021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

خرید وب مانی | فروش وب مانی

25 اردیبهشت 1398 کیف پول الکترونیک

وب مانی یکی از انواع کیف پول های الکترونیکی است که برای خرید از سایت های خارجی و انتقال ارز به کشورهای خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین نکته ای که در رابطه با افتتاح حساب وبمانی وجود دارد، عدم نیاز به حساب بانکی یا یکی از انواع کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت است. اگر به دنبال روشی جهت خرید وب مانی (شارژ وبمانی) و فروش وب مانی هستید در این مقاله همراه ما باشید.

خرید و فروش وب مانی

همان طور که گفته شد، وبمانی یکی از روش های پرداخت ارزی است که درست مانند پی پال از امنیت بالایی برخوردار بوده و به دلیل کاربری آسانی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد در سراسر جهان قرار گرفته است. متاسفانه به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد، افرادی که در ایران زندگی می کنند قادر به خرید و فروش وب مانی به صورت مستقیم نبوده و نیاز به استفاده از خدمات ارزی شرکت های واسط مانند ایرانیکارت دارند.

خرید وب مانی : شارژ وبمانی

برای استفاده از حساب وبمانی بعد از افتتاح حساب و ولیدیت کردن آن، اولین کاری که باید انجام دهید، شارژ وبمانی است. شما می توانید با استفاده از خدمات ارزی ایرانیکارت با پرداخت ریال به ما، درخواست خرید وب مانی را در سایت ثبت نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین میزان کارمزد حسابتان را شارژ نمایید.

خرید وبمانی

خرید وب مانی | فروش وب مانی

روش های شارژ وب مانی کدامند؟

به طور کلی برای شارژ وب مانی می توان از یکی از ۴ روش زیر استفاده کرد. که متاسفانه همان طور که گفتیم، به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد امکان استفاده از ۳ مورد اول وجود ندارد.

  • انتقال از حساب بانکی
  • عابر بانک
  • سفارش پستی
  • استفاده از کارت های اعتباری مانند ویزا کارت یا مستر کارت

سیستم پرداخت آنلاین WebMoney از کدام یک از ارزهای رایج پشتیبانی می کند؟

شما می توانید این کیف پول الکترونیکی را با یکی از ارزهای زیر شارژ نمایید:

  • دلار
  • یورو
  • روبل روسیه
  • روبل بلاروس

فروش وبمانی

اگر به دنبال روشی جهت نقد کردن درآمد ارزی یا موجودی حساب ارزیتان هستید، باز هم می توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت استفاده کنید. در حال حاضر با توجه به اینکه بسیاری از افراد با کشورهای خارجی ارتباط کاری  و مالی دارند، مسلما برای دریافت درآمدشان باید از یکی از انواع کیف پول های الکترونیکی استفاده کنند. به عنوان مثال افرادی که از طریق فریلنسری در سایت های مختلفی مانند فریلنسر دات کام و یا اپ ورک کار می کنند.

خرید وب مانی | فروش وب مانی

همچنین افرادی که به دنبال روش هایی جهت کسب درآمد اینترنتی هستند و از سایت های مختلفی مانند نئوباکس استفاده می کنند، می توانند برای فروش وب مانی و یا نقد کردن درآمد ارزیشان از طریق لینک زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنند تا معادل ریال حسابشان را با کمترین کارمزد در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایند:

فروش وبمانی

قیمت خرید و فروش وب مانی چقدر است؟

با توجه به نوسانی بودن قیمت ارزهای رایج، برای آگاهی از قیمت خرید و فروش وب مانی می توانید وارد پنل کاربریتان در سایت شده و قیمت ها را به روز مشاهده کنید.

توجه: همراهان گرامی، شما تنها برای شارژ وب مانی نیاز به استفاده از خدمات شرکت های واسط مانند ایرانیکارت دارید. چرا که امکان افتتاح حساب وبمانی برای ایرانیان بدون هیچ مشکلی وجود دارد. (وب مانی یک شرکت روسی است که هنوز تحریمی علیه ایران پیاده نکرده است!)

همراهان گرامی اگر در رابطه با ثبت سفارش خرید وبمانی یا فروش وبمانی سوالی دارید، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت و یا چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

2086 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید