محاسبه گر قیمت ترون

بر خلاف سایر رقبا، کارمزد ایرانیکارت برای خرید هر میزان رمزارز، ثابت است؛ بنابراین برای مقایسه قیمت، لطفا میزان دقیق رمزارز خود را وارد کنید.

ارز دیجیتال ترون Tron

خرید ترون | فروش ترون

ارز دیجیتال ترون Tron با واحد اختصاری TRX در سال 2017 ایجاد شد. ارز دیجیتال ترون جز ارزهای دیجیتال برتر جهان می باشد که امروزه تقاضای آن نیز افزایش یافته است.

* خرید ترون

اگر قصد خرید ارز دیجیتال ترون را دارید می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید.

* فروش ترون

برای فروش ترون می توانید از خدمات مجموعه ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را ثبت کنید.

ارز دیجیتال ترون Tron
خرید و فروش ارز دیجیتال

ترون برای کسب و کارها

ترون راهی بسیار ایمن و ارزان برای مدیریت پرداخت هاست.

  • دریافت کمترین کارمزدها
  • حفاظت در برابر کلاهبرداری
  • پرداخت های سریع بین المللی
  • توافق با PCI الزامی نیست
  • چند امضایی بودن
  • شفافیت در حسابداری

چگونه از ترون استفاده کنیم؟

اطلاعات خود را بیشتر کنید
ترون با آنچه که می دانید و هر روز بکار می برید، متفاوت است. پیش از شروع کار با ترون، لازم است چند نکته را بدانید تا ضمن پرهیز از اشتباهات رایج، با امنیت از آن استفاده کنید.
کیف پول خود را انتخاب کنید
شما می‌توانید یک کیف پول ترون را به کمک تلفن همراهتان، به زندگی روزمره خود بیاورید و یا می توانید یک کیف پول روی کامپیوترتان فقط برای پرداخت‌های آنلاین داشته باشید. درهرصورت، انتخاب کیف‌ پول فقط یک دقیقه وقت می گیرد.
بدست آوردن ترون
شما می توانید با پذیرفتن ترون ها به عنوان وجه پرداختی در برابر کالا یا خدمات ترون بدست آورید و یا آنرا از یک دوست یا هر کس دیگری که در نزدیکی شماست، بخرید. همچنین می توانید با حساب بانکی خود، از یک صرافی ترون بخرید.

ساده ترین سیستم پرداخت

دریافت پول جز در مواردی که پرداخت وجه نیاز به ارتباط با صورتحسابهای الکترونیکی داشته باشد، به سادگیِ فرستادن یک ترون است: لینک یا نشان دادن یک کد QR. این تنظیم ساده، در دسترس هر کاربری هست و می تواند نیازهای تعداد زیادی از مشتریان را برآورده سازد. تنظیم {این گزینه} در حالت پابلیک یا عمومی، به ویژه برای پرداختهای اهدایی و انعام بصورت شفاف، مناسب است.

تعداد زیاد برنامه های کاربردی (API) طرف سوم

تعداد زیادی از سرویس های پردازش پرداخت وجه طرف سوم، واسط های برنامه ریزی کاربردی یا API تهیه می کنند. نیازی نیست که ترون ها را روی سرور خود ذخیره کرده و امنیتی که این سرورها فراهم آورده اند را به کار ببندید. افزون بر این، بیشتر این APIها به شما اجازه میدهند که صورتحسابها را پردازش نموده و ترون های خود را به ارز محلی خود و با هزینه ای اندک، مبادله نمایید.

شما می توانید سیستم مالی خودتان باشید

اگر از هیچیک از APIهای طرف سوم استفاده نمی کنید، می توانید یک سرور ترون را بطور مستقیم به برنامه های کاربردی خود اضافه کنید که به شما امکان خواهد داد که بانک و پردازشگر پرداخت وجه خودتان را داشته باشید. با تمامی مسئولیت هایی که این کار تلویحاً در بر دارد، می توانید سیستم های شگفت انگیزی بسازید که تراکنش های ترون را تقریباً بدون هزینه پردازش می کنند.

آدرس های ترون برای ردیابی صورتحساب ها

ترون برای هر تراکنش، آدرس یکتایی می سازد. بنابراین اگر قرار باشد سیستم پرداخت وجهی بسازید که با یک صورتحساب در ارتباط باشد، تنها نیاز دارید یک آدرس ترون برای هر پرداخت وجهی ساخته و آنرا پایش یا مانیتور کنید. هرگز نباید از یک آدرس برای بیش از یک تراکنش استفاده نمایید.

سوالات متداول

ترون (Tron) یک ارز دیجیتال و یک برنامه غیرمتمرکز قابل اطمینان و متن‌باز open source است که توسط Tron Foundation ایجاد شده است.

بله – ایرانیکارت تمامی خدمات مربوط به خرید و فروش ارز ترون را ارائه میدهد.

برای نگهداری ترون پس از خرید باید از کیف پول ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

خرید و فروش ترون توسط ایرانیکارت پس از مراحل احراز هویت بین 1 الی 3 ساعت کاری انجام می شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
خرید و فروش ارز دیجیتال ترون
4.91 از 79 رای ثبت شده