قیمت Storj به دلار

0.3825 -1.56%

قیمت Storj به تومان

22,759 تومان
نماد STORJ
رتبه بازار #280
معاملات روزانه 10,902,365
ارزش بازار Storj 147,016,450.17
تغییرات 1 روزه -1.56%
کوین در گردش 384,355,039.42
بالاترین قیمت دیروز 23,357 تومان
پایین‌ترین قیمت دیروز 22,493 تومان
سهم بازار
کارمزد ثابت بر خلاف سایر صرافی ها، کارمزد برای خرید و فروش هر میزان رمزارز، بسته به حجم معامله بین ۰.۲۹ تا ۰.۳۹ درصد است.

تغییرات قیمت Storj

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
-0.24% -1.56% -13.47% -32.46% -32.81% -45.33%

معرفی ارز دیجیتال Storj

بنیان گذار استورج چه کسی است؟

Storj Labs، شرکت پشت پلتفرم استورج، توسط Shawn Wilkinson و John Quinn در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد. جدیدترین نسخه استورج V۳ نیز در پاییز ۲۰۱۹ راه اندازی شد. استورج اولین بار مبتنی بر بلاک چین بیت کوین راه اندازی شد اما در سال ۲۰۱۷ به اتریوم مهاجرت کرد.

در سال ۲۰۱۴، آزمایشگاه‌های استورج ۹۱۰ بیت کوین (به ارزش حدود ۴۶۰ هزار دلار در آن زمان) را در یک فروش عمومی جمع آوری کردند. در اوایل سال ۲۰۱۷، این شرکت ۳ میلیون دلار سرمایه اولیه جذب کرد و بعداً در سال ۲۰۱۷، استورج یک فروش توکن را انجام داد که حدود ۳۰ میلیون دلار جذب سرمایه داشت.

هرکسی که به کامپیوتر و اتصال اینترنتی دسترسی داشته باشد و بتواند حداقل سیستم مورد نیاز را برآورده کند، می‌تواند برای کسب درآمد در شبکه Storj شرکت کند. با این حال، میزان درآمد شما به عوامل مختلفی مانند هزینه‌های سخت افزاری، پهنای باند و برق بستگی دارد.

بله البته با این تفاوت که برای استخراج STORJ، کاربران به جای ارائه قدرت محاسباتی، فضای HDD را فراهم می‌کنند. به کاربران برای مشارکت در پلتفرم بر اساس برنامه پاداش داده می‌شود.

ارزهای دیجیتال ترند

o-mee
OME
60.91%
0.0001037
AssangeDAO
JUSTICE
AssangeDAO
39.82%
0.0002536
MILO Project
MILO
34.85%
0.0194
Clube Atlu00e9tico Mineiro Fan Token
GALO
29.08%
0.2203
TE-FOOD
TONE
28.85%
0.0005829
Bajun Network
BAJU
24.98%
0.0935
Unicorn Milk
UNIM
23.46%
0.0008722
Ethereum Meta
ETHM
اتریوم متا
21.61%
0.000000063184

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال استورج

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال استورج storj بر اساس دلار و تومان به همراه نمودار قیمتی این رمز ارز، از ابتدا تا کنون در این صفحه قابل مشاهده است.

خرید رمز ارز استورج بدون کارمزد از صرافی یایرانیکارت

بر خلاف سایر صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی یا خارجی که در ازای ارائه خدمات، کارمزد دریافت می‌کنند؛ در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت هیچ کارمزدی در ازای خدمات وجود ندارد. به این معنا که کاربران می‌توانند با کارمزد صفر در ایرانیکارت فعالیت کنند.

به این ترتیب، قیمت نمایش داده شده برای ارز دیجیتال استورج و بیش از ۶۰۰ ارز دیجیتال دیگر، قیمت تمام شده آن محسوب می‌شود و هیچ هزینه اضافه دیگری در طول خرید یا فروش استورج به تراکتش کاربر افزوده نخواهد شد.

ارز دیجیتال استورج چیست؟

ارز دیجیتال استورج چیست؟

Storj (STORJ) یک پلتفرم غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد تا فایل‌ها یا داده‌های خود را با خیال راحت در شبکه ابری جهانی ذخیره کنند. با استفاده از Storj DCS (ذخیره‌سازی ابری غیرمتمرکز)، فایل‌ها رمزگذاری می‌شوند، به قطعات تقسیم می‌شوند و در سراسر یک شبکه ابری جهانی توزیع می‌شوند.

توکن Storj، با نماد STORJ، توکن کاربردی پلتفرم است. وایت پیپر آن بیان می‌کند که توکن استورج، مبتنی بر اتریوم است و از استانداردهای ERC20 پیروی می‌کند. این توکن برای پرداخت توسط مشتریانی که داده‌ها را در پلتفرم مورد استفاده خود ذخیره می‌کنند، استفاده می‌شود.

کاربردهای رمز ارز استورج

کاربردهای رمز ارز استورج شامل موارد زیر است.

 • استفاده برای پرداخت آنلاین

می‌توان از آن برای پردازش تراکنش‌های آنلاین استفاده کرد.

 • استفاده در نقل و انتقال بین المللی

امکان انتقال آسان وجوه در سراسر جهان را فراهم می‌کند.

 • استفاده برای ذخیره‌سازی و دریافت پاداش

فضای ذخیره‌سازی ابری را فراهم می‌کند که بعداً می‌تواند به عنوان اهرمی برای کسب توکن‌های STORJ استفاده شود.

ویژگی‌های ارز دیجیتال استورج

 • استورج یکی از معدود پلتفرم‌های ذخیره‌سازی ابری غیرمتمرکز است که ابزاری تقریباً منحصر به فرد در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند. این پلتفرم کاربران را قادر می‌سازد تا فضای دیسک اضافی را اجاره کنند و برای آپلود داده‌ها در فضای ابری در STORJ، توکن بومی شبکه، بپردازند.
 • منحصر به فرد بودن کل فرآیند در مفهوم شاردینگ نهفته است. Sharding داده‌های آپلود شده در پلتفرم را به بخش‌های کوچکتر تقسیم می‌کند که در سراسر شبکه توزیع می‌شوند. این ویژگی در مقایسه با نحوه عملکرد ارائه دهندگان ابر سنتی بهتر است. زیرا ارائه دهندگان ابر سنتی، شرکت‌ها و سازمان‌هایی که این سرویس را اجرا می‌کنند، به تمام داده‌های آپلود شده دسترسی کامل دارند. اما در پروتکل Storj به دلیل معماری غیرمتمرکز و شاردینگ، داده‌ها فقط در کنترل مالک هستند.
  رمزگذاری شبکه Storj حداکثر امنیت را هنگام آپلود و دانلود فایل‌ها تضمین می‌کند.
 • با Storj، کاربران جدید ۱۵۰ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان دریافت می‌کنند که بسیار بیش‌تر از حجم ارائه شده سایر سرویس‌های ابری است.
  قیمت‌گذاری برای کاربران اشتراکی، بر اساس فضای ذخیره‌سازی و پهنای باند استفاده شده، متفاوت است.
 • قیمت Storj کمتر از قیمت اکثر ارائه دهندگان ذخیره‌سازی ابری سنتی است.

استورج Storj چگونه کار می‌کند؟

سه مؤلفه اصلی در تأمین انرژی شبکه Storj نقش دارند که عبارتند از:

Storage Nodes

به کاربران این امکان را می‌دهد که فضای اضافی را در هارد دیسک اجاره کنند و داده‌ها را به‌طور قابل‌اطمینان، در ازای پرداخت هزینه ذخیره و برگردانند.

Uplinks

روی دستگاه مشتری اجرا می‌شود و فایل‌ها را در شبکه آپلود می‌کند. Uplink‌ها همچنین برای ذخیره و بازیابی داده‌ها با همتایان هماهنگ می‌شوند.

Satellites

ترافیک بین گره‌های ذخیره‌سازی و لینک‌های بالا را هماهنگ می‌کند. Satellites‌ها مسئول ذخیره ابرداده ها، امن نگه داشتن گره‌های ذخیره‌سازی و توزیع پرداخت‌ها هستند. هر کاربر یک حساب کاربری در Satellite دارد.

هنگامی که Uplink کاربر از Satellite خود اجازه ذخیره داده در شبکه را دریافت می‌کند، فایل‌های Storj فرآیندی به نام بخش‌بندی را طی می‌کنند.
در طی این فرآیند، فایل‌ها فشرده، رمزگذاری شده و متعاقباً خرد می‌شوند، به این معنی که به بخش‌ها و نوارهای زیادی تقسیم می‌شوند.
نوارهای فایل‌های اصلی سپس در سراسر شبکه توزیع و ذخیره می‌شوند. برای رمزگشایی و بازیابی فایل‌های خود، کاربران باید همان کلید خصوصی مورد استفاده برای فشرده‌سازی و رمزگذاری فایل‌های خود را ارائه دهند.
Storj مفهوم افزونگی را معرفی می‌کند. این وسیله‌ای است که به وسیله آن همه نوارها به تعداد معینی تکرار می‌شوند و به گره‌های ذخیره‌سازی مختلف در شبکه ارسال می‌شوند، این ویژگی از دستکاری و سانسور توسط تعداد کمی از گره‌ها جلوگیری می‌کند.

بهترین کیف پول برای نگهداری استورج Storj

بهترین کیف پول برای نگهداری استورج Storj

به عنوان یک توکن ERC-20، استورج را می‌توان در هر کیف پولی که از اتریوم پشتیبانی می‌کند ذخیره کرد و نوع انتخابی شما به این بستگی دارد که می‌خواهید از آن برای چه مدتی استفاده کرده و چقدر مقدار باید ذخیره کنید.
کیف پول‌های سخت افزاری مانند لجر، الیپال، کول ولت و… امن‌ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال به صورت آفلاین ارائه می‌دهند.
کیف پول‌های نرم افزاری نیز برای ذخیره استورج استفاده می‌شوند. این نرم افزارها اگرچه راحت هستند، اما امنیت کمتری نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری دارند و بهتر است برای مقادیر کم سرمایه‌گذاری استفاده شوند.

آینده ارز دیجیتال استورج چگونه خواهد بود؟

یکی از جذابیت‌های اصلی پلتفرم استورج این است که کاربران می‌توانند به طور مستقل داده‌های خود را بخرند، بفروشند و کنترل کنند و خدماتی را که در حال حاضر تنها توسط غول‌های شرکتی مانند مایکروسافت، گوگل و آمازون ارائه می‌شود، با قیمت مقرون به صرفه‌تر ارائه می‌دهد.
کاربران شبکه استورج، می‌توانند فایل‌های خود را به صورت ایمن ذخیره کنند، بدون اینکه نگران این باشند که یک نهاد شرکتی ممکن است اطلاعات آن‌ها را مشاهده کند و آن‌ها را برای تبلیغات هدف قرار دهد. این مورد مهم کاربران را به شبکه Storj و ارز دیجیتال آن می‌کشاند. توکن STORJ یک بخش اساسی از این سرویس است و با پیشرفت پلتفرم، ارزشمند‌تر می‌شود.
مواردی مانند به روزرسانی‌ها و ارتقاهای جدید، توسعه‌ها و مشارکت ها، همگی می‌توانند ارزش Storj را تعیین کنند. با این حال، ارزش اصلی توکن Storj با پروتکل، فناوری، ابزار و ظرفیت فنی آن تعریف می‌شود.

مراحل خرید و فروش استورج Storj در صرافی ایرانیکارت

1. با استفاده از شماره همراه خود در صرافی ایرانیکارت ثبت نام کنید.
2. مدارک شناسایی خود را برای تکمیل مراحل احراز هویت، تایید کنید.
3. از پنل کاربری خود، رمز ارز استورج Storj، مقدار و شبکه آن را برای خرید یا فروش مشخص کنید.
4. درخواست خود را ثبت کرده و منتظر تایید کارشناسان باشید.

ویژگی‌‌های رمز ارز استورج

 • امنیت بالای شبکه
 • سرعت بالای پلتفرم
 • کاملا غیر متمرکز
 • همتا به همتا

نحوه خرید و فروش رمز ارز گس gas در پنل ایرانیکارت

اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت استورج stor بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده

ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول خرید و فروش بیت کوین

ارز دیجیتال استورج مبتنی بر شبکه اتریوم است.

تاکنون قانونی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، ابلاغ نشده است. تنها موضوعی که از طرف دولت به صراحت در مورد خرید و فروش رمز ارزها اعلام شده این است که خرید و فروش ارزهای دیجیتال توسط بانک‌ها، موسسات و نهادهای مالی، صرافی‌ها غیر قانونی است.

با توجه به ویژگی‌هایی مانند غیرمتمرکز بودن، هزینه کم‌تر و حریم خصوصی بیشتر نسبت به سایر رقبا، می‌تواند در آینده پیشرفت‌هایی داشته باشد. با این حال برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال باید طبق استراتژی خود عمل کنید.

صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت، خرید و فروش رمز ارز استورج storj را بدون کارمزد ارائه می‌دهد.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟