021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

خرید عکس از شاتر استوک

9 اسفند 1397 خرید از سایت های خارجی

Shutterstock یکی از موفق‌ترین کمپانی‌های آنلاین جهت خریدوفروش عکس با موضوعات مختلف است. برای خرید عکس از شاتر استوک می‌توانید از 5 طرح متنوعی که این سایت به کاربرانش پیشنهاد می‌دهد استفاده کنید و از کتابخانه 80 میلیونی‌اش هر عکسی که می‌خواهید دانلود نمایید. برای پرداخت هزینه هر عکس می‌توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت استفاده نمایید. با استفاده از لینک زیر درخواستتان را برای خرید عکس برای ما ارسال نمایید :

خرید عکس از شاتر استوک

نحوه خرید عکس از شاتر استوک

همان‌طور که گفته شد برای خرید عکس از این سایت باید در یکی از طرح‌های پیشنهادی سایت شرکت کنید، ماهیانه هزینه‌ای پرداخت کرده و به تعداد محدود عکس دانلود نمایید. بنابراین اگر در طول یک ماه نیاز به تعداد زیادی عکس متنوع دارید، برای خرید اکانت شاتر استوک اقدام کنید. در غیر این صورت بهتر است که خرید عکس از شاتر استوک را به عهده سایت‌های واسط مانند سایت عکس‌ها بسپارید.

برای خرید عکس از این سایت مراحل زیر را دنبال کنید :

وارد سایت شوید. در صورتی که اکانتی در این سایت ایجاد نکرده اید، از منوی بالای سایت گزینه Sign Up را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه Log In را انتخاب نمایید. اگر هم می خواهید از طرح های مختف جهت خرید اکانت شاتر استوک مطلع شوید، می توانید گزینه Find Your Plan را انتخاب نمایید.

خرید عکس از شاتر استوک

بعد از اینکه وارد حساب کاربریتان شدید، از طریق منوی جستجو، عنوان عکسی که مد نظر دارید را وارد نمایید.

خرید عکس از شاتر استوک

عکس مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس تعیین کنید که قصد دانلود به صورت JPEG را دارید یا Vector. بعد از آن گزینه Download را انتخاب نمایید.

خرید عکس از شاتر استوک

البته اگر به تعداد محدودی عکس نیاز دارید و یا فقط می‌خواهید که از کیفیت عکس‌های این سایت مطلع شوید، می‌توانید از بسته‌های پیشنهادی و آماده شاتر استوک استفاده نمایید. نکته منفی که در رابطه با این طرح پیشنهادی شاتر استوک وجود دارد، این است که هرچه سایز بسته مد نظر شما کوچک‌تر باشد، قیمتی که برای هر عکس پرداخته می‌شود بیشتر است!

پرداخت در شاتر استوک

برای پرداخت هزینه خرید از شاتر استوک می‌توانید از حساب پی پال ، Payoneer و یا اسکریل (مانی بوکرز) استفاده نمایید. در صورتی که قصد افتتاح حساب پی پال وریفای شده را دارید می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید :

افتتاح حساب پی پال وریفای شده


شارژ پی پال

قیمت بسته‌های عکس Shutterstock چقدر است؟

  • 5 عکس : 49 دلار (یعنی هر س 9.80 دلار!)
  • 25 عکس : 229 دلار (یعنی هر عکس 9.16 دلار)

قیمت خرید اکانت شاتر استوک

به طور کلی هدف Shutterstock ارائه طرح‌هایی با حجم دانلود زیاد است. اما اخیراً طرح‌هایی در اختیار کاربران قرار داده است که بیشتر برای تست کیفیت و نوع عکس‌های Shutterstock مناسب است. قیمت خرید اکانت شاتر استوک به صورت زیر است :

  • 10 عکس در هر ماه : 49 دلار (یا 29 دلار در هر ماه در صورتی که اکانت 1 ساله خریداری نمایید. اگر دقت کنید، این هزینه مشابه با هزینه خرید بسته‌های عکس شاتر استوک است با این تفاوت که 10 عکس می‌توانید دانلود نمایید. بنابراین بسته به مدت زمان اعتبار اکانتتان قیمت هر عکس بین 2.9 الی 4.9 دلار متغیر است.)
  • 50 عکس در ماه : 125 دلار (99 دلار ماهیانه در صورتی که اکانت شما 1 ساله باشد. یعنی قیمت هر عکس بسته به اعتبار اکانت شاتر استوک بین 1.98 الی 2.5 دلار متغیر است.)

طرح‌های بعدی برای افرادی مناسب است که ماهیانه به تعداد زیادی عکس نیاز دارند :

  • 350 عکس در هر ماه : 199 دلار (هر عکس 0.56 دلار. در صورتی که اکانت 1 ساله باشد 169 دلار در هر ماه. یعنی 20 درصد کاهش هزینه!)
  • 750 عکس در هر ماه : 249 دلار (هر عکس 0.33 دلار. در صورتی که اکانت 1 ساله باشد 199 دلار. باز هم یعنی 20 درصد کاهش هزینه!)

خرید عکس از شاتر استوک

اکانت چند کاربره شاتر استوک

زمانی که اکانت شاتر استوک را ایجاد می‌کند، تنها 1 نفر اجازه دسترسی به آن را دارد. اما اگر نیاز باشد که چند نفر اجازه دانلود با اکانت شما را داشته باشند، باید از طرح‌های دیگری که برای این هدف ساخته شده‌اند استفاده نمایید. برای دانلود گروهی از شاتر استوک می‌توانید از طرح زیر استفاده کنید :

75 عکس در هر ماه : در صورتی که 2 کاربره باشد، هزینه هر ماه 379 دلار است. یعنی هر عکس 0.5 دلار. اکانت شاتر استوک 3 کاربره، 479 دلار در هر ماه یعنی 0.63 دلار برای هر عکس. اکانت 4 کاربره، 579 دلار در هر ماه، هر عکس 0.77 دلار.

نکات مهمی که نگام خرید عکس از شاتر استوک باید بدانید
  • یک حساب کاربری در شاتر استوک می‌تواند در چند طرح مختلف به صورت هم‌زمان عضو باشد.
  • در صورتی که یک طرح فعال داشته باشید و یک طرح جدید خریداری نمایید، به عنوان مثال اکانت ماهیانه دارید ولی الآن سالیانه خریداری کردید، اکانت شما زمانی فعال می‌شود که طرح قبلی به پایان برسد.
  • اعتبار بسته‌های عکس شاتر استوک اعتبار 1 ساله دارند.

همراهان عزیز اگر برای خرید عکس از شاتر استوک و یا خرید اکانت شاتر استوک سؤالی داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

2457 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید