قیمت کاوا به دلار

0.5581 3.86%

قیمت کاوا به تومان

33,094 تومان
نماد KAVA
رتبه بازار #115
معاملات روزانه 7,401,578
ارزش بازار کاوا 604,325,144.72
تغییرات 1 روزه 3.86%
کوین در گردش 1,082,856,222.00 (100%)
بالاترین قیمت دیروز 34,406 تومان
پایین‌ترین قیمت دیروز 31,745 تومان
سهم بازار
کارمزد ثابت بر خلاف سایر صرافی ها، کارمزد برای خرید و فروش هر میزان رمزارز، بسته به حجم معامله بین ۰.۲۹ تا ۰.۳۹ درصد است.

تغییرات قیمت کاوا

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
-0.42% 3.86% -13.11% -15.11% -12.93% -39.36%

معرفی ارز دیجیتال کاوا

توکنومیک

سقف عرضه کاوا نامحدود بوده و در حال حاضر ۳۴۰۸۴۸۵۶۰ واحد KAVA در گردش است. نامحدود بودن عرضه آن به دلیل پرداخت پاداش‌های استیکینگ است. بنابراین عرضه آن در طول زمان افزایش می‌یابد.

کاوا برای اعطای وام و استقراض وام‌های مبتنی بر ارز دیجیتال استفاده می‌شود که می‌توان آن‌ها را به شکل استیبل کوین‌های تازه ضرب شده، USDX دریافت کرد. ارزش USDX با ارزش دلار آمریکا مرتبط است و توسط ارزهای دیجیتال وثیقه می‌شود تا ارزش آن را ثابت نگه دارد.

KAVA همچنین به لطف قابلیت همکاری که از طریق شبکه کازماس به دست می‌آید، می‌تواند برای سرمایه‌گذاری در شبکه و سرمایه‌گذاری در پلتفرم‌های دیگر مانند اتریوم استفاده شود. کاربران می‌توانند بر اساس سهام خود یک APY کسب کنند و اعتباردهنده‌ها نیز برای ایمن‌سازی شبکه و تأیید عملیات شبکه پاداش می‌گیرند.

پروتکل Kava مبتنی بر پلتفرم کازماس میزبانی می‌شود که بر اساس مکانیسم Tendermint Proof of Stake است. کل سیستم آن به ۱۰۰ گره متکی است تا به عنوان اعتبارسنج عمل کنند و یکپارچگی تمام عملیات و تراکنش‌های شبکه را تایید کنند. اعتبارسنج‌ها می‌توانند برای مشارکت در ایمن‌سازی شبکه پاداش دریافت کنند، اما در صورت انجام فعالیت‌های مخرب یاعدم برآورده کردن الزامات، می‌توانند جریمه شوند. کاوا همچنین قوانین امنیتی خاصی را انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که قراردادهای هوشمند ایمن و کارآمد عمل می‌کنند.

ارزهای دیجیتال ترند

Waltonchain
WTC
185.01%
0.00745
Aldrin
RIN
68.30%
0.1126
KOK
KOK
47.44%
0.00223
ITEMVERSE
ITEM
43.54%
0.0001898
Open Custody Protocol
OPEN
34.44%
0.0181
Open Platform
OPEN
33.82%
0.0181
SpaceY
SPAY
30.77%
0.1701
KlimaDAO
KLIMA
28.14%
3.21

قیمت کاوا به دلار و تومان

برای افرادی که در صرافی‌های داخلی مانند ایرانیکارت فعالیت می‌کنند، قیمت کاوا یا سایر ارزهای دیجیتال به تومان و دلار روز حائز اهمیت است. با استفاده از ابزار و نمودار موجود در این صفحه شما می‌توانید به صورت زنده قیمت کاوا به دلار و تومان و سایر ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید.

خرید کاوا با کمترین کارمزد از صرافی ایرانیکارت

حتما می‌دانید که پرداخت کارمزد در تراکنش بخش مهمی از هزینه‌های معاملات ارز دیجیتال است. بسیاری از افراد به این مقادیر توجهی نمی‌کنند اما کافیست کارمزد تراکنش‌های یک ماه اخیر خود را محاسبه کنید تا از اعداد به دست آمده تعجب کنید. به این ترتیب کاربران می‌توانند با ساخت حساب کاربری در ایرانیکارت، درخواست خرید یا فروش ارزهای دیجیتال را ثبت کرده و به راحتی تنها مبلغ خود ارز را پرداخت کنند و کمترین میزان ممکن کارمزد را پرداخت کنند.

ارز دیجیتال کاوا چیست؟

ارز دیجیتال کاوا چیست؟

کاوا یک پلتفرم وام دهی دیفای است که به کاربران اجازه می‌دهد تا ارزهای دیجیتال را بدون دخالت واسطه‌ها وام بگیرند یا وام دهند. پلتفرم کاوا غیرمتمرکز است و یکی از محبوب‌ترین پروژه‌ها در بخش دیفای شناخته می‌شود. برخلاف بسیاری از پلتفرم‌های دیفای مشابه، کاوا بر روی شبکه اتریوم ساخته نشده است. بلکه کاوا مبتنی بر بلاکچین کازماس است.

تیم توسعه دهنده کاوا به این دلیل تصمیم گرفت از کازماس استفاده کند زیرا در حالی که اتریوم با مشکل مقیاس‌پذیری برنامه‌های غیرمتمرکز و پروتکل‌های میزبانی شده مواجه است، بلاکچین کازماس بر سفارشی‌سازی و قابلیت همکاری متکی است و عملکردهای بیشتری را به پروتکل کاوا اضافه می‌کند.

سیستم کاوا از کازماس برای ضرب یک استیبل کوین به نام USDX استفاده می‌کند که به دلار آمریکا متصل می‌شود. بنابراین هر زمان که یک کاربر، رمزارز پشتیبانی شده را به عنوان وثیقه سپرده‌گذاری کند، USDX تولید می‌شود و سایر کاربران می‌توانند وام‌های USDX بگیرند. ضمن اینکه به کاربرانی که ارز دیجیتال خود را برای حمایت از سیستم وام دهی، سپرده می‌کنند، هر هفته به ازای میزان مشارکت آن ها، با ارز دیجیتال KAVA پاداش داده می‌شود.

رمز ارز کاوا چگونه کار می‌کند؟

سیستم وام دهی کاوا به نحوه کارکرد قراردادهای هوشمند مورد استفاده، برای تسهیل سیستم وام دهی بستگی دارد. کاربران می‌توانند ارزهای خود را در قراردادهای هوشمند قفل کنند، که منجر به ضرب توکن‌های جدید USDX می‌شود.

کاربران با واریز ارزهای دیجیتال به قراردادهای هوشمند از طریق استفاده از کیف پول‌های دیجیتال، می‌توانند به سیستم متصل شوند. پس از واریز وجوه، سیستم کاوا به صورت خودکار وجوه را در یک قرارداد هوشمند قفل می‌کند. سپس این سیستم بر اساس وجوه واریز شده، استیبل کوین‌های جدید USDX را ضرب می‌کند، بنابراین کاربران دیگر می‌توانند USDX وام بگیرند.

برای بازیابی ارزهای دیجیتال تحت وثیقه، کاربران باید بدهی و هزینه وام را بپردازند. هنگامی که کاربر هزینه را پرداخت می‌کند، وثیقه اولیه به همان کیف پول واریز می‌شود و USDX وام گرفته شده را از بین می‌برد.

ویژگی‌های ارز دیجیتال kava چیست؟

ویژگی‌های ارز دیجیتال kava چیست؟

کاوا تنها یک پروتکل وام دهی در بخش دیفای نیست. چرا که به لطف ویژگی‌های بلاکچین کازماس، کاربران کاوا می‌توانند طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال غیربومی مانند بایننس کوین (BNB)، بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر ارزهای دیجیتال برتر را سپرده‌گذاری کنند. نکته مهم این است که همه این رمزارزها باید در شبکه بایننس چین  BEP2 باشند تا امکان وثیقه‌گذاری آن‌ها فراهم شود.

با توسعه پروژه، کاوا امکانات بیشتری را برای وثیقه از ارزهای دیجیتال مختلف به USDX معرفی می‌کند که کاربران می‌توانند در سیستم وام دهی کاوا وام دهند. یکی دیگر از مواردی که KAVA را منحصر به فرد می‌کند، ویژگی است که به کاربران امکان می‌دهد از طریق ارزهای دیجیتال سپرده شده خود در شبکه کاوا، سود کسب کنند.

آینده ارز دیجیتال کاوا چگونه خواهد بود؟

در نظر داشته باشید که ارزش ذاتی کاوا مستقیماً با فناوری و کاربرد آن مرتبط است و این ارزش ذاتی معمولا با ارزش توکن‌های KAVA یکسان نیست. آینده کاوا همچنین تحت تأثیر فعالیت تیم توسعه دهنده، پیشرفت ها، به روزرسانی نقشه راه، ارتقاء، مشارکت، ویژگی‌های جدید، ادغام پشتیبانی از ارزهای دیجیتال بیشتر است. تمامی این موارد هستند که در نهایت می‌توانند کاربرد و آینده کاوا را در دیفای گسترش دهند.

لازم است بدانید، توسعه دهندگان کاوا، این سیستم را برای ارائه استیبل کوین‌ها و وام‌های غیرمتمرکز، به شیوه‌ای شفاف‌تر ارائه دادند. در نتیجه، کاوا یک پیشگام در بخش دیفای محسوب می‌شود که توجه رسانه‌های بین المللی را به خود جلب کرده است. بنابراین می‌توان آینده خوبی برای آن پیش بینی کرد.

کیف پول‌های نگهداری کاوا

کیف پول‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید توکن‌های کاوای خود را در آن ذخیره کنید. با این حال کیف پولی که انتخاب می‌کنید به این بستگی دارد که می‌خواهید از آن برای چه چیزی استفاده کنید و چه مقدار سرمایه می‌خواهید در آن ذخیره کنید.

کیف پول‌های سخت افزاری یا کیف پول‌های سرد مانند Ledger یا Trezor امن‌ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره‌سازی و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می‌دهند. بنابراین این نوع کیف پول‌ها برای ذخیره طولانی مدت و حجم بالای سرمایه، بهترین گزینه هستند.

کیف پول‌های نرم افزاری نیز می‌توانند برای ذخیره کاوا استفاده شوند. با این حال اگرچه کار با ولت‌های نرم افزاری راحت‌تر است، اما امنیت کمتری نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری دارند و تنها برای مقادیر کم ارزهای دیچیتال و معاملات روزانه مناسب هستند.

ویژگی‌‌های رمز ارز کاوا

  • عرضه محدود
  • امنیت شبکه
  • خاصیت غیر تورمی
  • دارای شبکه‌ی غیر متمرکز


اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت ارز کاوا بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده

ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول خرید و فروش کاوا

کاوا یک توکن است چرا که در بلاکچین کازماس راه اندازی شده است.

از آنجایی که کاوا بلاکچین اختصاصی خود را ندارد، قابل استخراج نیست.

با توجه به کاربردهایی که ارز کاوا دارد، می‌توان آینده خوبی برای آن متصور شد.

ایرانیکارت خرید و فروش ارز کاوا، بدون نیاز به پرداخت کارمزد شبکه را ارائه می‌دهد.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟