ارسال پول به استرالیا

کشور استرالیا (به انگلیسی: Commonwealth of Australia) کشوری است توسعه یافته در نیمکره جنوبی.

این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور دنیا است. وضعیت اقتصادی و تحصیلی این کشور، در کنار زیبایی های طبیعی آن باعث شده است که این کشور طی سال های گذشته، به یکی از اصلی ترین مقاصد ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شود. به همین دلیل نیاز به ارسال پول و مبادلات مالی با این کشور اهمیت روز افزونی پیدا کرده است.

ایرانیکارت منابع مالی خوبی در استرالیا دارد و چنانچه شما قصد انجام حواله به استرالیا دارید ایرانیکارت میتواند حواله استرالیا را برای شما انجام دهد.

ارسال پول به استرالیا

انواع حواله به استرالیا

حواله مستقیم به حساب بانکی شخصی در استرالیا

این حواله به این صورت است که پول مستقیم به حساب بانکی فرد در استالیا واریز شده و فرد می تواند به بانک مراجعه و پول خود را دریافت نماید.

حواله مستقیم به حساب بانکی شرکتی در استرالیا

این حواله به این صورت است که پول مستقیم به حساب بانکی شرکت در استالیا واریز شده و فرد می تواند به بانک مراجعه و پول خود را دریافت نماید.

حواله دستی شرکتی

به این صورت که شخصی از طرف شرکت معرفی شده، به نماینده ایرانیکارت در استرالیا مراجعه میکند و وجه نقد خود را دریافت می کند.

حواله دستی شخصی

به این صورت که شخص مورد نظر به نماینده ایرانیکارت در استرالیا مراجعه میکند و وجه خود را نقدا دریافت میکند.

حواله به استرالیا

  • کارمزد انتقال وجه به استرالیا

کارمزد انتقال وجه با توجه به نوع حواله تغییر میکند اما ایرانیکارت سعی میکند کمترین کارمزد را از شما دریافت کند تا شما باکمترین کارمزد بتوانید وجود خود را انتقال دهید.

  • ارز انتقال به استرالیا

ارز استرالیا دلار استرالیا است و ایرانیکارت میتواند این ارز را به حساب بانکی مورد نظر شما انتقال دهد. اما بنا به درخواست میتوانید ارزهای دلار امریکا، یورو و پوند درخواست دهید.

سوالات متداول

به نوع حواله ای که انتخاب میکنید بستگی دارد. معمولا حواله هایی مانند وسترن یونیون به دلیل سرعت بالا، کارمزد بالا تری دارند.

از 1 ساعت تا 3 روز. بستگی به روز و ساعت ارسال درخواست شما و همچنین نوع حواله ای که انتخاب نموده اید دارد. بهتر از برای تسریع کار، سفارش خود را در روزهای کاری و در ساعات اولیه صبح ارسال نمایید.

برای انجام این کار از طریق ایرانیکارت، کافی است که مدارک هویتی خود مانند کارت ملی را برای ما ارسال نمایید.

وارد پنل کاربری خود در ایرانیکارت شوید، حواله و مبلغ را انتخاب کنید و مشخصات گیرنده را برای ما ثبت نمایید. هزینه ی مشخص شده را پرداخت نمایید و بقیه مراحل را به ما بسپارید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
ارسال پول به استرالیا
5 از 1 رای ثبت شده