021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

اکانت پرمیوم یوتیوب چیست و چه قابلیت‌هایی دارد؟

تاریخ انتشار : 3 اسفند 1400تاریخ بروزرسانی : 4 اسفند 1400 پرداخت های برنامه ای و درون برنامه ای

اگر شما هم از سرویس یوتیوب استفاده کرده باشید و مرتب برای دیدن فیلم‌های ویدئویی و آموزش‌های مختلف به سراغ آن رفته باشید، حتما به این نتیجه رسیده‌اید که یوتیوب یکی از بهترین سرویس‌های اشتراک ویدئو می‌باشد. فیلم‎های آموزشی که در این سرویس به صورت رایگان در اختیار کاربران گذاشته می‌شود، شاید در کلاس‌های حضوری و البته با پرداخت هزینه‌های سنگین بدست آید. با وجود این که می‌توان به صورت رایگان به ویدئوهای یوتیوب دسترسی داشت، ولی چرا بهتر است اقدام به ساخت اکانت پرمیوم آن کنیم؟ این مقاله را بخوانید تا بیاموزید اکانت پرمیوم یوتیوب (YouTube Premium) چیست و چه قابلیت‌هایی دارد؟

اکانت پرمیوم یوتیوب (YouTube Premium) چیست؟

اکانت یوتیوب پرمیوم (YouTube Premium)، یکی از سرویس‌های غیر رایگان یوتیوب است که خدمات خود را از طریق پرداخت اشتراک ماهانه به کاربران ارائه می‌کند. از جمله مهم‌ترین مزایای داشتن اکانت پرمیوم یوتیوب و پرداخت هزینه برای آن، امکان دسترسی به ویدئوها در حالت آفلاین، دیدن کلیپ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و فیلم‌های آموزشی بدون تبلیغات و دسترسی به محتواهای اختصاصی یوتیوبرهای حرفه‌ای و تخصصی می‌باشد.

برای دسترسی به اکانت پرمیوم یوتیوب (YouTube Premium)، می‌توانید با پرداخت 11.99 دلار عضو سرویس پرمیوم آن شده و از سرویس Youtube Music Premium نیز بهره‌مند گردید.

کاربران با پرداخت ماهانه ۱۱.۹۹ دلار عضو سرویس پریمیوم می‌شوند که سرویس Youtube Music Premium را نیز در بر دارد.
اکانت پرمیوم یوتیوب چیست

استفاده از سرویس‌های پرمیوم یوتیوب چه مزیت‌هایی دارد؟

همانطور که گفته شد کاربرانی که از سرویس پرمیوم یوتیوب استفاده می‌کنند، از مزیت‌هایی برخوردار می‌شوند که در اکانت رایگان آن، این امکان مهیا نمی‌باشد، از جمله:

  • امکان دسترسی به ویدئوها و تماشای آن‌ها بدون پخش تبلیغ

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، با خرید اکانت پرمیوم یوتیوب می‌توانید ویدئوهای آن را بدون پخش هر گونه تبلیغ مشاهده کنید. حتما برای شما هم پیش آمده که در حین دیدن یک ویدئوی آموزشی در یوتیوب، از تبلیغ‌های وسط آن آزرده شده باشید. به خصوص اگر ویدئوی مورد نظر آموزشی بوده و به نکته جالب و حساسی نیز رسیده باشد. پس داشتن اکانت پرمیوم یوتیوب به شما کمک می‌کند به راحتی فیلم را بدون هرگونه تبلیغ مشاهده کنید.

  • استفاده از محتوای تخصصی و حرفه‌ای یوتیوب

با پرداخت هزینه برای خرید اکانت پرمیوم یوتیوب، می‌توانید به محتواهای تخصصی و حرفه‌ای که این سرویس برای شما در نظر گرفته است، دسترسی داشته باشید.

  • پخش صدای ویدئوی مورد نظر در پس‌زمینه

ممکن است زمانی که کلیپ‌های یوتیوب را با موبایل تماشا می‌کنید، تصمیم بگیرید در حین تماشای فیلم و شنیدن صدای آن از یک اپلیکیشن دیگر نیز استفاده کنید. با داشتن اکانت پرمیوم یوتیوب این امکان برای کاربران وجود دارد که در عین حال که صدای ویدئو پخش می‌شود، از سایر اپلیکیشن‌های گوشی خود نیز استفاده کنید.

  • امکان دانلود ویدئوها

برای شما هم حتما پیش آمده که بخواهید ویدئوی مورد نظر خود را در یوتیوب دانلود کرده و هر زمان که دسترسی به اینترنت نداشتید، به صورت آفلاین مشاهده کنید. با وجود این نرم افزار و سایت‌های بسیار زیادی وجود دارند که دانلود فیلم‌های یوتیوب را برای شما میسر می‌کنند، ولی مسلما امکان دانلود ویدئو‌ها از خود برنامه یوتیوب برای ما جذاب‌تر و راحت است که با ساخت اکانت پرمیوم یوتیوب امکان پذیر می‌باشد.

  • دسترسی به یوتیوب موزیک

با استفاده از این سرویس یوتیوب می‌توانید به موزیک‌های جذاب و متنوع یوتیوب دسترسی داشته باشید. با اکانت پرمیوم یوتیوب، دسترسی به سرویس موزیک آن نیز وجود دارد.

اکانت پرمیوم یوتیوب (YouTube Premium) چیست

آیا سرویس پرمیوم یوتیوب ارزش هزینه کردن دارد؟

در قسمت قبلی به مزایای مختلف اکانت پرمیوم یوتیوب پرداخته شد. اگر شما هم از علاقه‌مندان به سرویس یوتیوب باشید و مرتب بخواهید از این سرویس ویدئویی استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود که هزینه اکانت پرمیوم را پرداخت کنید تا بدون هر گونه تبلیغ به راحتی به فیلم و ویدئوی مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. همچنین قابلیت پخش ویدئو در پس زمینه با خرید اکانت پرمیوم نیز از ویژگی‌هایی است که به ارزش و اهمیت این سرویس می‌افزاید.

بیشتر بخوانید: بهترین ایده برای تولید محتوای یوتیوب

آشنایی با سرویس‌های مختلف یوتیوب

جدا از این که یوتیوب با اکانت پرمیوم خود که سرویس اصلی پولی و اشتراکی آن محسوب می‌شود، خدمات زیادی را به کاربرانش ارائه می‌کند، ولی سرویس‌های دیگری نیز در این پلتفرم وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید.

  • یوتیوب موزیک(YouTube music)

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، این سرویس امکان دسترسی به انواع موسیقی و موزیک‌های رایگان را برای کاربران فراهم می‌کند.

  • یوتیوب تلویزیون (YouTube TV)

این سرویس برای پخش زنده تلویزیونی استفاده می‌شود و مانند هولو (Hulu) امکان مشاهده برنامه تلویزیونی و آن‌ها را به کمک سرویس‌های ابری فراهم کرده است.

  • یوتیوب کیدز (Youtube kids)

اپلیکیشنی مخصوص کودکان است که متناسب با سن آن‌ها محتواهای خاص و جذاب مثل انیمیشن، کارتون و … را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. شما با استفاده از اکانت پرمیوم یوتیوب نیز می‌توانید از این سرویس یوتیوب نیز بهره‌مند گردید.

بیشتر بخوانید: کسب درآمد با یوتیوب

اکانت پرمیوم یوتیوب (permium youtube) چیست

سخن نهایی

با خواندن این مقاله آموختید اکانت پرمیوم یوتیوب (YouTube Premium) چیست، چه مزایایی دارد و یوتیوب چه خدمات دیگری را در اختیار کاربران خود می‌گذارد. آیا اکنون که با مزایای اکانت پرمیوم یوتیوب آشنا شدید، حاضر هستید هزینه آن را پرداخت و از این سرویس یوتیوب استفاده کنید؟

85 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید