قیمت Quant به دلار 126.83 2.31%

قیمت Quant به تومان
6,651,085 تومان

نماد QNT
رتبه بازار #41
معاملات روزانه 18,995,008
حجم بازار 1,531,212,973.26
تغییرات ۲۴ ساعته 2.31%
تعداد ارز در دسترس QNT 14,881,364
ثابت بودن کارمزد : بر خلاف سایر رقبا، کارمزد ایرانیکارت برای خرید هر میزان رمزارز، ثابت است؛ بنابراین برای مقایسه قیمت، لطفا میزان دقیق رمزارز خود را وارد کنید.

رمز ارز Quant با نماد QNT در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت قابل معامله است. بر اساس ارزش بازار جهانی، رمز ارز Quant رتبه 41 را درمیان دیگر رمز ارزها دارد. قیمت هر واحد از Quant بر اساس آخرین به روز رسانی، معادل 6,651,085 تومان است. این قیمت بر اساس نرخ دلار روز در ایران که برابر با 52440 تومان است، محاسبه شده است. درحال حاضر تعداد واحد در گردش رمز ارز Quant، 12,072,738 واحد است.قیمت این رمز ارز در 24 ساعت گذشته به میزان 2.31% افزایش داشته و حجم تراکنش های روزانه آن 18,995,008 دلار است.

تغییرات قیمت Quant

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
-0.29% 2.31% 2.11% -6.98% -9.51% 20.97%

بنیانگذار کوانت کیست؟

گیلبرت وردیان بنیانگذار اصلی شبکه کوانت است.

کوانت با هدف افزایش انعطاف پذیری، مقیاس پذیری و قابلیت همکاری روی کار آمد.

پروژه‌هایی مانند پولکادات و اتم را می‌توان از رقبای کوانت دانست.

تاریخ میلادی تاریخ شمسی قیمت باز شدن قیمت بسته شدن حجم معاملات
کیف پول اتمیک atomic اتمیک Atomic
تراست ولت trust wallet تراست ولت Trust Wallet
کیف پول لجر نانو اس ledger-nano-s لجر نانو اس Ledger Nano S
لجر نانو ایکس لجر نانو ایکس Ledger Nano X
متامسک Metamask

ارزهای دیجیتال ترند

Aion
AION
آیون
522.30%
0.0503
Pundi X (Old)
NPXS
228.50%
0.0002696
Neutrino Index
XTN
57.48%
0.0458
Rook
ROOK
23.66%
15.80
Mask Network
MASK
21.80%
6.02
Onyxcoin
XCN
21.03%
0.00464
TomoChain
TOMO
20.72%
0.6285
Livepeer
LPT
18.45%
7.24

ویژگی‌‌های رمز ارز کوانت

کوانت به عنوان یک ارز دیجیتال محبوب دارای ویژگی‌های زیر است:

  • مقیاس پذیری
  • قابلیت همکاری
  • انتقالات مالی آسان به سراسر دنیا
  • امنیت در شبکه
  • دارای شبکه‌ی غیر متمرکز
نحوه خرید و فروش رمز ارز در پنل ایرانیکارت

قیمت رمز ارز کوانت به دلار و تومان

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال کوانت به دلار و تومان همراه با نمودار در این صفحه برای کاربران در دسترس است.

خرید QNT بدون کارمزد از صرافی ایرانیکارت

اگر قصد خرید ارز دیجیتال کوانت را دارید، می‌توانید آن را از صرافی ایرانیکارت بدون پرداخت کارمزد خریداری کنید.

ارز دیجیتال کوانت ایرانیکارت

ارز دیجیتال کوانت چیست؟

رمزارز QNT یک توکن در بلاک چین کوانت است که دسترسی دیجیتالی به یک برنامه یا سرویس خاص را فراهم می کند. سپس به هزینه‌های استفاده از این بلاکچین به وسیله ارز دیجیتال QNT پرداخت می‌شود. به عنوان مثال، توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها هر ماه هزینه‌های مصرف را به حساب Quant Treasury می‌پردازند. این هزینه‌ها علاوه بر اینکه بر اساس تعداد توکن‌های تولید شده است، به مقدار ثابت ارز فیات نیز بستگی دارد.

شبکه کوانت در سال 2015 توسط گیلبرت وردیان تأسیس شد. او کشف کرد که فناوری‌های دفتر کل توزیع‌شده (DLT) چقدر می‌تواند در حل مشکلات بلاکچین مفید باشد. پروتکل کوانت اغلب به عنوان یک سیستم عاملی که همه بلاک چین‌ها را به هم متصل می‌کند، استفاده می‌‎شود. سیستم عامل Quant Overledger اولین دروازه برای فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) است. اور لجر(Overledger) برای اتصال سیستم‌های DLT موجود در شرکت‌ها، سازمان‌های عمومی و نهادهای نظارتی ایجاد شده ‌است. شبکه کوانت، انتقال متقابل دارایی های دیجیتال را در هر پروتکل یا پلتفرم، بر روی هر نوع دفتر کل توزیع شده را امکان پذیر می کند. بدین ترتیب، می‌توان گفت کوانت یک پروتکل تعاملی است که شبکه‌ای را برای توسعه دهندگان و شرکت ها تهیه می‌کند تا به طور همزمان با چندین DLT ارتباط برقرار کنند.

کاربرد رمز ارز کوانت Quant

با افزایش تعداد کاربران و تقاضا برای QNT، توکن‌های بیشتری تولید و وارد گردش می‌شوند. پروتکل کوانت برای حذف موانعی چون ارتباط، مقیاس پذیری و قابلیت همکاری طراحی شده‌است. برای دستیابی به این هدف، هر لایه‌ وظیفه خاصی را بر عهده دارد.

  • لایه تراکنش: در این لایه، ذخیره تراکنش‌ها بسیار مهم است. هر دو دفتر کل متنوع و جدا شده برای قرار دادن عملیات مرتبط در یک لایه و تأیید آن‌ها در سراسر بلاک چین استفاده می‌شوند. هنگامی که یک معامله تأیید شد، تحت هیچ شرایطی نمی توان آن را باطل کرد. تمام موارد برای اجماع در بین بلاک چین ها در این لایه اتفاق می افتد.
  • لایه پیام رسانی: این لایه با اطلاعات و انتقال داده سروکار دارد. سه نوع داده قابل پردازش وجود دارد که عبارتند از داده‌های قرارداد هوشمند، ابرداده و داده‌های تراکنش. این لایه برای تفسیر پیام‌ها و ترجمه آن‌ها به زبان‌های مختلف برای درک بلاک چین‌های مختلف استفاده می‌شود.
  • لایه فیلتر و مرتب سازی: این لایه پیام‌ها را مدیریت می‌کند و شامل فیلتر کردن جستجوها در نتایج خاص است. هر پیامی که در سیستم دفتر کل دیجیتال وجود دارد، بر اساس اولویت دسته بندی و به طور منظم در یک پایگاه داده نگهداری می شود. لایه فیلتر و مرتب سازی مسئول اعتبارسنجی پیام های خارج از زنجیره است. زیرا این لایه تنها لایه‌ای است که تاریخچه پیام‌های منتقل شده در سراسر پروتکل را دارد. بنابراین، توسعه‌دهندگان می‌توانند وظایف خاصی را تعیین کنند. به عنوان مثال، به برنامه اجازه دهند تا توکن‌ها را پس از سپرده‌گذاری در DApp به شبکه خاصی منتقل کند.

ارز دیجیتال کوانت ایرانیکارت

ویژگی‌های ارز دیجیتال کوانت QNT

کوانت به عنوان یک پلتفرم مبتنی بر اتریوم، از امنیت و قابلیت همکاری اکوسیستم اتریوم استفاده می‌کند. بازی‌های متاورسی، صرافی های غیر متمرکز و دیفای تنها برخی از عملکردهایی هستند که کوانت با تکیه بر اتریوم انجام می‌دهد.

کاربران کوانت ‌توانند بدون توجه به موقعیت خود به هر نوع سیستم دفتر کل دیجیتال متصل شوند. توسعه دهندگان، افراد و حتی کارکنان دولتی می توانند بدون دانش برنامه نویسی قبلی از شبکه استفاده کنند. این انعطاف پذیری و سهولت در استفاده از مهم‌ترین ویژگی‌های کوانت است.

همچنین کوانت نمی‌تواند فورک شود و ارتباط با دفترهای متعدد خود را از دست نمی‎‌دهد، بنابراین احتمال نقض امنیت در شبکه بسیار کم است.

برخلاف اکثر سیستم های دفتر کل توزیع شده دیگر، هیچ داده‌ای در دروازه در شبکه کوانت ذخیره نمی‌شود. یک API همتراز با استانداردها برای یک لایه امنیتی اضافی توسط شبکه استفاده می‌شود.

آینده ارز دیجیتال کوانت چگونه خواهد بود؟

گزارش‌های پلتفرم‌های معتبری مانند CoinMarketCap و WalletInvestor  تأیید می‌کنند که ارز کوانت سرمایه‌گذاری خوبی است، به‌ویژه زمانی که دیدگاه بلند مدت داشته باشید.

مهم است که بدانید، آینده هر ارز دیجیتالی وابسته به ابتکارات پروژه و گسترش موارد استفاده آن در دنیای واقعی است. بنابراین، قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری بهتر است از نظر تکنیکال و فاندامنتال این ارز را بررسی کنید.

مراحل خرید و فروش کوانت در صرافی ایرانیکارت

برای خرید ارز دیجیتال کوانت از ایرانیکارت فقد کافیست از طریق آدرس ایمیل و شماره تلفن خود در وبسایت ایرانیکارت ثبت نام کنید. در مرحله بعدی برای حفظ امنیت بیشتر دارایی های خود باید روند احراز هویت را تکمیل کنید. این پروسه تنها 10 دقیقه زمان می‌برد. سپس می‌توانید وارد پنل کاربری شده و سفارش خود را ارسال می‌کنید. پس از تایید کارشناسان تراکنش شما انجام می‌گیرد.

بهترین کیف پول برای نگهداری QNT

تراست ولت، اتومیک و متامسک از کیف پول‌های نرم افزاری هستند می‌توان ارز دیجیتال کوانت را در آن‌ها ذخیره کرد. کیف پول‌های سخت افزاری امنیت بیشتری را برای دارایی‌های دیجیتال شما فراهم می‌کنند و از این رو گزینه مناسب‌تری برای نگهداری مقدار بالایی از ارز کوانت در طولانی مدت هستند. لجر یکی از معروف‌ترین کیف پول‌های سخت افزاری و بهترین انتخاب برای سرمایه گذاران است. این کیف پول را می‌توانید در تنوع مدل، رنگ و قیمت از صرافی ایرانیکارت تهیه کنید.

اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت ارز دیجیتال بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده
ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه
سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول خرید و فروش کوانت

ارز دیجیتال کوانت مبتنی بر اتریوم است.

در حال حاضر هیچ منع قانونی برا خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران وجود ندارد.

سرمایه گذاری یک تصمیم شخصی است و بستگی به استراتژی معاملاتی شما دارد. قبل از سرمایه گذاری در ارز دیجیتال کوانت حتما تحقیقات لازم را به عمل آورید.

ارز دیجیتال کوانت را می‌توانید با کارمزد صفر از ایرانیکارت خریداری کنید.

حداقل میزان خرید ارز دیجیتال در ایرانیکارت 6 دلار است.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید