021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

معرفی و نحوه خرید اکانت دیجیتال اوشن | ارائه دهنده خدمات هاستینگ ابری

28 بهمن 1399 خرید از سایت های خارجی

دیجیتال اوشن Digital Ocean یک ارائه دهنده هاستینگ بی همتاست که خدمات ابری را برای بیزینس ها فراهم می کند. بسیاری از دولوپرها و بیزینس های خرد و بزرگ ازین خدمات استفاده می کنند. سایت های بسیاری برای خرید هاست خارجی وجود دارد که برخی از محبوب ترین آنها گوددی و هتزنر و نیم چیپ می توان نام برد. خرید هاست از گوددی هم یکی از خدماتی است که ایرانیکارت برای دولوپرها فراهم کرده است. اما دلایل بسیاری برای محبوبیت دیجیتال اوشن به عنوان ارائه دهنده سرویس و خدمات ابری وجود دارد که در این نوشته باهم به بررسی می کنیم و سپس در مورد نحوه خرید اکانت دیجیتال اوشن از طریق خدمات پرداخت ارزی ایرانیکارت صحبت خواهیم کرد.

معرفی Digital Ocean

در ژوئن 2011 توسط بن ارتسکی ساخته شد و در ژانویه 2018 دیجیتال اوشن به لقب سومین کمپانی هاستینگ بزرگ در جهان دست یافت. زیرساخت های دیجیتال اوشن در ایالات متحده امریکا تشکیل شده است ولی با دارا بودن دیتا سنتر در کشورهای مختلف به ارائه خدمات در سراسر جهان می پردازد. مالکان دیجیتال اوشن بن و موسی ارتسکی پس از آنکه دیدند تمام صنایع ابری فقط به کمپانی ها برای خدمات ابری سرویس می دهند تصمیم گرفتند این مشکل را برطرف کنند. بیزینس های کوچک و دولوپرهای شخصی را به عنوان مشتریان بالقوه خود انتخاب کردند و به این ترتیب ساختار اولیه دیجیتال اوشن پایه گذاری شد. راه حلی که به مشتریان جزیی و کوچک اجازه می دهد که با چند کلیک بتوانند هاست یک وبسایت را خریداری کنند. این سرویس به کمپانی ها اجازه می دهد تا بتوانند با استقرار برنامه های دیجیتال اوشن که به صورت موازی در سرورهای ابری اجرا می شود، بدون ایجاد خطر در عملکرد، مقیاس خود را افزایش دهند.

خرید اکانت دیجیتال اوشن

 

دلایل محبوبیت دیجیتال اوشن

در یک جهان پر از ارائه دهنده سرویس های ابری، انتخاب در میان گزینه های موجود می تواند چالش بزرگی باشد. دلایلی که بسیاری از دولوپرها از Digital Ocean استفاده می کنند را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • عملکرد بی نظیر

هر دولوپری از ارائه دهنده ی هاست ابری، انتظار دارد که عملکرد بالا و با کیفیتی دریافت کند. دیجیتال‌اوشن دولوپران را در این زمینه ناامید نمی کند. این یکی از اولین ارائه دهندگان ماشین های مجازی بر پایه SSD است که قبل از بسیاری از کمپانی ها از IPV6 استفاده می کند.

  • آموزش های حرفه ای

بهترین راه یادگیری درباره هر موضوعی از طریق منابع آمورشی معتبر و رسمی است. این روش را گوگل پایه گذاری کرد و در ادامه بسیاری از کمپانی ها از جمله دیجیتال اوشن از آن بهره گرفتند. مستندسازی و آموزش های شفاهی و نوشتاری دیجیتال اوشن از آموزش و راهنمای نصب و روش استفاده همگی از دلایل عمده خرید اکانت دیجیتال اوشن توسط کاربران است. هر کاربری با هر سطحی از توانایی قادر خواهد بود به سادگی با دیجتال اوشن کار کند.

  • رابط کاربری زیبا و کاربردی

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات ابری با پیچیده ساختن و معرفی تمام فیچرهایشان رابط کاربری را سخت و دشوار می کنند. کابردی بودن و در عین حال زیبا بودن رابط کاربری دیجیتال اوشن یکی از مواردی است که درموفقیت این وبسیایت و تمایل کاربران برای خرید اکانت دیجیتال اوشن تاثیر به سزایی دارد. تعداد لینک ها و دکمه ها و قابلیت های آن برای کاربران جدید به صورت کاربردی طراحی شده است. بهترین ویژگی اکانت دیجیتال اوشن را می توان اینگونه برشمرد که با API های مینیمال راحتی کاربران را در نظر گرفته است. پس از ساخت یک API دولوپرها می توانند از ابزارهای HTPP استاندارد از جمله CURL برای فراخوانی API ستفاده کنند. علاوه بر این با فراهم ساختن SDKS برای همه ابزارها دولوپرها احتمالا به برنامه نویسی در PHP یا دیگرزبان های برنامه نویسی به انتخاب خودشان نیاز خواهند داشت. این ابزارها شامل افزونه های متنوعی می شود.

خرید اکانت دیجیتال اوشن

  • قیمت مناسب

در یک مقایسه کلی با دیگر ارائه دهندگان سرویس های ابری می توان به این نتیجه رسید که پلن های این سایت به نسبت خدماتی که ارائه می دهد به صرفه است. پلن پایه این سایت که از 5 دلار ماهیانه شروع می شود برای بسیاری از استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک رقم قابل قبولی است.

  • گروه پشتیبانی فعال

پاسخ دادن به سوالات کاربران در هر زمانی از روز و کمک گرفتن از فیدبک هایی که کاربران می دهند یکی از قابلیت هایی است که به نفع هر دو طرف است.

  • دیتاسنتر و نحوه ذخیره سازی

دیجیتال اوشن در حال حاضر 12 دیتاسنتر اصلی دارد که در شهرهای نیویورک، سن فرانسیسکو، تورنتو ، لندن و … واقع شده است.  Digital Ocean دیتا را بر روی سخت افزاری جدا از دراپلت شما ذخیره می کند و با تهیه چندین نسخه از آن و نگهداری در مکانی امن احتمال از دست رفتن اطلاعات را کاهش می دهد.

خرید از دیجیتال اوشن در ایران

همانند دیگر سایت های خارجی اگر نیاز داشتید که خریدی انجام دهید می توانید از کارت های اعتباری مثل مستر کارت و یا ویزاکارت استفاده کنید .خرید از طریق پی پال هم با افتتاح حساب پی پال در ایرانیکارت به سادگی امکان پذیر است.

315 بازدید
معرفی و نحوه خرید اکانت دیجیتال اوشن | ارائه دهنده خدمات هاستینگ ابری
دیجیتال اوشن Digital Ocean یک ارائه دهنده هاستینگ بی همتاست که خدمات ابری را برای بیزینس ها فراهم...
5 از 2 رای ثبت شده

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید