قیمت سلر نتورک به دلار

0.0204 2.07%

قیمت سلر نتورک به تومان

1,219 تومان
نماد CELR
رتبه بازار #335
معاملات روزانه 3,218,962
ارزش بازار سلر نتورک 157,986,392.93
تغییرات 1 روزه 2.07%
کوین در گردش 7,743,424,106.99 (77%)
بالاترین قیمت دیروز 1,228 تومان
پایین‌ترین قیمت دیروز 1,153 تومان
سهم بازار
کارمزد ثابت بر خلاف سایر صرافی ها، کارمزد برای خرید و فروش هر میزان رمزارز، بسته به حجم معامله بین ۰.۲۹ تا ۰.۳۹ درصد است.

تغییرات قیمت سلر نتورک

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
1.30% 2.07% -19.20% -19.30% -9.11% -44.83%

معرفی ارز دیجیتال سلر نتورک

سلر نتورک توسط چه کسانی ایجاد شده است؟

شبکه سلر در سال ۲۰۱۸ توسط مو دونگ، جوندا لیو، شیائوژو لی و چینگکای لیانگ تأسیس شد. سلر شبکه اصلی خود را با نام Cygnus در ژوئیه ۲۰۱۹ راه اندازی کرد. بنیان گذاران شبکه Celer دارای مدرک دکترا از پرینستون، MIT، UC Berkeley و UIUC و همچنین تجربه ساخت نرم افزارهای سازمانی از جمله Google Fi، Veriflow، Intel DPDK و B۴ هستند.

شبکه Celer و عملیات خارج از زنجیره آن با استفاده از پروتکل اثبات سهام واگذار شده (DPoS)، که سیستم رای گیری و استیکینگ را تسهیل می‌کند، ایمن می‌شود. این سیستم به ذینفعانی که روی ایمن‌سازی شبکه کار می‌کنند با قرار دادن توکن بومی CELR پاداش می‌دهد.

Delegated Proof of Stake یکی از امن‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین راه حل‌ها در میان پروتکل‌های مبتنی بر بلاک چین است که شبکه Celer را قادر می‌سازد تا امنیت بالایی را برای توسعه دهندگان و کاربران شبکه ارائه دهد.

هدف اصلی سلر، ارائه عملیات روان برای قراردادهای هوشمند، تراکنش‌های سریع خارج از زنجیره و ارائه یک محیط امن برای dApps در انواع پلتفرم‌های بلاک چین است.

ایده پشت این پروژه این است که به توسعه دهندگان کمک کند تا برنامه‌های کاربردی خود را از طریق پروتکل لایه ۲ مقیاس‌پذیر کنند و در عین حال همه ابزارها و عملکردهای لازم را برای حل برخی از بزرگترین مشکلاتی که در حال حاضر پلتفرم‌های قراردادهای هوشمند تجربه می‌کنند، ارائه دهند.

ارزهای دیجیتال ترند

Carry
CRE
258.90%
0.00431
HXAcoin
HXA
187.08%
0.00001493
BovineVerse Token
BVT
118.04%
0.0420
MobiFi
MoFi
66.17%
0.00539
Wall Street Games (old)
WSG
51.21%
0.000000001398
The Unfettered Ecosystem
SOULS
48.86%
0.00299
Pando Token
PTX
44.98%
0.0002899
Mojito Markets
MOJO
32.22%
0.00123

قیمت رمز ارز سلر نتورک به دلار و تومان

به منظور پیگیری قیمت لحظه‌ای رمز ارز سلر نتورک بر اساس دلار و تومان، می‌توانید همین صفحه را بررسی کنید. قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای و بر اساس آخرین تغییرات ارائه می‌شود.

خرید سلر نتورک بدون کارمزد از صرافی ایرانیکارت

لازم است بدانید هنگام خرید و فروش سلر نتورک و سایر ارزهای دیجیتال با دو نوع کارمزد، رو به رو خواهید شد.

نوع اول، کارمزد شبکه ارز دیجیتال است که حتما باید پرداخت شود تا تراکنش انجام گیرد. این کارمزد در واقع به ماینرها و اعتبارسنج‌ها تعلق می‌گیرد و پلتفرم‌ها در آن دخالتی ندارند.

نوع دوم کارمزد خدمات پلتفرم است. صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و ایرانی در ازای خدماتی که در جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال به کاربران می‌دهند، درصدی از هزینه تراکنش را به عنوان کارمزد پلتفرم کسر می‌کنند.

با این حال کارمزد خرید و فروش سلر نتورک و بیش از ۵۰۰ رمز ارز دیگر در پلتفرم در ایرانیکارت صفر بوده و کاربران می‌توانند برای تراکنش‌های خود فقط مبلغ خود رمز ارز را بپردازند.

ارز دیجیتال سلر نتورک Celer چیست؟

ارز دیجیتال سلر نتورک CELR، یک توکن اتریومی است که به شبکه Celer، یک پلتفرم مقیاس‌پذیری لایه ۲، برای ساخت برنامه‌های بلاک چین سریع، آسان، کم‌هزینه و ایمن، قدرت می‌دهد. توکن CELR می‌تواند برای پرداخت هزینه خدمات و هزینه تراکنش به ارائه دهندگان خدمات خارج از زنجیره استفاده شود. شبکه سلر یک پلتفرم مقیاس‌پذیری لایه ۲ است که پذیرش انبوه برنامه‌های بلاک چین در اتریوم، پولکادات و سایر بلاک چین‌ها را تضمین می‌کند.

لایه ۲ یک فناوری است که بر اساس یک پروتکل بلاک چین زیربنایی، برای بهبود کارایی و مقیاس‌پذیری عمل می‌کند.

سلر در وایت پیپر خود ادعا می‌کند که Celer Network یک پلتفرم قابل اعتماد و حامی حریم خصوصی که به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه‌های غیرمتمرکز را با مقیاس‌پذیری بالا اجرا کرده، بسازند و استفاده کنند.

کاربرد رمز ارز سلر نتورک Celer

 1. ابتدا باید بدانید شبکه سلر Celer Network برای تکنیک‌های مقیاس‌پذیری خارج از زنجیره و توسعه مقرون‌به‌صرفه و سریع dApp، بازی‌های مبتنی بر بلاک چین و نقدینگی استفاده می‌شود.
 2. همچنین این شبکه به عنوان چارچوبی برای قابلیت همکاری و مقیاس‌پذیری، شبکه Celer می‌تواند مبتنی بر بلاک چین‌هایی مانند اتریوم استفاده شود.
 3. شبکه سلر مشکلاتی را که اکثر شبکه‌های بلاک چین قراردادهای هوشمند با مقیاس‌پذیری دارند حل می‌کند، که این موضوع کاربرد اصلی آن است.
 4. توکن آن نیز، یک توکن ERC-20 است که ارز اصلی سیستم است. CELR را می‌توان به عنوان روش پرداخت در شبکه، در برنامه تلفن همراه CelerX استفاده کرد و در مزایده‌های Liquidity Backing Auctions شریک شد.
 5. سلر کاربران را قادر می‌سازد تا نقدینگی را به ارائه دهندگان خدمات خارج از زنجیره وام دهند. وام دهندگان سود دریافت می‌کنند و اگر CELR بیشتری را به اشتراک بگذارند، احتمالاً برای تأمین نقدینگی انتخاب می‌شوند.

ویژگی‌های ارز دیجیتال سلر نتورک

 • به دلیل اینکه شبکه سلر یک پلتفرم مقیاس‌بندی لایه ۲ است، با توکن آن یعنی Celer می‌توان تراکنش‌های سریع، ایمن، کم هزینه، قابل تعامل و خارج از زنجیره را برای پرداخت‌ها و قراردادهای هوشمند تجربه کرد.
 • Celer را می توان برای ارائه برنامه‌های مختلف از جمله پرداخت خرد، DeFi و بازی استفاده کرد.
 • این پروژه با استفاده از مزایای تکنیک‌های مقیاس‌پذیری و مکانیزم‌های توسعه رمزنگاری ، به هر کسی اجازه می‌دهد تا برنامه‌های غیرمتمرکز مقیاس‌پذیر را بسازد، اجرا و استفاده کند.

آینده ارز دیجیتال سلر نتورک چگونه خواهد بود؟

شبکه سلر از طریق ظرفیت فنی، فناوری، موارد استفاده و ویژگی‌های آن و همچنین میزان استفاده از توکن‌های CELR ارزیابی می‌شود.

شبکه Celer به عنوان یک راه حل برای مقیاس‌بندی خارج از زنجیره برای معاملات و عملیات قراردادهای هوشمند عمل می‌کند و از  بلاکچین‌های متعدد پشتیبانی می‌کند در حالی که نیازی به تغییر در پروتکل‌های پایه ندارد.

Celer Network می‌تواند در شبکه‌های اصلی مانند اتریوم برای حل برخی از بزرگترین مشکلات محیط‌های بلاک چین، یعنی مقیاس‌پذیری مؤثر و قابلیت همکاری، استفاده شود. این مورد استفاده چیزی است که به شبکه Celer ارزش می‌دهد و آن را به یک پروژه برجسته در آینده تبدیل می‌کند.

شبکه سلر بر نوعی از پروتکل اثبات سهام متکی است که به عنوان اثبات سهام واگذار شده (DPoS) شناخته می‌شود. گفته می‌شود که DPoS یکی از مقرون به صرفه‌ترین و کارآمدترین پروتکل‌ها در مورد سرعت تراکنش و مقیاس‌بندی است.

DPoS به منابع و انرژی کمتری نیاز دارد که آن را دوستدار محیط زیست و ارزان‌تر از پروتکل‌های دیگر مانند Proof of Work می‌کند. اینگونه است که مقیاس‌گذاری و استفاده از dApps از طریق شبکه Celer سریع، قابل اعتماد، ایمن و کم هزینه می‌شود.

شبکه سلر از معماری لایه ۲ نیرو می‌گیرد و هدف اصلی آن این است که بلاک چین‌ها را از طریق بهینه‌سازی سرعت، عملکرد و قابلیت همکاری dApps، قراردادهای هوشمند و عملیات خارج از زنجیره به پذیرش انبوه برساند. در نهایت مجموعه تمامی این ویژگی‌ها، چشم‌انداز آینده سلر نتورک را بسیار روشن می‌کند.

مراحل خرید و فروش سلر نتورک در صرافی ایرانیکارت

خرید و فروش سلر نتورک در صرافی ایرانیکارت شامل مراحل زیر است.

 1. با شماره همراه در وبسایت ثبت نام کنید.
 2. احراز هویت را با استفاده از مدارک شناسایی به منظور حفظ امنیت سرمایه خود، تکمیل کنید.
 3. ارز، مقدار و شبکه انتقال را انتخاب کنید.
 4. نوع درخواست (خرید یا فروش) را مشخص کنید.
 5. در نهایت نیز سفارش خود را تایید کنید.

بهترین کیف پول برای نگهداری سلر نتورک Celer

برای ذخیره و نگهداری سلر نتورک، طیف گسترده‌ای از کیف پول‌های ارز دیجیتال از سخت افزاری گرفته تا نرم افزاری، در دسترس‌اند.

برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند به صورت روزانه به توکن‌های سلر خود دسترسی داشته باشند، کیف پول‌های نرم افزاری مانند تراست ولت و مای اتر ولت پیشنهاد می‌شود. برای آن دسته از افرادی نیز که طالب امنیت بیشتر و ذخیره طولانی مدت‌تر هستند، استفاده از کیف پول‌های سخت افزاری مانند لجر و ترزور توصیه می‌شود.

بدیهی است که میزان امنیت کیف پول‌های سخت افزاری بسیار بالاتر از موارد نرم افزاری است.

ویژگی‌‌های رمز ارز سلر نتورک

 • امکان استفاده به عنوان شبکه پرداخت
 • کارمزد پایین
 • امنیت در شبکه
 • سرعت تراکنش بالا
 • دارای شبکه‌ی غیر متمرکز

نحوه خرید و فروش رمز ارز گس gas در پنل ایرانیکارت

اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت ارز سلر نتورک بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده

ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول خرید و فروش سلر نتورک

ارز دیجیتال سلر نتورک در شبکه اتریوم راه اندازی شده است.

تاکنون قانونی برای خرید و فروش سلر نتورک و سایر ارزهای دیجیتال اعلام نشده است. تنها موضوعی که از طرف دولت به صراحت ابلاغ شده این است که خرید و فروش رمزارزها توسط بانک ها، موسسات و نهادهای مالی، صرافی‌ها غیر قانونی می‌باشد.

با توجه به ویژگی‌های شبکه سلر، آینده آن روشن به نظر می‌رسد. با این حال برای سرمایه‌گذاری در آن باید طبق استراتژی خود عمل کنید.

صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت، خرید و فروش رمز ارز سلر نتورک را بدون پرداخت کارمزد، ارائه می‌دهد.

کمترین مبلغ برای خرید و فروش ۱۱ دلار و بیشترین مبلغ، ۲۰۰۰ دلار به صورت روزانه می‌باشد (سقف هفتگی خرید رمزارز در ایرانیکارت ۲۵۰ میلیون تومان است).

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟