مستر کارت

خرید مستر کارت قابل شارژ

خرید مستر کارت قابل شارژ

مستر کارت یک شبکه بانکی بین المللی است. این شبکه بانکی در سراسر جهان پذیرندگی دارد. شبکه مسترکارت انواع مختلفی از کارت های فیزیکی و کارت های مجازی را ارائه می کند. این کارت ها از نوع کردیت کارت یا دبیت کارت و در سطح و قابلیت های متفاوتی عرضه می شوند. یکی از مهم ترین تفاوت های کارت فیزیکی و کارت مجازی در این است که مستر کارت فیزیکی قابل شارژ می باشد. کارت های فیزیکی برای مسافرت و خریدهای حضوری مناسب هستند. در حالی که کارت های مجازی بیشتر برای خرید از سایت های خارجی و پرداخت آنلاین استفاده می شوند. برای آشنایی بیشتر با شیوه خرید مستر کارت قابل شارژ و قابلیت های آن ها در این مقاله همراه ما باشید.

مستر کارت چیست

بانک و شبکه بانکی دو مفهوم متفاوت هستند. بانک های کشور های خارجی از طریق شبکه بانکی جهانی به یک دیگر متصل هستند. به این معنا که افرادی که از بانک های عضو شبکه جهانی کارت اعتباری داشته باشند، در کشور های دیگر نیز می توانند از آن استفاده کنند. به این شرط که کشوری که کارت استفاده می شود نیز عضو شبکه بانکی جهانی باشد.

بانک های ایران به دلیل تحریم ها، عضو شبکه بانکی جهانی نیستند. به عبارت دیگر نه کارت های بانکی ایران در کشور های دیگر قابل استفاده هستند و نه کارت های اعتباری خارجی داخل ایران کاربرد دارند. به همین دلیل ایرانیانی که قصد سفر به خارج از کشور، پرداخت در سایت های خارجی مثل امازون ، ایبی یا خرید از علی اکسپرس یا ارسال حواله ارزی دارند، با مشکلات عدیده ای مواجه هستند. خرید مستر کارت قابل شارژ که متعلق به فرد باشد و به صورت مادام العمر قابل شارژ باشد، می تواند این مشکلات را حل کند.

مستر کارت فیزیکی قابل شارژ

خرید مستر کارت قابل شارژ

از آن جایی که بانک های ایرانی در تحریم جهانی هستند، دریافت مستر کارت فیزیکی قابل شارژ از بانک در ایران امکان پذیر نیست. به عبارت دیگر باید برای دریافت کارت اعتباری فیزیکی به یکی از کشور های عضو شبکه بانکی جهانی سفر کنید. این فرایند دشواری های دیگری داشته و حتی ممکن است درخواست متقاضی رد شود. برای اجتناب از این موانع، می توانید از خدمات ایرانیکارت برای خرید مستر کارت قابل شارژ استفاده کنید.

برای دریافت کارت اعتباری خود، تنها لازم است است در سایت ایرانیکارت یک حساب کاربری ایجاد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. این فرایند یک روز زمان می برد و برای دریافت کارت، نیاز به مراجعه حضوری متقاضی به بانک صادر کننده در کشور های همسایه می باشد. برای ثبت درخواست از طریق دکمه زیر می توانید اقدام کنید.

خرید مستر کارت فیزیکی قابل شارژ

انواع مستر کارت فیزیکی قابل شارژ

مسترکارت فیزیکی می تواند در یکی از انواع زیر صادر شود:

  • کردیت کارت
  • دبیت کارت

تفاوت کردیت کارت با دبیت کارت چیست؟

کردیت کارت به کارت هایی گفته می شود که بدون توجه به موجودی حساب، دارنده کارت تا سقف معینی می تواند مازاد بر موجودی از کارت استفاده کرده و در آینده مبلغ اضافه ای که از کارت برداشت کرده را به بانک پردازد. این کارت ها هر ماه توسط بانک شارژ می شوند و بسته به اعتبار فرد، سقف موجودی آن تعیین می گردد. اما دبیت کارت ها متصل به حساب بانکی هستند. و فرد دارنده کارت تا سقف موجودی حساب می تواند برداشت کند. مستر کارت و ویزا کارت هر دو صادر کننده انواع کارت های بانکی هستند.

خرید مستر کارت قابل شارژ

کارت های فیزیکی که شرکت ایرانیکارت تهیه می کند، همگی از نوع دبیت کارت هستند. این کارت ها با واریز پول به حساب بانکی که برای شما افتتاح می شود قابل شارژ هستند. مستر کارت فیزیکی قابل شارژ شما، پس از 2 سال منقضی می گردد اما حساب مادام العمر می باشد. برای تمدید کارت فیزیکی نیازی به مراجعه حضوری مجدد به بانک صادر کننده نمی باشد. این فرایند با ثبت درخواست شما در سایت ایرانیکارت انجام می پذیرد.

مستر کارت مجازی قابل شارژ

کارت مجازی به کارتی گفته می شود که فاقد ماهیت فیزیکی بوده و فقط کاربرد آنلاین دارد. مستر کارت مجازی قابل شارژ امکان استفاده در دستگاه پوز یا ATM ندارند. این کارت ها صرفاً شامل اطلاعات یک کارت بانکی هستند. مستر کارت مجازی که در ایران صادر می شود، قابل شارژ نمی باشد. این کارت های مجازی از نوع  گیفت کارت هستند که امکان شارژ مجدد آن ها وجود ندارد.

مستر کارت فیزیکی قابل شارژ برای افراد امنیت پولی ایجاد می کنند. چرا که هنگام سفر دیگر نیازی به حمل وجه نقد نمی باشد. به علاوه به دارنده کارت امکان پرداخت آنلاین در سراسر دنیا می دهند. حساب بانکی متصل به این کارت ها به نام متقاضی کارت صادر خواهد شد. تجربه شما از خرید مستر کارت قابل شارژ چیست؟

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
مستر کارت مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟
مستر کارت
مستر کارت مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟
اگر تا کنون برای خرید به سایت های خارجی سری زده باشید. به این مورد برخورد کرده اید که در بخش پرداخت این سایت ها معمولا از شما اطلاعات حساب...
مسترکارت چگونه کار میکند
مستر کارت
مسترکارت چگونه کار میکند
آیا می خواهید با مزایای استفاده از مسترکارت آشنا شوید؟ آیا می خواهید بدانید MasterCard چگونه کار می کند؟ آیا می خواهید از اهمیت استفاده از مستر کارت در امور...
روش‌ های دریافت مستر کارت یا ویزا کارت رایگان
ویزا کارت
روش‌ های دریافت مستر کارت یا ویزا کارت رایگان
برای خرید از سایت‌های خارجی مثل خرید از آمازون و به طور کلی پرداخت ارزی در سایت‌های مختلف، مانند ثبت نام آیلتس، ثبت نام تافل و … معمولاً از انواع...