021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نحوه کار و راه اندازی کیف پول لجر نانو اس

31 فروردین 1400 ارز های دیجیتال

بازار داغ خرید و فروش ارزهای دیجیتال کاربران زیادی را به سمت خرید کیف پول های سخت افزاری ترغیب کرده است. علت این استقبال امنیت بالایی است که این کیف پول ها فراهم می کنند. در میان کیف پول های سخت افزاری مدل هایی هستند که برای ایرانیان بسیار محبوب شده اند. در این نوشته به آموزش کامل نحوه کار و راه اندازی کیف پول لجر نانو اس پرداخته ایم. آموزش کار با کیف پول لجر نانو اس را در این ویدئوی ایرانیکارت می توانید مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

معرفی کیف پول سخت افزاری ledger

آیا می دانید کیف پول سخت افزاری چیست؟ در میان انواع مختلف کیف پول های سخت افزاری علت محبوبیت کیف پول لجر چیست؟ با توجه به قیمت نسبتا بالایی که دارد چرا کاربران ترجیح می دهند از این کیف پول استفاده کنند؟ پاسخ این سوالات به نحوه عملکرد و مزایایی بر می گردد که کیف پول لجر ارائه می دهد. تریدرهایی که به دنبال سرمایه گذاری بلند مدت هستند ریسک کیف پول های آنلاین و یا نرم افزاری را نمی پذیرند و ترجیح می دهند که سرمایه خود را در مکان آفلاین و به دور از دردسرهای اینترنت نگهداری کنند. در این میان کمپانی Ledger با معرفی دو کیف پول خود لجر نانو اس و لجر نانو ایکس بخش زیادی از نیازهای سرمایه گذاران را فراهم کرده است. مزایای این کیف عبارتند از:

 • امنیت: کلیدهای خصوصی شما تنها روی چیپست داخل کیف تعبیه شده و هیچکس نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند.
 • تنوع ارزها: یکی از مواردی که بسیاری از تریدرها نگران آن هستند تعداد ارزهایی است که یک کیف پول می تواند پشتیبانی کند. کیف پول ledger با پشتیبانی از بیش از 1300 نوع ارز رمزنگاری شده مثل بیت کوین، اتریوم، ریپل و… خیال کاربران را راحت کرده است.
 • سهولت کار: راه اندازی کیف پول لجر به سادگی برای همه کاربران امکان پذیر است . پس از راه انداری کیف پول استفاده از آن به سادگی با دو دکمه بالای دستگاه امکان پذیر است. علاوه بر این با نصب اپلیکیشن مربوط که در ویدئوی آموزشی نحوه راه اندازی لجر مشاهده می کنید می توانید تمامی تراکنش های خود را مدیریت کنید.
 • عدم نگرانی از تحریم: به دلیل تحریم ها بسیاری از کیف پول های نرم افزاری با این خطر رو به رو هستند که اگر آی پی ایران تشخیص داده شود امکان مسدود شدن آن وجود دارد. در صورتی که این مشکل در کیف پول سخت افزاری وجود ندارد.

برای مطالعه بیشتر مقاله کیف پول لجر نانو ایکس چیست را مطالعه کنید.

آموزش کار با کیف پول لجر

نحوه کار و راه اندازی کیف پول لجر نانو اس

در ویدئوی زیر که توسط کارشناسان ایرانیکارت تهیه شده نحوه کار و راه اندازی کیف پول Ledger نانو اس به طور کامل شرح داده شده است. جعبه گشایی و آموزش کار با کیف پول لجر نانو اس را در این ویدئو می توانید مشاهده کنید.

 1. ابتدا دستگاه را به یک منبع برق مثل تلفن همراه و یا کامپیوتر وصل کنید.
 2. دو دکمه بالای دستگاه برای استفاده و رفتن به مراحل بعد است. فشردن دو دکمه به منزل Ok و تایید عملکرد است.
 3. با دیدن پیام set up as new device دو دکمه بالای دستگاه را همزمان فشار دهید.
 4. با دیدن پیام choose pin code دو دکمه بالای صفحه را فشار دهید.
 5. با فشردن دکمه های چپ و راست عدد ها زیاد و کم می شوند و می توانید پین کد مد نظر خود را انتخاب کنید.( هر عددی مد نظر شما بود با فشردن همزمان دو دکمه آن را تایید کنید).
 6. یادداشت کردن این پین کد ضروری است.
 7. بعد از انتخاب پین کد دستگاه به شما 24 کلمه بازیابی می دهد. ترتیب کلمات مهم است.
 8. تک تک کلمات را به ترتیب یادداشت کنید و در جای امنی نگهداری کنید.
 9. در مرحله بعد دستگاه کلمات را به صورت رندوم به شما نمایش می دهد. با جابجا شدن بین کلمات (با دکمه های چپ و راست ) یه کلمه صحیح رفته و سپس با فشردن همزمان دو دکمه آن را تایید کنید.
 10. پس از تایید 24 کلمه با فشردن دو دکمه همزمان، راه اندازی کیف پول لجر به اتمام رسیده و دستگاه شما آماده به کار است.
 11. با دانلود و نصب کردن اپلیکیشن ledger live مراحل اتصال و کار با اپلیکیشن را از طریق ویدئو دنبال کنید.

آموزش کار با لجر نانو اس خرید کیف پول لجر نانو اس از ایرانیکارت

خرید لجر نانو اس

در این نوشته با راه اندازی کیف پول لجر و آموزش نحوه کار با آن آشنا شدیم. شما از کدام دسته سرمایه گذاران هستید؟ تمایل شما به سمت استفاده از کیف پول های نرم افزاری است یا سخت افزاری؟ تا کنون جربه استفاده از لجر را داشته اید؟ قطعا نظرات شما برای دیگر کاربران نیز راهگشا خواهد بود.

813 بازدید
نحوه کار و راه اندازی کیف پول لجر نانو اس
بازار داغ خرید و فروش ارزهای دیجیتال کاربران زیادی را به سمت خرید کیف پول های سخت افزاری...
5 از 6 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید