نحوه redeem کردن گیفت کارت Karma Koin

کارما کوین یک شرکت فعال در حوزه پرداخت‌ها یدرون برنامه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به حساب بانکی بتوانند در بازی‌ها و برنامه‌ها پرداخت‌های خود را انجام دهند. به این نکته توجه کنید که برنامه یا سایت مورد نظر شما از کارماکوین پشتیبانی کند. برای این منظور باید لوگوی آن را در صفحه اصلی و یا صفحه پرداخت ببینید. شما برای خرید گیفت کارت کارماکوین می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید. در ادامه نحوه ریدیم کردن گیفت کارت کارما کوین را بیان می‌کنیم.

نحوه redeem کردن گیفت کارت Karma Koin

روش استفاده از گیفت کارت کارما کوین

1

ابتدا خرید خود را انجام دهید و به صفحه پرداخت منتقل شوید.

2

در این صفحه باید پرداخت با کاما کوین را انتخاب کنید. قبل وارد کردن گیفت کارت خود حتما اطمینان حاصل کنید که میزان مورد نظر از مبلغ در کیف پول شما وجود دارد.

3

اکنون اطلاعات گیفت کارت خود را وارد کنید و گزینه پرداخت را بزنید.

4

پرداخت شما انجام شده است.

نیاز به یک گیفت کارت Karma Koin دارید؟

ثبت نام کنید و گیفت کارت اپن باکس خود را تهیه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

سوالات متداول گیفت کارت کارما کوین

با خرید گیفت کارت کارما کوین می‌توانید در وب سایت‌ها و برنامه‌هایی که از این شرکت پشتیبانی می‌کنند، پرداخت خود را انجام دهید.

بطور معمول اکثر گیفت کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند به همین دلیل هم گزینه مناسبی برای هدیه به دوستان خود می‌باشد. شما به راحتی می‌توانید با خرید آنلاین گیفت کارت Karma Koin از این کارت برای هدیه استفاده کنید.

شما می‌توانید انواع گیفت کارت را از سایت ایرانیکارت به صورت آنی تحویل بگیرید.

خرید آنلاین گیفت کارت کارما کوین هیچ کارمزدی نداشته و شما می‌توانید این کارت را با کمترین هزینه از ایرانیکارت تهیه نمایید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
امتیازی ثبت نشده است