نحوه redeem کردن گیفت کارت اسپاتیفای

فعال کردن اکانت اسپاتیفای

اسپاتیفای Spotify یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های گوش دادن به موسیقی است، شما هر موسیقی که مد نظر داشته باشید را می‌توانید در آن پیدا کنید. اگر دوست دارید از ویژگی‌های کامل این پلتفرم استفاده کنید باید برای نسخه‌ی پریمیوم پرداخت انجام دهید. به دلیل نبودن دسترسی به کارت‌های بین المللی این پرداخت را از طریق گیفت کارت می‌توان به آسانی انجام داد. در ادامه نحوه redeem کردن گیفت کارت اسپاتیفای به صورت مرحله به مرحله خواهیم گفت.

شما می‌توانید برای خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و به راحتی اکانت خود را به پرمیوم ارتقا دهید.

نحوه redeem کردن گیفت کارت اسپاتیفای

نحوه redeem کردن گیفت کارت اسپاتیفای

1

بعد از ورود به اکانت Spotify از طریق سایت می‌توانید به بخش Edit Profile رفته و مواردی که حین ثبت نام وارد کردید را چک کنین. ایمیل تاریخ تولد و… حتی شماره تلفن خود را می‌توانید برای ایجاد رمز دو مرحله نیز قرار دهید. به کشور / Country دقت نمایید (شما دقیقا باید بدانید که اسپاتیفای را با کدام کشور درج کرده‌اید تا دقیقا گیفت کارت اسپاتیفای همان کشور را تهیه و شارژ‌ نمایید).

2

از منوی سمت چپ آخرین گزینه Redeem را کلیک کنید. تا صفحه مربوط به شارژ گیفت کارتی که تهیه کرده‌اید باز شود. مشاهده می‌کنید که فرمی حاوی ۲ فیلد ظاهر شد. یکی با عنوان Enter your premium code و دیگری Postal code.

3

گیفت کارت را بدون غلط در فیلد اول کپی کنید و سپس در فیلد دوم Postal Code کد پستی کشوری که انتخاب کرده‌اید مثل آمریکا یا انگلستان و …. را وارد نمایید و گزینه I’m not a robot را فعال کرده و بر روی دکمه سبز رنگ ENTER CODE کلیک کنید.

4

سایت اسپاتیفای قانونی بودن کد وارد شده را تایید می‌کند و میزان زمان پرمیوم آن را نیز توضیح می‌دهد. برای تایید بر روی دکمه سبز رنگ REDEEM CODE کلیک کنید.

5

در نهایت پیام نهایی تکمیل خرید ظاهر شده که با یک کد رهگیری و موفقیت آمیز بودن شارژ حساب اسپاتیفای تبریک گفته و یک نسخه از رسید این خرید را نیز برای شما ایمیل می‌کند.

نیاز به یک گیفت کارت اسپاتیفای دارید؟

ثبت نام کنید و گیفت کارت اسپاتیفای خود را تهیه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

سولات متداول اکانت اسپاتیفای

شما می‌توانید تمامی گیفت کارت‌های سایت‌های خارجی از از سایت ایرانیکارت تهیه کنید.

بله هیچ مشکلی در استفاده از گیفت کارت‌ها در ایران وجود ندارد، تنها مورد این است که شما برای اتصال باید از vpn استفاده کنید.

خیر، از آنجایی که گیفت کارت یک محصول مجازی می‌باشد و در هر لحظه امکان استفاده آن وجود دارد، پس از تحویل کد امکان استرداد و یا تعویض آن وجود ندارد.

شما بلافاصله پس از پرداخت گیفت کارت خود را تحویل می‌گیرید، تحویل تمامی گیفت کارت‌ها به صورت آنی است.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
امتیازی ثبت نشده است