نحوه redeem کردن گیفت کارت اسپاتیفای

فعال کردن اکانت اسپاتیفای

اسپاتیفای یکی از محبوب ترین پلتفرم های گوش دادن به موسیقی است، شما هر موسیقی که مد نظر داشته باشید را می توانید در آن پیدا کنید. اگر دوست دارید از ویژگی های کامل این پلتفرم استفاده کنید باید برای نسخه ی پریمیوم پرداخت انجام دهید. به دلیل نبودن دسترسی به کارت های بین المللی این پرداخت را از طریق گیفت کارت می توان به آسانی انجام داد. در ادامه نحوه redeem کردن گیفت کارت اسپاتیفای به صورت مرحله به مرحله خواهیم گفت.

شما می توانید برای خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای و انواع گیفت کارت به ایرانیکارت مراجعه کنید.

نحوه redeem کردن گیفت کارت اسپاتیفای

نحوه redeem کردن گیفت کارت اسپاتیفای

1

بعد از ورود به اکانت Spotify تون از طریق سایتش میتوانید به بخش Edit Profile رفته و مواردی که حین ثبت نام وارد کردید را چک کنین. ایمیل/تاریخ تولد و… حتی شماره تلفن تون را میتوانید برای ایجاد رمز دو مرحله نیز قرار دهید. به کشور / Country دقت نمایید (شما دقیقا باید بدانید که اسپاتیفای را با کدام کشور درج کرده اید تا دقیقا گیفت کارت اسپاتیفای همان کشور را تهیه و شارژ‌ نمایید)

2

از منوی سمت چپ آخرین گزینه Redeem را کلیک می کنیم. تا صفحه مربوط به شارژ گیفت کارتی که تهیه کرده ایم باز شود. مشاهده می کنین که فرمی حاوی ۲ فیلد ظاهر شد. یکی با عنوان Enter your premium code و دیگری Postal code

3

گیفت کارت را بدون غلط و املای تایپی در فیلد اول کپی می کنیم و حالا فیلد دوم Postal Code که از شما کد پستی می خواد . کد پستی کشوری که انتخاب کردین مثل آمریکا یا انگلستان و …. وارد نمایید و مجدد با کلیک روی I’m not a robot بر روی دکمه سبز رنگ ENTER CODE کلیک کنید

4

سایت اسپاتیفای قانونی بودن کد وارد شده را تایید می کند و میزان زمان پرمیوم آن را نیز توضیح میدهد. برای تایید بر روی دکمه سبز رنگ REDEEM CODE کلیک می کنیم

5

در نهایت پیام نهایی تکمیل خرید ظاهر شده که با یک کد رهگیری و موفقیت آمیز بودن شارژ حساب اسپاتیفای تبریک می گه و یک نسخه از رسید این خرید را نیز برای شما ایمیل میکند.

نیاز به یک گیفت کارت اسپاتیفای دارید؟

ثبت نام کنید و گیفت کارت اسپاتیفای خود را تهیه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

سولات متداول اکانت اسپاتیفای

شما می توانید تمامی گیفت کارت های سایت های خارجی از از سایت ایرانیکارت تهیه کنید.

بله هیچ مشکلی در استفاده از گیفت کارت ها در ایران وجود ندارد، تنها مورد این است که شما برای اتصال باید از vpn استفاده کنید.

خیر ، از آنجاییکه گیفت کارت یک محصول مجازی می باشد و در هر لحظه امکان استفاده آن وجود دارد ،پس از تحویل کد امکان استرداد و یا تعویض آن وجود ندارد.

شما بلافاصله پس از پرداخت گیفت کارت خود را تحویل می گیرید، تحویل تمامی گیفت کارت ها به صورت آنی است.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
امتیازی ثبت نشده است