خرید ارزهای ولت + قیمت – لیست بهترین توکن‌های کیف پول

توکن‌های کیف پول، توسط کیف پول‌های ارز دیجیتال ایجاد می‌شوند. توسعه دهندگان ولت‌های دیجیتالی، برای دسترسی بیشتر به فضای ارز دیجیتال و تشویق کاربران، از توکن‌های بومی خود استفاده می‌کند.

هدف توکن‌های کیف پول این است که به عنوان یک توکن حاکمیتی عمل کنند و به دارندگان حق رای در مورد تصمیمات مهم آن مانند به روزرسانی‌های آینده، ویژگی‌های جدید، پشتیبانی از شبکه‌ها و همچنین مواردی مانند تخفیف در کارمزد تراکنش‌ها و… را ارائه دهند.

محبوبیت و اعتبار یک کیف پول دیجیتالی، می‌تواند باعث افزایش ارزش توکن آن شود. به این ترتیب می‌توان از توکن‌های کیف پول علاوه بر موارد کاربردی، به عنوان سرمایه‌گذاری هم استفاده کرد.

خرید و فروش ارزهای ولت - لیست بهترین توکن‌های کیف پول

توکن کیف پول چیست؟

منظور از توکن کیف پول، توکن‌های دیجیتالی است که توسط سازندگان کیف پول‌های ارز دیجیتال، توسعه داده شده‌اند. یک توکن کیف پول، عملکردهای خاصی را ارائه می‌دهد. به این صورت که به دارندگان، امکان دسترسی به ویژگی‌های کیف پول را داده و اقتصاد آن سیستم را شکل می‌دهد. به صورت کلی این توکن‌ها به دلایل گوناگونی مانند موارد کاربردی، حاکمیتی، افزودن ویژگی‌های بیشتر به پلتفرم و… ایجاد می‌شوند.

چرا سرمایه‌گذاری روی توکن کیف پول مهم است؟

چرا سرمایه‌گذاری روی توکن کیف پول مهم است؟

این توکن‌ها به کاربران امکان دسترسی به خدمات یا محصولات مبتنی بر بلاک چین کیف پول مرتبط را می‌دهند. می‌توان از آن‌ها برای پرداخت هزینه خدمات در اکوسیستم نیز استفاده کرد.
افراد می‌توانند از توکن‌های کیف پول برای اهداف تجاری و سرمایه‌گذاری هم استفاده کنند. چرا که یک رابطه مستقیم بین ارزش توکن کیف پول و پلتفرم پشت آن وجود دارد.
در واقع هرچقدر کیف پول گسترش یابد، کاربران بیشتری از آن استفاده کنند و خدمات بهتری ارائه دهد، ارزش توکن نیز افزایش می‌یابد. در نهایت نیز افزایش ارز توکن موجب تقویت اقتصاد کلی اکوسیستم کیف پول خواهد شد.

مزایا و معایب ارزهای ولت

مزایا و معایب توکن‌های کیف پول عبارتند از:

مزایا

  • ارائه تخفیف در کارمزد
  • ارائه حق رای به دارندگان
  • حفظ امنیت شبکه

معایب

  • وابستگی ارزش به کیف پول

کاربرد کوین‌های ولت

  1. توکن‌های کیف پول می‌توانند برای ایجاد طرح‌های تشویقی استفاده شوند که افراد را قادر می‌سازد تا اقدامات خاصی را در کیف پول پشتوامه انجام دهند.
  2. توکن‌های حاکمیتی در مشارکت دارندگان به این طریق که افراد اکوسیستم در مواردی مانند اضافه کردن کوین‌های جدید، ویژگی‌های کیف پول و… حق رای داشته باشند، کاربرد دارند.
  3. مهم‌ترین کاربرد کوین‌های کیف پول، رونق اقتصادی اکوسیستم ولت دیجیتالی است که از روش‌های مختلف گفته شده، ایجاد می‌شود.

بهترین ارزهای کیف پول

بهترین ارزهای کیف پول

لیست زیر بهترین توکن‌های کیف پول است که بر اساس ارزش بازار فهرست شده‌اند.

ICP

اینترنت کامپیوتر (ICP) مجموعه‌ای از پروتکل‌ها است که به مراکز داده مستقل در سراسر جهان اجازه می‌دهد با هم متحد شوند و جایگزینی غیرمتمرکز برای ارائه‌دهندگان ابر اینترنتی متمرکز فعلی ارائه دهند. توکن ICP برای حاکمیت پلتفرم (دارندگان می‌توانند در مورد آینده شبکه رای دهند)، برای پاداش دادن به مشارکت کنندگان شبکه برای رفتار خوب و همچنین برای پرداخت هزینه انجام تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

TWT

Trust Wallet Token یا TWT یک توکن ساده BEP-20 است که طیف وسیعی از مزایا و مشوق‌ها را برای کاربران کیف پول تراست فراهم می‌کند.  دارندگان توکن‌های TWT هنگام استفاده از کیف پول تراست، از مزایای مختلفی مانند تخفیف در خرید ارزهای دیجیتال درون برنامه‌ای و استفاده از خدمات صرافی غیرمتمرکز (DEX)، برخوردار می‌شوند.

دارندگان TWT همچنین می‌توانند در مدیریت تراست ولت شرکت کنند و می‌توانند به پیشنهادات به‌روزرسانی رأی دهند و به شکل‌دهی و توسعه برنامه کمک کنند.

LRC

LRC رمز ارز مبتنی بر اتریوم Loopring است، یک پروتکل باز که برای ایجاد صرافی‌های غیرمتمرکز طراحی شده است که کیف پول اختصاصی نیز دارد. هدف لوپرینگ تلفیق تطبیق سفارش متمرکز با تسویه سفارش غیرمتمرکز در بلاک چین در یک محصول ترکیبی است که بهترین جنبه‌های صرافی متمرکز و غیرمتمرکز را به خود اختصاص می‌دهد.

توکن‌های LRC طی یک عرضه اولیه سکه (ICO) در آگوست ۲۰۱۷ در دسترس عموم قرار گرفتند، در حالی که پروتکل Loopring برای اولین بار در دسامبر ۲۰۱۹ در شبکه اصلی اتریوم مستقر شد.

SXP

SXP توکن اصلی بلاک چین سولار است. کاربران می‌توانند آن را برای ایمن‌سازی شبکه و کسب جوایز و پرداخت هزینه تراکنش در بلاک چین سولار به اشتراک بگذارند. کاربران همچنین می‌توانند با پیشنهاد و رای دادن به تغییرات در پروتکل به اداره بلاک چین کمک کنند و برای تامین نقدینگی پاداش دریافت کنند. علاوه بر این، Solar DApps از SXP به عنوان ارز اصلی خود استفاده می‌کنند.

SFP

SafePal یک کیف پول ارز دیجیتال است که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و به کاربران کمک می‌کند تا از دارایی‌های دیجیتال خود محافظت کرده و آن‌ها را رشد دهند. SafePal کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را ارائه می‌کند که همگی از طریق برنامه SafePal جفت شده و مدیریت می‌شوند و اولین کیف پول سخت‌افزاری است که روی آن سرمایه‌گذاری شده و توسط Binance پشتیبانی می‌شود.

کیف پول سیف پال از ارزهای دیجیتال محبوب متعدد، علاوه بر توکن‌های محبوب در بلاکچین اتریوم، بایننس اسمارت چین (BSC) و TRON پشتیبانی می‌کند. طبق گفته SafePal، کاربران می‌توانند بدون به خطر انداختن امنیت دارایی‌ها، سبد خود را ذخیره، مدیریت، مبادله و تجارت کنند.

اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت ارزهای ولت بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده
ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه
سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول ارزهای کیف پول

توکن‌های کیف پول را می‌توان از صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت، بدون پرداخت کارمزد، تهیه کرد.

بله همه کاربران در سراسر جهان می‌توانند از کاربرد توکن‌های کیف پول استفاده کنند.

قابلیت اطمینان یک توکن کیف پول، به کیف پول توسعه دهنده آن بستگی دارد. هر چقدر کیف پول عملکرد بهتری داشته باشد، توکن آن نیز قابل اعتمادتر خواهد بود.

به صورت کلی بله، کیف پول‌های دیجیتالی و توکن‌های مربوط به آن‌ها قانونی هستند. در غیر این صورت تحت نظارت SEC قرار می‌گیرند.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟