021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

تحلیل تکنیکال تزوس

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1401تاریخ بروزرسانی : 27 شهریور 1401

تزوس مطابق پیش بینی دو هفته گذشته خود، با وجود روند صعودی کوتاه مدت همچنان نتوانسته بالای سطح ۱.۵ دلار قیمت خود را تثبیت نمایید، تزوس که با وجود افزایش ارزش بازار خود به حدود ۱.۳۹ میلیارد دلار، مجددا به رتبه ۳۹ بازار قرار نزول کرده است و سهم ۰.۱۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از تزوس در این لحظه با قیمت ۱.۵۲ دلار، با احتساب نرخ تتر معادل ۴۹,۹۰۱ تومان معامله می‌شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۴.۶ میلیون دلار است. اما پیش از بررسی روندهای پیش روی قیمت به مرور اخبار و تحلیل فاندامنتال آن می‌پردازیم.

خرید و فروش رمز ارز تزوس

تحلیل فاندامنتال تزوس ( 27 شهریور )

زانکان یک نقاش رنگ روغن، برنامه نویس سابق فرانسوی است که عشق ریشه‌ای به گیاهان، درختان و همه چیزهای گیاه شناسی دارد. او به‌خاطر هنر زاینده‌ای که بر روی پلتفرم هنری مبتنی بر تزوس fx(hash) منتشر شده است، شهرت دارد. یک مقاله کامل در مورد هنر Zancan و نحوه تولید برخی از آن را می‌توانید در اینجا بیابید و ارزش خواندن را دارد. زنکان اکنون رکورد NFT را با بالاترین قیمت NFT با ارزش Tezos به قیمت 83000 تز شکسته است، اما کل مبلغ فروخته شده به کلکسیونرها نیز 900000 تز فروخته شده است.بالاترین فروش NFT مبتنی بر tez با فروش «Lushtemples — Highlights of the Hike» انجام شد که 30 روز پیش به قیمت 83000 تز فروخته شد.

این فروش 83,000 tez به مبلغ 153,332 دلار آمریکا بود و توسط کلکسیونر معروف Tezos NFT Pronoia پس از اینکه در دسامبر 2021 آن را به قیمت 1,200 tez خریداری کرد فروخته شد. طبق nftbiker.xyz، وب‌سایت آمار، تجزیه و تحلیل و ابزارهای عمومی NFT، آدرس Zancan در مجموع بیش از 900000 فروخته شده است (مطابق با مجموع تز جمع‌آوری‌شده توسط مجموعه‌داران، بدون احتساب حق امتیاز و هزینه‌ها،در این میان، Zancan دارای نرخ کل مجموعه هنرمندان 471,400 تز (مطابق با مجموع تزوس های جمع آوری شده توسط هنرمند، شامل حق امتیاز و بدون احتساب هزینه ها) است. برخی از NFTها (از جمله رکورد شکن ذکر شده در این مقاله) همچنین دارای چاپ فیزیکی برای اولین مالک هستند. L’Equipe یک روزنامه ملی فرانسوی است که به اخبار ورزشی اختصاص دارد با بیش از 250000 اشتراک و 6.2 میلیون دنبال کننده در توییتر.

L’Equipe مالک مجله فرانسوی France Football است که به عنوان یکی از معتبرترین نشریات ورزشی در اروپا شناخته می شود. در چند روز گذشته اعلام شد که L’Equipe مجموعه NFT جایزه توپ طلا را در Tezos راه اندازی خواهد کرد. یک واقعیت جالب این است که برخی از صاحبان خوش شانس یک جایزه توپ طلا NFT، برای شرکت در مراسم واقعی بلیط دریافت می کنند.این موضوعی است که می‌توان آن را فرصتی استثنایی برای هواداران فوتبال دانست، زیرا این مراسم معمولاً برای عموم بسته است.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 27 شهریور )

در تایم فریم روزانه، تزوس به سطح ۱.۵ دلار خود واکنش مستقیم نشان داده است و تا زمانی که شرایط فعلی بازار رمزارزها ثبات پیدا نکند، احتمال نوسان شدید بین سطوح حمایت و مقاومت وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال تزوس 27 شهریور 1401

اما در تایم فریم روزانه، اندیکاتور RSI با وجود روند نزولی در تلاش برای ورود به ناحیه بالای سطح ۵۰ خود است، اما در طرف مقابل در اندیکاتور MACD شاهد تلاقی خطوط سیگنال و مکدی با یکدیگر می‌باشیم و در صورت تثبیت خط سیگنال بالای سطح مکدی روند نزولی در این تایم فریم آغاز خواهد شد.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 27 شهریور )

در تایم فریم ۴ ساعته نیز با وجود قرار گرفتن اندیکاتور RSI در روند نزولی، شاهد تلاش خط مکدی برای تثبیت بالای سطح سیگنال اندیکاتور MACD می‌باشیم و در صورت ادامه روند فعلی، روند صعودی کوتاه مدت و اصلاحی آغاز خواهد شد.

تحلیل تزوس با اندیکاتور RSI و مکدی در 27 شهریور

در تایم فریم ۴ ساعته نیز میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه همچنان در تلاقی یکدیگر قرار دارند و تا زمانی که کندل‌های قیمتی نتوانند بالای سطوح هر یک از میانگین‌ها خود را تثبیت کنند، تغییر روندی مشاهده نخواهد شد.

میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه تزوس در 27 شهریور

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال فروش را به ما نشان می‌دهند.

خلاصه تحلیل فنی تزوس در تاریخ 27 شهریور

شاخص‌های فنی تزوس در تاریخ 27 شهریور

تحلیلگر: علی فرهانی

تزوس در دو هفته گذشته، نوسان بیش از ۱۵ درصد را تجربه کرده است، این نوسان منفی باعث از دست رفتن محدوده حمایتی ۱.۶ دلار برای این رمزارز پرطرفدار شده است، تزوس که با وجود کاهش ارزش بازار خود به حدود ۱.۳۷ میلیارد دلار، توانسته به رتبه ۳۸ بازار صعود داشته باشد و سهم ۰.۱۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از تزوس در این لحظه با قیمت ۱.۵۰ دلار، با احتساب نرخ تتر معادل ۴۵,۶۰۸ تومان معامله می‌شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۷.۰۷ میلیون دلار است. اما پیش از بررسی روندهای پیش روی قیمت این رمزارز، به مرور اخبار و تحلیل فاندامنتال آن خواهیم پرداخت.

تحلیل فاندامنتال تزوس ( 14 شهریور )

غول مسابقات اتومبیل‌رانی، فرمول یک در راستای برگزاری مسابقات لاس وگاس در نوامبر 2023، دو نماد تجاری در رابطه با توکن‌های غیر مثلی و کریپتو را به ثبت رسانده است. مک لارن، تیم اتومبیل رانی بریتانیایی در ماه ژوئن(گذشته،با پروژه بلاک چین تزوس همکاری خود را آغاز نموده است. همچنین دومین دراپ NFT Doja Cat در بلاک چین Tezos با همکاری غول تولید کننده تجهیزات صوتی JBL انجام شده است.

JBL بخشی از شرکت صنایع الکترونیک صوتی آمریکایی Harman International Industries است که در سال 2020 درآمدی بالغ بر 8.8 میلیارد دلار داشت. دراپ شامل 4 نسخه است که 2 نسخه از آنها را می‌توان در پلتفرم OneOf خریداری کرد. 2 نسخه دیگر را می‌توان منحصراً در eBay خریداری کرد. نسخه‌های eBay را فقط ساکنان ایالات متحده می‌توانند خریداری کنند.

Quilt یک سرویس چت غیرمتمرکز P2P در Tezos است که همچنین به صورت زنجیره‌ای عمل می‌کند که در آن کاربران پیام‌های خود را دارند .یکی از اهداف Quilt این است که تعاملات زنجیره‌ای NFT و حتی فروش را به سطح بعدی برساند. این امکان را فراهم می‌کند تا هم اجتماعی شدن آنلاین و هم تراکنش‌ها در یک پلت فرم ترکیب شوند.

Quilt اخیراً چت جهانی خود را منتشر کرده است که به صورت زنجیره‌ای بین Polygon و Tezos است. کاربران می‌توانند نسخه را در اینجا تست کنند.

Quilt در حال حاضر با محصول بتا آماده خود در شتاب دهنده Encode x Tezos شرکت می‌کند.

در Quilt و از طریق استفاده از ذخیره سازی غیرمتمرکز و پایگاه‌های داده مانند IPFS و GUN رمزگذاری شده برای حریم خصوصی کاربران می‌توانند کنترل محتوای خود را پس بگیرند. Quilt به دنبال ایجاد یک Web3 به هم پیوسته است – یک وب 3 که در آن کاربران می‌توانند آزادانه با خود بدون توجه به زنجیره ارتباط برقرار کنند.

پلتفرم‌های وام دهی غیرمتمرکز TezFin (Tezos Finance) و Yupana.Finance هر دو در شبکه اصلی Tezos راه اندازی می‌شوند. با راه اندازی Kord.Fi (یک پلتفرم وام برای پخت نقدینگی) نیز اخیراً این بدان معناست که Tezos تنها در یک ماه از صفر به سه پلتفرم وام دهی رسیده است. بنابراین، اکنون هر کسی می‌تواند با ابزارهای پروتکل وام در دنیای تزوس، با بهره‌گیری از پروتکل‌های غیرمتمرکز بازار پول تعامل داشته باشد.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 14 شهریور )

در تایم فریم روزانه، شاهد پولبک تزوس به کانال صعودی و ریزش مجدد قیمت می‌باشیم، تزوس پس از شکست ناحیه حمایتی خود، در حال حاضر در منطقه ۱.۵ دلار معامله می‌شود و در صورت ادامه روند نزولی، شاهد دستیابی به قیمت ۱.۲ دلار خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال تزوس 14 شهریور 1401

در این تایم فریم، خطوط مکدی و سیگنال اندیکاتور MACD در تلاقی یکدیگر قرار گرفته‌اند و در صورت شکست خط سیگنال به سمت بالا، شاهد آغاز مجدد روند صعودی خواهیم بود، اندیکاتور RSI نیز همچنان در حالت تعادلی و ناحیه ۴۲ خود قرار گرفته است و تا زمانی که بالای سطح ۵۰ ثابت نشود روند پرقدرت صعودی را مشاهده نخواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 14 شهریور )

اما در تایم فریم ۴ ساعته، اندیکاتور RSI در تلاش برای تثبیت خود بالای سطح ۵۰ و آغاز مجدد روند صعودی است، در اندیکاتور MACD نیز شاهد تلاقی خطوط سیگنال و مکدی با یکدیگر هستیم، در صورتی که خط مکدی بتواند بالای سطح خط سیگنال خود را تثبیت کند شاهد آغاز مجدد روند صعودی خواهیم بود.

تحلیل تزوس با اندیکاتور RSI و مکدی در 14 شهریور

میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه نیز در تلاقی یکدیگر قرار دارند و تا زمانی میانگین ۷ روزه نتواند خود را بالای سطح ۱۴ روز تثبیت نمایید، از روند نوسانی فعلی خارج نخواهیم شد.

میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه تزوس در 14 شهریور

همچنین با توجه به سیستم معاملاتی ایچیموکو مشاهده می‌کنیم که، میانگین‌های متحرک این اندیکاتور در تلاقی یکدیگر قرار دارند و کندل‌های قیمتی تزوس در تلاش برای شکست و خروج از ناحیه نزولی ابر کومو هستند.

تحلیل تزوس با سیستم معاملاتی ایچیموکو در 14 شهریور

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال فروش را به ما نشان می‌دهند.

خلاصه تحلیل فنی تزوس در تاریخ 14 شهریور

شاخص‌های فنی تزوس در تاریخ 14 شهریور

تحلیلگر: علی فرهانی

مطابق پیش بینی دو هفته گذشته، تزوس روند نزولی خود را با شدت بیشتری ادامه داده و ریزش بیش از ۱۰ درصد را ثبت کرده است و در ناحیه حمایتی ۱.۶ دلار حال معامله است، تزوس که با کاهش ارزش بازار خود به حدود ۱.۴۶ میلیارد دلار، مجددا به رتبه ۳۹ بازار نزول کرده است و سهم ۰.۱۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از تزوس در این لحظه با قیمت ۱.۶۱ دلار، با احتساب نرخ تتر معادل ۴۷,۶۴۵ تومان معامله می‌شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۸.۰۵ میلیون دلار است. اما پیش از بررسی روندهای پیش روی قیمت این رمزارز، به مرور اخبار و تحلیل فاندامنتال آن می‌پردازیم.

تحلیل فاندامنتال تزوس ( 1 شهریور )

استیبل کوین تتر در بلاکچین تزوس عرضه شد و تزوس اکنون دوازدهمین شبکه بلاکچین است که از استیبل کوین USDT پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رود معرفی و ارائه USDT در شبکه تزوس، مسیرهای ورود و خروج به اکوسیستم دیفای در تزوس را ساده‌تر کند و ارتقا دهد. تزوس برای تثبیت خود در بازار DeFi سخت کار کرده است. و به خصوص در بازار NFT ها، اما، متأسفانه، حتی این پیشرفت‌ها نیز هیچ تأثیری بر توکن نداشته است. در واقع XTZ، در زمان انتشار در تلاش بود تا از مقاومت 2 ماهه بالاتر برود. همچنین بازی کارت تجارت دیجیتال مبتنی بر بلاک چین Emergents TCG راه‌اندازی بتای عمومی خود را با یک “Emergents TCG Super Booster drop” از کارت‌های تبلیغاتی انحصاری که در هیچ جای دیگری یافت نمی‌شوند جشن می‌گیرد. Emergents TCG اولین بازی کارتی تجارت دیجیتالی است که توسط InterPop ساخته شده است و بر روی بلاک چین Tezos ساخته شده است. Emergents TCG بر اساس ابرقهرمانان کتاب های مصور موجود و مبتنی بر بلاک چین InterPop است و به طور منحصر به فرد در بین TCG های دیجیتال، Emergents TCG به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا آیتم‌های درون بازی خود را داشته باشند.

تزوس در حال حاضر می‌تواند 40 تراکنش قابل توجه در ثانیه را پردازش کند، اما جاه طلبی دارد که بسیار سریعتر از آن انجام شود. در TEZ/DEV، برنامه‌های خود را برای به‌روزرسانی آینده اعلام کرد که در سال آینده به‌روزرسانی می‌شود که باعث می‌شود سرعت آن به رقم باورنکردنی ۱ میلیون تراکنش در ثانیه برسد – و آن را با فاصله زیاد به سریع‌ترین شبکه غیرمتمرکز روی کره زمین تبدیل می‌کند. برای اینکه بدانید چقدر سریعتر از هر شخص دیگری است، خود ویزا فقط می تواند حدود 65000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

این هدف سرعت باورنکردنی تزوس یکی از دلایلی است که برخی از تحلیلگران معتقدند تزوس می‌تواند در نهایت به استاندارد طلایی برای امور مالی مبتنی بر بلاک چین تبدیل شود. گزارشی از بانک آمریکا در سال گذشته اشاره کرد که تزوس توسط ده‌ها سازمان که به دنبال راه‌هایی برای اجرای سریع‌تر و کارآمدتر فرآیندهای تجاری خود هستند، در حال بررسی است. این گزارش اضافه کرد که از نظر علاقه توسعه‌دهندگان، تزوس یکی از محبوب‌ترین بلاک‌چین‌ها است.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 1 شهریور )

در تایم فریم روزانه با وجود اینکه خط  روند صعودی تزوس شکسته شده است، قیمت نسبت به حمایت استاتیک واکنش نشان داده و همچنان در محدوده ۱.۶دلار در حال معامله است و در صورت تثبیت قیمت کمتر از این ناحیه، احتمال کاهش مجدد قیمت تا سطح ۱.۴ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال تزوس 1 شهریور 1401

در تایم فریم روزانه، اندیکاتور RSI همچنان در ناحیه ۳۹ و روند نزولی خود قرار گرفته است، در اندیکاتور MACD نیز شاهد ادامه روند نزولی می‌باشیم و تا زمانی که خط مکدی نتواند خط سیگنال این اندیکاتور را قطع کند تغییر روندی اتفاق نخواهد افتاد.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 1 شهریور )

همچنین در تایم فریم ۴ ساعته شاهد برگشت اندیکاتور RSI پس از ورود به ناحیه اشباع فروش می‌باشیم و در صورت برخورد مجدد با سطح ۳۰ احتمال بازگشت مجدد قیمت وجود خواهد داشت، در اندیکاتور MACD نیز شاهد تلاقی دو خط سیگنال و مکدی می‌باشیم و در صورت شکست رو به پایین شاهد روند نزولی دیگری خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال تزوس با اندیکاتور RSI و مکدی 1 شهریور

همچنین در این تایم فریم، میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه نیز پس از تلاقی توانسته‌اند یکدیگر را به سمت پایین قطع کنند و روند نزولی خود را آغاز نموده‌اند و در صورت ادامه این روند و تثبیت میانگین ۷ روزه کمتر از ۱۴ روز، شاهد دستیابی به سطح ۱.۴۵ دلار خواهیم بود، درغیر این صورت مجددا نوسان بین محدوده مشخص برقرار خواهد شد.

میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه تزوس 1 شهریور

همچنین با توجه به سیستم معاملاتی ایچیموکو مشاهده می‌کنیم که با وجود روند نزولی میانگین‌های متحرک این اندیکاتور، کندل‌های قیمتی در تلاش برای تثبیت خود بالای سطح Conversion Line  می‌باشند و تا زمانی که تثبیت اتفاق نیافتد، تغییر روندی را مشاهده نخواهیم کرد.

تحلیل تزوس با سیستم معاملاتی ایچیموکو 1 شهریور

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال فروش را به ما نشان می‌دهند.

خلاصه تحلیل فنی تزوس در تاریخ 1 شهریور

شاخص‌های فنی تزوس در تاریخ 1 شهریور

تحلیلگر: علی فرهانی

تزوس در دو هفته گذشته با وجود روند صعودی پر قدرت و رشد بیش از ۳۰ درصد قیمت، مجددا به سقف کانال صعودی خود واکنش نشان داده است و با ریزش بیش از ۸ درصد به زیر ناحیه ۱.۸ دلار بازگشته است. تزوس که با افزایش ارزش بازار خود به حدود ۱.۶۲ میلیارد دلار، مجددا به رتبه ۳۸ بازار نزول کرده است و سهم تنها  ۰.۱۴ درصدی از کل بازار رمزارز را در اختیار دارد. هر واحد از تزوس در این لحظه با قیمت ۱.۷۸ دلار، با احتساب نرخ تتر معادل ۵۶,۸۷۳ تومان معامله می‌شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۴.۲۶ میلیون دلار است. اما پیش از بررسی روندهای پیش روی این رمزارز، به مرور اخبار و تحلیل فاندامنتال آن می‌پردازیم.

تحلیل فاندامنتال تزوس ( 19 مرداد )

تزوس اخیراً هیچ خبر مهمی نداشته است. با این حال، خوش‌بینی در مورد سیستم رأی‌گیری الکترونیکی بلاک‌چین Electis در حال افزایش است. سیستم رای گیری الکترونیکی رمزگذاری شده و کاملاً ناشناس با قابلیت بلاک چین فعال شده است به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار گرفته است. بیش از 20000 رای از زمان راه اندازی سیستم رای گیری استفاده کرده‌اند.

اخیراً در 15 جولای، الکتیس اعلام کرد که سه نهاد سازمان ملل استفاده از سیستم رای گیری را آغاز کرده‌اند. این سازمان‌ها عبارتند از YOUNGO، حوزه جوانان DG7 و حوزه زنان. این پذیرش تزوس را به عنوان یک بلاک چین در آینده تقویت می‌کند. در حالی که موارد استفاده متعددی وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد، این پیشرفت‌های مثبت می‌تواند به دستاوردها کمک کند.

بازار NFT تزوس در ماه جولای

علیرغم رکود اخیر بازار، بازار NFT تزوس در ماه جولای به رکورد شکنی و فروش تاریخی دست یافت و با fx (هش) فروش نزدیک به 4 میلیون دلار رسید و هنرمندانی از جمله مارینا آبراموویچ، ایسکرا ولیچکووا و زک لیبرمن و زنکان همگی برنده شدند. اولین بازی NFT هنرمند مفهومی و پرفورمنس معروف مارینا آبراموویچ در 24 ساعت اول این هفته در پلتفرم Circa Art بیش از 300000 دلار به دست آورد. آبراموویچ ورود هنرمند به وب 3 و اولین نمونه هنر پرفورمنس در تزوس را نشان می دهد. علاوه بر این، همکاری بین هنرمند Iskra Velitchkova و Zach Lieberman بیش از 350000 دلار در فروش اولیه به دست آورد و آن را به یکی از پرفروش‌ترین پروژه‌های Tezos تا به امروز تبدیل کرد. جدا از این فروش‌های برتر، جامعه هنری Tezos NFT رویدادی به نام 1-of-1 Month برگزار کرد که در آن آثار هنری مولد تک نسخه ای را که بر روی بلاک چین تزوس ساخته شده بود، جشن گرفتند. این رویداد در بازار اولیه بیش از 300000 دلار فروش داشت. در مجموع، 7670 نسخه توسط گروهی متشکل از 2195 هنرمند از نظر سبک و متوسط ​​ساخته شد. این ارقام فروش باورنکردنی و فعال‌سازی‌های موفق، تأثیر بلاک چین تزوس را در بازار NFT امروز برجسته می‌کند. این ارقام فروش باورنکردنی و فعال‌سازی‌های موفق، تأثیر بلاک چین تزوس را در بازار NFT امروز برجسته می‌کند.

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال تزوس ( 19 مرداد )

در تایم فریم روزانه، تزوس به روند ادامه دار صعودی خود در کانال تشکیل ادامه داده است و پس از برخورد با سقف کانال مورد نظر، مجددا وارد ناحیه کمتر از ۱.۸ دلار شده است.

تحلیل تکنیکال تزوس 19 مرداد 1401

در تایم فریم روزانه، شاهد پولبک اندیکاتور RSI به ناحیه ۵۰ خود می‌باشیم و در صورت شکست این ناحیه، احتمال ریزش مجدد وجود خواهد داشت، در اندیکاتور MACD نیز شاهد تلاش خط مکدی برای شکست خط سیگنال به سمت پایین و آغاز یک روند نزولی می‌باشیم.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 19 مرداد )

اما در تایم فریم ۴ ساعته، شاهد روند پر شتاب اندیکاتور MACD در فاز نزولی می‌باشیم و اندیکاتور RSI نیز در حال نزدیک شدن به سطح ۳۰ و ناحیه اشباع فروش خود است و با برخورد با این محدوده احتمال بازگشت قیمت وجود خواهد داشت.

تحلیل تزوس یا اندیکاتور RSI و مکدی 19 مرداد

همچنین در این تایم فریم، میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه نیز یکدیگر را به سمت پایین قطع کرده‌اند و روند نزولی خود را آغاز نموده‌اند و تا زمانی که کندل‌های نزولی نتواند میانگین متحرک ۷ روزه را به سمت بالا قطع و خود را بالای آن تثبیت نماید، تغییر روندی مشاهده نخواهد شد.

میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه تزوس 19 مرداد

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال خنثی را به ما نشان می‌دهند.

خلاصه تحلیل فنی تزوس در تاریخ 19 مرداد

شاخص‌های فنی تزوس درتاریخ 19 مرداد

تحلیلگر: علی فرهانی

قیمت تزوس در دوهفته گذشته، نوسان بیش از ۳۰ درصد را تجربه کرده است و به سطح مقاومتی ۱.۸ دلار واکنش مستقیم نشان داده است، تزوس که با  کاهش ارزش بازار خود به  حدود ۱.۳۶ میلیارد دلار، به رتبه ۳۷ بازار نزول کرده است و سهم ۰.۱۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از تزوس در این لحظه با قیمت ۱.۵۰ دلار، با احتساب نرخ تتر معادل ۴۹,۵۰۲ تومان معامله می‌شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶۲.۹۸ میلیون دلار است. اما پیش از بررسی این رمزارز پرتقاضا، به مرور اخبار و تحلیل فاندامنتال این تزوس می‌پردازیم.

تحلیل فاندامنتال تزوس ( 6 مرداد )

مشتریان Bitfinex اکنون می‌توانند از واریز هزینه و برداشت USDT در بلاک چین Tezos بهره‌مند شوند. تتر (USDT)، بزرگ‌ترین و پرمصرف‌ترین استیبل کوین مبتنی بر دلار آمریکا، رسماً در بلاک چین تزوس راه‌اندازی شد. USDT سومین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 65 میلیارد دلاری است که پس از اتریوم و بیت کوین دارایی معیار قرار دارد.

توکن بومی Tezos XTZ نقش بزرگی در اکوسیستم پلتفرم بلاک چین ایفا می‌کند. جدا از اینکه به کاربران اجازه می‌دهد با برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) تعامل داشته باشند، XTZ می‌تواند برای پرداخت هزینه تراکنش‌ها و امنیت شبکه از طریق سهام استفاده شود. مشتریان می‌توانند XTZon Bitfinex را از طریق پول نقد از طریق سیم بانکی و همچنین کارت‌های رمزنگاری و اعتباری خریداری کنند. تزوس که در حال حاضر حدود 1.5دلار معامله می‌شود، در اکتبر سال گذشته به بالاترین سطح خود یعنی 9.12 دلار رسید. ارزش بازار این ارز دیجیتال 1.47 میلیارد دلار است.

در اطلاعیه‌ای در روز جمعه هفته گذشته، صرافی ارزهای دیجیتال Bitfinex اعلام شده است که USDT در اثبات سهام (PoS) برای واریزها و برداشت‌ها، همه با کارمزد صفر، فعال می‌شود.

با کاهش 58.1 درصدی ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در سه ماهه گذشته، سه ماهه دوم 2022 بدترین سه ماهه برای بازارهای ارزهای دیجیتال در دهه گذشته توصیف شده است. اما بنا به گزارش مساری، داستان اما برای تزوس متفاوت بود. در سه ماهه آخر، تزوس شاهد افزایش استفاده از شبکه خود بود.

همچنین Spotify یکپارچه سازی NFT Tezos را اعلام کرد. OneOf که بر روی Tezos و Polygon ساخته شده است، یک پلت فرم سبز NFT برای موسیقی، ورزش و سبک زندگی است.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 6 مرداد )

تزوس با توجه به روند صعودی چند وقت اخیر خود، نتوانسته سطح مقاومتی ۱.۸ دلاری خود را به سمت بالا بشکند و در حال حاضر در صورت ادامه روند نزولی، شاهد ریزش مجدد قیمت و از دست روند خط روند صعودی اخیر خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال تزوس 6 مرداد 1401

اما در تایم فریم روزانه، اندیکاتور RSI نتوانسته بالای سطح ۵۰ خود را تثبیت نمایید و درحال نزول به ناحیه ۳۰ این اندیکاتور است، همچنین در اندیکاتور MACD مشاهده می‌کنیم، خط مکدی در حال شکست خط سیگنال به سمت پایین و آغاز روند نزولی است.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 6 مرداد )

اما در تایم فریم ۴ ساعته، قیمت تزوس در تلاش برای بازگشت به ناحیه ۱.۶ دلار است و شاهد تلاش خط مکدی برای شکست خط سیگنال اندیکاتور MACD می‌باشیم، در صورتیکه همچنان اندیکاتور RSI در ناحیه کمتر از ۵۰ قرار دارد و نتوانسته خود را بالای این ناحیه تثبیت نماید.

تحلیل تزوش با اندیکاتور RSI و مکدی 6 مرداد

در این تایم فریم نیز، میانگین متحرک ۷ روزه در تلاش برای شکست میانگین متحرک ۱۴ روزه به سمت بالا است و تا زمانی که کندل‌های قیمتی نتواند خود را بالای سطح میانگین ۱۴ روزه تثبیت کند، تغییر روند را مشاهده نخواهیم کرد.

میانگین متحرک ۷ روزه رمز ارز تزوس در تاریخ 6 مرداد

همچنین با توجه به سیستم معاملاتی ایچیموکو مشاهده می‌کنیم که  ابر قرمز کومو در حال تشکیل است و میانگین‌های متحرک این اندیکاتور در روند نزولی قرار دارند.

تحلیل تزوس با سیستم معاملاتی ایچیموکو 6 مرداد

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال فروش را به ما نشان می‌دهند.

خلاصه تحلیل فنی تزوس در تاریخ 6 مرداد

شاخص‌های فنی تزوس تاریخ 6 مرداد

تحلیلگر: علی فرهانی

با توجه به تحلیل قیمت تزوس در تایم فریم ۴ ساعته در هفته‌های گذشته، شاهد نوسان قیمت ۳۰ درصدی برای این رمزارز بوده‌ایم و تزوس توانست با وجود این نوسان رشد بیش از ۱۵ درصد را نسبت به هفته‌های گذشته ثبت نماید،

 تزوس که با افزایش ارزش بازار خود به حدود ۱.۴۲ میلیارد دلار، توانست مجددا به رتبه ۳۶ بازار صعود کند و سهم ۰.۱۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از تزوس در این لحظه با قیمت ۱.۵۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۴۰۰معادل ۵۱,۰۲۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵۲.۲ میلیون دلار است. پیش از بررسی روندهای پیش روی قیمت این رمزارز پر طرفدار در دنیای ورزش، به مرور اخبار و تحلیل های فاندامنتال آن می‌پردازیم.

تحلیل فاندامنتال تزوس (25 تیر)

استیبل کوین محبوب یورو در اتریوم، agEUR اکنون می‌تواند از طریق پل Plenty به اکوسیستم تزوس متصل شود. کاربران می‌توانند در plentydefi.com/bridge به پل دسترسی پیدا کنند و agEUR خود را از اتریوم به تزوس تبدیل کنند.

همراه با agEUR ، توکن پل شده در Tezos، Plenty همچنین یک جفت پایدار یورو agEUR.e-EURl و یک مزرعه کشت سود را راه اندازی کرده است تا نقدینگی را در بورس غیرمتمرکز خود تحریک کند.

کاربران تزوس اکنون می‌توانند یورو را با کارمزد بسیار پایین ارسال و معامله کنند. با این حال این فقط یک قدم اول برای این پلتفرم است. Plenty با Angle Protocol، یک پروتکل غیرمتمرکز استیبل کوین، شریک شده است تا با تثبیت agEUR به عنوان استیبل کوین یورویی پیشرو در بازار، پتانسیل کامل Tezos را باز کند که در طیف وسیعی از موارد استفاده از DeFi از جمله خرید NFT یا جبران حقوق مفید است.

در نوامبر 2021، Angle Protocol agEUR را راه‌اندازی کرد که به یکی از بزرگترین استیبل کوین‌های یورو در بازار تبدیل شده است. ایده اصلی پشت ساخت Angle و agEUR ساخت لایه‌های پولی بدون مجوز و غیرقابل سانسور برای بلاک چین است.

در حالی که Angle بیشتر برای بلاک چین‌های سازگار با EVM تصور می‌شد، دامنه و هدف آن باید بسیار فراتر باشد. Tezos، به عنوان یکی از فعال‌ترین بلاک چین‌های مورد استفاده که بر امنیت، مقیاس پذیری و مهمتر از همه کارایی انرژی تمرکز دارد، به سرعت به عنوان مکانی ایده آل برای در دسترس قرار دادن ageEUR در نظر گرفته شده است. اکنون که راه اندازی شده است، ما یک قدم به تحقق ایده یک زیرساخت مالی واقعا غیرمتمرکز و قابل ترکیب نزدیک تر شده‌ایم.

تحلیل تکنیکال تزوس (25 تیر)

تزوس در تایم فریم روزانه یک خط روند صعودی تشکیل داده است که با برخورد قیمت به آن اعتبار آن دو چندان شده است، همچنین قیمت نسبت به مقاومت ۱.۶۲ دلار نیز مجدد واکنش مستقیم نشان داده است و در صورتی که بتواند بالای این سطح تثبیت شود، احتمال رشد تا سطح بعدی وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال تزوس 25 تیر 1401

در این تایم فریم قیمت تزوس، مجددا به سطح ۰.۳۸۲ فیبوناچی اصلاحی واکنش مستقیم نشان داده است و تا زمانی که نتواند بالای این سطح و مقاومت پیش رو تثبیت شود، احتمار روند صعودی کم خواهد بود.

تحلیل تکنیکال تزوس (25 تیر)

اما میانگین‌های متحرک ۱۰ و ۲۰ روزه در این تایم فریم همچنان در روند صعودی و در صورت تثبیت بالای سطح مقاومت فعلی احتمال رشد تا سطح بعدی وجود دارد.

میانگین‌های متحرک ۱۰ و ۲۰ روزه تزوس در تحلیل 25 تیر

با توجه به کانال صعودی در تایم فریم ۴ ساعته، در صورت ادامه روند نزدیک‌ترین سطح دسترسی ۱.۷ دلار برای تزوس خواهد بود.

تحلیل تزوس در تایم فریم ۴ ساعته تاریخ 25 تیر

اندیکاتور RSI نیز درحال تلاش برای تثبیت خود بالای سطح ۵۰ است و همچنین اندیکاتور MACD نیز همچنان در روند صعودی خود قرار دارد.

تحلیل تزوس در تاریخ 25 تیر با اندیکاتور RSI

اما در تایم فریم ۴ ساعته، اندیکاتور RSI در حال نزدیک شدن به سطح اشباع خرید است که این مورد ریسک معاملات خرید این رمزارز را بالا خواهد برد اما اندیکاتور MACD همچنان در روند صعودی خود قرار دارد.

تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم 4 ساعته با اندیکاتور مکدی 25 تیر

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال خرید را به ما نشان می‌دهند.

خلاصه تحلیل فنی تزوس 25 تیر

شاخص‌های فنی تزوس در تحلیل تاریخ 25 تیر

تحلیلگر: علی فرهانی

تزوس با وجود نوسان ۴۰ درصدی در دو هفته گذشته، همچنان در قیمت هفته گذشته خود در حال معامله است و نسبت به محدوده مقاومتی ۱.۵۹ دلار خود واکنش مستقیم نشان داده است، تزوس با کاهش ارزش بازار خود به حدود ۱.۲۱ میلیارد دلارهمچنان در رتبه ۳۸ بازار قرار دارد و سهم ۰.۱۳ درصدی از کل بازار را در اختیارخود گرفته است. هر واحد از تزوس در این لحظه با قیمت ۱.۳۴ دلار، با احتساب نرخ تتر معادل ۴۳,۸۳۵ تومان معامله می‌شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶۱.۹۲ میلیون دلار است. تعداد واحدهای در گردش تزوس ۸۹۹.۹۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۹۲۱.۵۳ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال‌ترین صرافی که در آن تزوس معامله می‌شود، صرافی Binance با سهم %۱۷ از حجم معاملات روزانه است. اما پیش از بررسی روندهای پیش رو به مرور اخبار و تحلیل فاندامنتال این رمزارز می‌پردازیم.

تحلیل فاندامنتال تزوس (12 تیر)

بازی Geeks پس از به نمایش گذاشتن محصول قابل دوام خود در بورسیه، توانست از بنیاد Tezos India و TZ APAC برای ادامه پروژه خود حمایت دریافت کردند.

Game Geeksیک مرکز بازی غیرمتمرکز برای گیمرها و توسعه دهندگان بازی است. تعدادی بازی بر روی این پلتفرم منتشر خواهد کرد و از توکنومیک Game Geeks پشتیبانی خواهد کرد. گیمرها می‌توانند این بازی‌ها را انجام دهند، با دیگر بازیکنان رقابت کنند، از آن لذت ببرند و همچنین مقداری توکن از آن کسب کنند. این پلتفرم را برای توسعه دهندگان بازی فراهم می‌کند تا بازی‌های خود را توسعه دهند و آنها را در بلاک چین Tezos میزبانی کنند. تصویر بزرگ‌تری که این تیم در مورد Game Geeks در آینده پیش بینی خواهد کرد این است که آن را به یک مرکز بازی و NFT غیرمتمرکز تبدیل کند که تقریباً توسط همه بازی‌ها استفاده خواهد شد.

اما خبر بعدی مرتبط با ClubNFT می‌باشد که به ما این امکان می دهد تمام داده‌های IPFS مرتبط با همه NFT های خود را با کلیک یک دکمه دانلود کنید، بدون برنامه‌ای برای دانلود، و بدون هیچگونه تراکنشی برای تایید، این ابزار با تمام آدرس‌های کیف پول Tezos کار می‌کند و تاکنون بیش از 2800 کیف پول برای پشتیبان گیری از بیش از 260000 NFT تا به امروز اضافه شده است. بیش از 760000 پیوند IPFS و بیش از 15 ترابایت محتوای NFT محافظت شده است.

همچنین هکاتون TezAsia  آغاز به کار نموده است و با تعداد کنونی بیش از 5000 توسعه‌دهنده ثبت نام ‌شده، هکاتون TezAsia 2022 نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان علاقه زیادی به بلاک چین تزوس دارند.این هکاتون، به ویژه، رشد گسترده‌ای را در شرکت کنندگان نشان می‌دهد. سال گذشته همین رویداد 1422 ثبت نام داشت، بنابراین ما در حال حاضر شاهد افزایش 261 درصدی هستیم و با پایان مهلت ثبت نام در 8 ژوئیه، می توان انتظار تعداد بیشتری را داشت.

جوایز 100000 دلاری و کمک‌های مالی 100000 دلاری که می‌توان در این رویداد به دست آورد، بدیهی است که انگیزه‌ای برای شرکت می‌افزاید. هکاتون شامل مجموعه‌ای از کارگاه‌های آموزشی، مشاوره و پشتیبانی است. این کارگاه‌ها موضوعاتی در مورد SmartPy، استانداردهای توکن، کتابخانه‌های یکپارچه سازی، کیف پول‌های Tezos و به طور کلی Tezos Blockchain را پوشش خواهند داد. در طول این رویداد یک ماهه، به نامزدها یک مربی اختصاص داده می‌شود که پشتیبانی لازم را برای ساخت پروژه‌های خود ارائه می ‌دهد.

تحلیل تکنیکال تزوس (12 تیر)

اما در تایم فریم روزانه مشاهده می‌کنیم که پس از چندین بار برخورد قیمت ۱.۲۴ دلار ، این سطح معتبر بوده است و باعث رشد مجدد تا سطح مقاومتی ۱.۵۹ دلار شده است و احتمال نوسان مجدد بسیار بالا خواهد بود.

تحلیل تکنیکال تزوس 12 تیر 1401

همچنین در تایم فریم روزانه، شاهد همپوشانی سطوح فیبوناچی اصلاحی با سطوح حمایت و مقاومت تزوس می‌باشیم و قیمت فعلی به سطوح ۰.۳۸۲ و سطح صفر این اندیکاتور واکنش مستقیم نشان داده است.

تحلیل تکنیکال تزوس (12 تیر)

در تایم فریم روزانه، اندیکاتور RSI نتوانسته به بالای سطح ۵۰ خود صعود کند و نسبت به این سطح واکنش مستقیم نشان داده است و احتمال برخورد مجدد با ناحیه اشباع فروش وجود خواهد داشت، اندیکاتور MACD نیز در حال شروع یک روند نزولی می‌باشد و در صورت شکست خط سیگنال توسط خط مکدی به سمت پایین، شاهد آغاز روند نزولی در تایم فریم روزانه خواهیم بود.

تحلیل تزوس با اندیکاتور RSI در تاریخ 12 تیر

در تایم فریم ۴ ساعته نیز اندیکاتور RSI در حال برگشت به ناحیه ۵۰ خود می باشد و علاوه بر آن در اندیکاتور MACD نیز شاهد آغاز روند صعودی می‌باشیم خط مکدی توانسته خط سیگنال را به سمت بالا بشکند.

تحلیل تزوس در تایم فریم ۴ ساعته 12 تیر

در این تایم فریم میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه در حال آغاز یک روند صعودی می‌باشند و میانگین متحرک ۷ روزه در حال تثبیت بالای میانگین ۱۴ روزه می‌باشد.

چارت میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه تزوس در تحلیل 12 تیر

 همچنین در سیستم معاملاتی ایچیموکو نیز شاهد روند نزولی اندیکاتورها می‌باشیم و هم راستا با میانگین‌های متحرک ۷ و ۱۴ روزه این سیستم نیز روند نزولی خود را ادامه خواهد داد.

تحلیل تزوس با سیستم معاملاتی ایچیموکو 12 تیر

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال فروش را به ما نشان می‌دهند.

خلاصه تحلیل فنی تزوس 12 تیر

شاخص‌های فنی تزوس 12 تیر

تحلیلگر: علی فرهانی

تزوس در دو هفته گذشته همانند دیگر رمزارزهای مطرح بازار ریزش بیش از ۳۰ درصد را تجربه کرده است و دو محدوده حمایتی مهم خود یعنی ۱.۸ دلار و ۱.۵۹ دلار را نیز از دست داده است و در حال حاضر در محدوده ۱.۳۷ دلار در حال معامله می‌باشد. تزوس با کاهش ارزش بازار خود به حدود ۱.۲۳ میلیارد دلار، به رتبه ۳۸ بازار نزول کرده است و سهم تنها ۰.۱۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از تزوس در این لحظه با قیمت ۱.۳۷ دلار، با احتساب نرخ تتر معادل ۴۵.۰۰۵ تومان معامله می‌شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵۷.۱۸ میلیون دلار است. تعداد واحدهای در گردش تزوس ۸۹۸.۵۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۹۲۰.۱۴ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال‌ترین صرافی که در آن تزوس معامله می‌شود، صرافی Binance با سهم ٪۱۷ از حجم معاملات روزانه می‌باشد. اما پیش از بررسی روندهای پیش روی این رمزارز به تحلیل اخبار فاندامنتال می‌پردازیم.

تحلیل فاندامنتالی تزوس ( 30 خرداد)

در چند روز گذشته کالج تورینگ برای کمک به توسعه دهندگان برای ورود به اکوسیستم Web3، کمک هزینه بنیاد تزوس را دریافت کرد.
کالج تورینگ، یک مدرسه آنلاین برای توسعه دهندگان وب ۲، اعلام کرد که با بنیاد تزوس برای ایجاد دوره‌هایی با تمرکز بر ساده‌سازی انتقال توسعه دهندگان از وب ۲ به وب ۳ همکاری می‌کند. برای شروع این همکاری ها، بنیاد تزوس کمک هزینه‌ای را برای ایجاد یک دوره تخصصی ۱ تا ۲ ماهه در زمینه توسعه قراردادهای هوشمند تزوس ارائه کرد. دوره‌های تزوس شامل پروژه‌های عملی در قراردادهای هوشمند، NFT و DeFi می‌شوند. اگرچه رشد مالی پروژه‌های web3 در سال ۲۰۲۱ بسیار زیاد بود، web3 تنها ۲۰۰۰۰ توسعه دهنده فعال دارد در حالی که web2 دارای ۲۷۰۰۰۰۰۰ توسعه دهنده است. Web3 باید این شکاف را با ۱۸ برابر بیشتر توسعه دهندگان پر کند تا بتواند با web2 در ارزش ایجاد شده همگام شود.
همچنین پلتفرم‌های وام‌دهی و وام‌گیری Tezos Yupana Finance و TezFin (Tezos Finance) شبکه‌های آزمایشی را خود را راه‌اندازی کردند. هر دو Yupana.Finance و TezFin (Tezos Finance) قصد دارند به اولین پلتفرم وام دهی تبدیل شوند که در شبکه اصلی Tezos راه اندازی می‌شود. پلتفرم‌های وام‌دهی غیرمتمرکز یکی از برنامه‌های کاربردی متعددی هستند که اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) را تشکیل می‌دهند. پلتفرم‌های وام‌دهی غیرمتمرکز به کاربران این امکان را می‌دهند که از طریق وام دادن به توکن‌های خود، سود دریافت کنند و به سایر کاربران اجازه می‌دهند وام بگیرند و سود وام را پرداخت کنند. این فرآیند همه از طریق قراردادهای هوشمند در بلاک چین تزوس مدیریت می‌شود.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 30خرداد )

تزوس نتوانست قیمت خود را بالای سطح ۲.۲ دلار تثبیت نماید وهمزمان با ریزش ناگهانی بازار روند صعودی و حمایت‌های کلیدی خود را از دست داده است و در حال حاضر به حمایت ۱.۳ دلاری خود واکنش نشان داده است که با توجه به سرعت ریزش بازار امکان از دست رفتن این سطح وجود دارد.

تحلیل تکنیکال تزوس 30 خرداد 1401

اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه در حال ورود به محدوده اشباع فروش می‌باشد که در گذشته نیز چندین بار از این ناحیه شاهد برگشت قیمت بوده‌ایم و اندیکاتور MACD نیز همچنان در روند نزولی خود قرار گرفته است و نشانه این از تغییر روند در آن مشاهده نمی‌شود.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 30 خرداد )

در تایم فریم ۴ ساعته، اندیکاتور RSI همچنان در روند نزولی و محدوده ۳۶ خود قرار دارد و اندیکاتور MACD نیز روند پیش روی خود را تعیین نکرده است و همچنان خنثی می‌باشد.

تحلیل تزوس با اندیکاتور RSI و macd (30 خرداد 1401 )

همچنین در تایم فریم ۴ ساعته، میانگین متحرک ۲۰ روزه زیر محدوده‌های ۵۰ و ۱۰۰ روزه قرار دارد و قیمت تزوس هنوز نتوانسته خود را بالای میانگین ۲۰ روزه تثبیت نماید و روند نزولی خود را تغییر دهد.

تحلیل تزوس با میانگین متحرک 200 روزه 30 خرداد 1401

در اندیکاتور ایچیموکو نیز مشاهده می‌کنیم که قیمت همچنان زیر ابر این اندیکاتور قرار دارد و روند نزولی آن همچنان معتبر می‌باشد و تغییری در آن مشاهده نمی‌شود.

تحلیل تزوس با اندیکاتور ایچیموکو 30 خرداد 1401

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال فروش را به ما نشان می‌دهند.

تحلیل تزوس با شاخص های فنی تحلیل تزوس با اسیلاتورها و میانگین های متحرک 30 خرداد 1401

رمزارز تزوس در دو هفته گذشته، نوسان بیش از ۲۵ درصد را نسبت به قیمت ۲ دلاری خود تجربه کرده است و قیمت خود را نیز بالای حمایت ۱.۸ دلار نیز حفظ نموده است. همچنین تزوس با ارزش بازار حدود ۱.۷۲ میلیارد دلار، رتبه  ۳۷ خود در بازار ارز دیجیتال را حفظ کرده است و سهم ۰.۱۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از تزوس در این لحظه با قیمت ۱.۹۱ دلار، با احتساب نرخ تتر معادل ۶۱,۶۱۱ تومان معامله می‌شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۹.۶۷ میلیون دلار است. تعداد واحدهای در گردش تزوس ۸۹۷.۰۲ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۹۱۸.۵۹ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال‌ترین صرافی که در آن تزوس معامله می‌شود، صرافی Binance با سهم %۱۷.۶۳ از حجم معاملات روزانه است. بیش از بررسی روندهای پیش روی قیمت تزوس به مرور و بررسی اخبار فاندامنتال این رمزارز می‌پردازیم .

تحلیل فاندامنتالی تزوس ( 17 خرداد)

بلاک چین تزوس در رابطه در حال تکامل بین هنر، فناوری و فرهنگ را در یک نمایشگاه سه روزه تعاملی با نام The Ever-Evolving World of Art در آرت بازل هنگ کنگ به نمایش گذاشته است.

در این رویداد، آثار NFT از 22 هنرمند دیجیتال بین‌المللی، با تمرکز قوی بر هنرمندان آسیایی تولیدکننده هنرهای مولد، از جمله نقاش فیلیپینی، بیورن کالجا(Bjorn Calleja)، به نمایش گذاشته شد. در این نمایشگاه همچنین هنرمند Qingnan Tan یا “Random Combo” یک هنرمند چینی و فیزیکدان محاسباتی که ریاضیات، کدنویسی و مدل‌سازی را در اشکال هنری سنتی برای خلق قطعات NFT به کار می‌برد،  نیز حضور داشته است هنر مولد نوعی هنر دیجیتال است که در آن محصول نهایی به‌طور تصادفی از طریق ماشین‌های مستقل، الگوریتم‌ها یا هوش مصنوعی تولید می‌شود.

جیوان تولسیانی، رئیس بازاریابی دیجیتال و ارتباطات تزوس APAC گفت: NFT ها قطعا بخش بزرگی از دنیای هنر هستند و ما به آن به عنوان مرز بعدی هنر معاصر نگاه می‌کنیم.

همچنین Plenty پل توکن جدید را معرفی می‌کند: توکن‌هایی از اتریوم به تزوس در عرض پنج دقیقه انتقال می‌یابند. Plenty یک پلت فرم غیرمتمرکز مالی (DeFi) در Tezos است. Plenty چندین فرصت برای کسب درآمد از طریق سهامداری، فارمینگ و افزودن نقدینگی ارائه می‌دهد.

از طریق پل Plenty، کاربران می‌توانند توکن‌های USDC، DAI، USDT، BUSD، WBTC، WETH، LINK و/یا MATIC خود را به‌صورت غیرمتمرکز به بلاکچین Tezos منتقل کنند. پیش از این، زمان انتقال توکن نزدیک به یک ساعت بود، اما به لطف نهایی شدن سریع آخرین ارتقای تزوس، انتقال اکنون فقط 5 دقیقه طول می‌کشد. همچنین قرار بر این است که پل‌های میان شبکه ای برای، Avalanche Polygon، و زنجیره هوشمند Binance در آینده نزدیک راه اندازی شود.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 17  خرداد )

در تایم فریم روزانه تزوس نتوانسته الگوی صعودی خود را ادامه دهد و پس از برخورد مجدد با سطح مقاومتی، دچار ریزش قیمت شده است و اگر بتواند سطح مقاومتی را مجددا بشکند و بالای آن تثبیت شود، احتمال صعود مجدد وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال تزوس 17 خرداد 1401

در تایم فریم روزانه نیز سطوح حمایت و مقاومت با سطوح فیبوناچی اصلاحی هم تراز می‌باشد و قیمت نسبت یه سطوح ۰.۶۱۸ فیبوناچی واکنش مستقیم نشان داده است.

تحلیل تکنیکال تزوس ( 17  خرداد )

اندیکاتور RSI نیزدر حال ورود به محدوده ۵۰ خود می‌باشد و درصورت تثبیت بالای این محدوده و شکست مقاومت، شاهد رشد مجدد برای تزوس می‌توانیم باشیم، اندیکاتور MACD  نیز همچنان در روند صعودی خود در این تایم فریم قرار دارد.

تحلیل تزوس با اندیکاتور RSI

اما در تایم فریم ۴ ساعته مشاهده می‌کنیم که قیمت تزوس با سطح مقاومتی ۲.۲ دلاری خود مجددا واکنش نشان داده است و با رشد اخیر خود در صورتی که قیمت بیت کوین نتواند مقاومت خود را بشکند، تزوس نیز درگیر مقاومت ۲.۲ دلار خود خواهد شد. اندیکاتور RSI نیز در حال نزدیک شدن به محدوده اشباع خرید می‌باشد و در صورت ورود به این محدود احتمال بازگشت قیمت وجود خواهد داشت. اما اندیکاتور MACD همچنان در روند صعودی خود قرار دارد.

تحلی tezos در تایم فریم ۴ ساعته 17 خرداد

اما در صورت شکست مقاومت مهم پیش روی ۲.۲ دلار  و تثبیت بالای این محدوده، سطح مورد نظر بعدی برای تزوس، قیمت ۲.۵ دلار می‌باشد و در صورت واکنش مجدد به مقاومت شاهد نوسان بین ۲.۲ دلار و ۱.۸ دلار برای تزوس خواهیم بود. در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال خرید را به ما نشان می‌دهند.

خلاصه تحلیل فنی تزوس 17 خرداد

شاخص‌های فنی تزوس 17 خرداد

تحلیل گر: علی فرهانی

با ادامه دار بودن ریزش بازار رمز ارز ها، تزوس نیز مجددا ریزش بیش از ۳۰ درصدی قیمت را نسبت دو هفته گذشته خود  تجربه کرده است. تزوس در حال حاضر  با ارزش بازار حدود ۱.۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳۸ بازار قرار داشته و سهم ۰.۱۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از تزوس در این لحظه با قیمت ۲.۰۲ دلار، با احتساب نرخ تتر معادل ۶۱,۰۷۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۸۵.۶۲ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۸۹% افزایش یافته است. بالاترین قیمت تزوس در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ معادل ۱۲.۱۳ دلار بوده که اکنون  %۸۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تزوس ۸۹۵.۶۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۹۱۷.۲۲ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی بین المللی  که در آن تزوس معامله می‌شود، صرافی Binance با سهم %۱۷.۶۳ از حجم معاملات روزانه این رمز ارز پرطرفدار می باشد.

پیش از بررسی تحلیل تکنیکال این پروژه مشهور دنیای رمزارز ها، اخبار و تحلیل فاندامنتال تزوس را مرور می کنیم.

تحلیل فاندامنتالی تزوس (04 خرداد)

در هفته گذشته چندین خبر فاندامنتالی برای رمز ارز تزوس منتشر شد:

یکی از این اخبار مربوط به بنیاد تزوس می باشد که اخیراً اعلام کرد که حدود 1.23 میلیون دلار (1 میلیون پوند) به صندوقی اختصاص داده است که برای خرید و جمع آوری توکن های NFT هنرمندان از آفریقا و آسیا استفاده می‌شود.  همچنین  میسان هریمن (Misan Harriman)، عکاس مشهور و یکی از پیشگامان ساخت و جمع آوری NFT، آثار این هنرمندان را مدیریت می کند.

در حالی که منتقدان NFT نسبت به نوسانات رمزارزها ابراز نگرانی کرده‌اند، طرفداران فناوری بلاکچین اصرار دارند که NFT موانع طولانی مدت در دنیای هنر را از بین می‌برد. به گفته بنیاد تزوس، که خود بازوی بلاکچین تزوس است، موانعی که هنوز نیز موجود هستند، نمی‌توانند جلوی استفاده رو به رشد از NFT را بگیرند. در همین حال، در بیانیه ای که اخیراً منتشر شده است، آرتور بریتمن، یکی از بنیانگذاران و معمار اولیه تزوس، از چگونگی افزایش آگاهی هنرمندان Web3 توسط این مجموعه صحبت کرد. وی افزود: این پروژه با همکاری میسان هریمن به ما این امکان را می دهد که یک مقصد سفارشی با هدف ارتقاء هنرمندان دیجیتالی که به تزوس برای به اشتراک گذاشتن کار خود با جهان پایدار روی می آورند، ایجاد کنیم.

خبر بعدی نیز انتخاب پلتفرم NFT Versum که مبتنی بر بلاکچین تزوس می باشد برای فصل هفتم آزمایشگاه کارآفرینان یوبی سافت بوده است، Versum قصد دارد با تلاش برای تعیین استانداردهای بالاتر در چندین زمینه: تمرکز بر هنر و تجربه کاربر شخصی، تمرکززدایی و مقیاس پذیری، خود را از پلتفرم های NFT فعلی متمایز کند. اکنون اعلام شده است که سازنده بازی Ubisoft پلتفرم NFT مبتنی بر Tezos Versum را برای فصل هفتم آزمایشگاه کارآفرینان Ubisoft انتخاب کرده است. Versum قرار است به 10 استارت آپ دیگر در این آزمایشگاه ملحق شود و این فصل اخیر دارای دو نقطه تمرکز اصلی خواهد بود: سرگرمی مثبت و وب3، «آزمایشگاه کارآفرینان راهی عالی برای یوبی‌سافت و استارت‌آپ‌ها بلاکچینی به منظور ایجاد آینده سرگرمی از طریق همکاری دوجانبه سودمند می‌باشد.

تحلیل تکنیکال تزوس (04 خرداد)

پس از دو ریزش سنگین و ناگهانی در بازار ارزهای دیجیتال، رمزارز تزوس دو محدوده حمایتی ۲.۵ دلار و ۲.۲ دلار  معتبر خود را ازدست داده است و آن دو محدوده در حال حاضر تبدیل به مقاومت پیش روی قیمت تزوس شده است.

تحلیل تکنیکال تزوس 04 خرداد 1401

در تایم فریم روزانه نیز همانند گذشته یک الگوی کف دوقلو مشاهده می کینم، این الگو در انتهای یک روند نزولی شکل گرفته و نشان‌دهنده بازگشت قیمت به شکل صعودی است. این الگو جزو الگوهای بازگشتی صعودی و بسیار شبیه به حرف انگلیسی W است. توجه داشته باشید که نمی‌توان در یک روند صعودی به دنبال یافتن الگوی کف دوقلو گشت.

تحلیل تکنیکال تزوس (04 خرداد)

در اندیکاتور rsi مشاهده میکنیم که پس از برخورد قیمت با حمایت ۱.۵ دلاری این اندیکاتور نیز از محدوده اشباع فروش خود خارج شده است و در حال رسیدن به ناحیه تعادلی عدد ۵۰ می باشد و در صورت تثبیت بالای این محدوده و شکست مقاومت پیش رو احتمال رشد مجدد وجود دارد.

تحلیل اندیکاتور rsi رمز ارز تزوس

همچنین در این تایم فریم اندیکاتور macd پس از برخورد مجدد قیمت با ناحیه ۱.۵ دلار تغییر روند داده است و خط مکدی (خط آبی رنگ) خط سیگنال این اندیکاتور را به سمت بالا قطع کرده است و روند صعودی جدیدی آغاز شده است.

تحلیل با اندیکاتور مکدی ارز دیجیتال tezos

در تایم فریم ۴ ساعته اما اندیکاتور RSI دوبار محدوده اشباع خرید را تست کرده و نسبت به این محدوده واکنش مقاومتی نشان داده است و مانع از ورود به این محدوده شده است، اما اندیکاتور macd نیز همچنان در روند صعودی خود قرار گرفته است و احتمال رشد مجدد قیمت و تثبیت بالای محدوده ۲.۲ دلاری وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم ۴ ساعته تاریخ 4 خرداد

اما در سناریو بد بینانه احتمال برگشت قیمت از محدوده ۲.۲ دلار و سقوط به سطوح حمایتی وجود خواهد داشت، در سناریو شماره دو شاهد نوسان قیمتی بین دو محدوده ۲.۲ دلاری و ۱.۵ دلاری برای رمزارز تزوس خواهیم بود.

سناریو بد بینانه تحلیل تزوس تاریخ 4 خرداد ماه

اما در سناریو خوشبینانه، در صورت تایید شدن الگو کف دو قلو و تثبیت قیمت بالای محدوده ۲.۲ دلار، شاهد رشد قیمت تا سطوح بالاتری خواهیم بود.

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال خنثی و متمایل به خرید را به ما نشان می‌دهند.

تحلیل فنی تزوس 4 خرداد

شاخص‌های فنی تزوس 4 خرداد

تحلیل گر: علی فرهانی

همزمان با ریزش بازار رمز ارز ها در هفته گذشته تزوس نیز حمایت معتبر ۲.۵ دلاری خود را از دست داد تا سناریو شماره دو هفته گذشته اتفاق بیافتد ، این ریزش قیمت و از دست دادن محدوده حمایت با یک کندل نزولی بسیار پر قدرت آغاز شد ، این کندل نزولی باعث ریزش بیش از ۲۰ درصدی قیمت در یک روز معاملاتی شد.

تحلیل تکنیکال تزوس 22 اردیبهشت 1401

اما قبل از بررسی قیمتی و تحلیل تکنیکال ، به مرور اخبار و تحلیل فاندامنتال تزوس می پردازیم.

اخبار فاندامنتالی تزوس (22 اردیبهشت)

در هفته گذشته خبر از همکاری دو بنیاد مهم با پروژه تزوس در فضای مجازی منتشر شد:

بانک فریک لیختن اشتاین تزوس را برای نگهداری و معامله به سیستم بانکی خود اضافه می کند. بانک فریک تنها بانک در لیختن اشتاین است که مجوزهای اخذ از ویزا و مسترکارت را دارد و بیش از 4.4 میلیارد دارایی در صندوق های خود تحت مدیریت دارد.

بانک فریک تزوس را به پیشنهادات معاملاتی و نگهداری  به زودی اضافه می کند. بانک فریک یکی از پیشگامان اروپا در بخش نو آوری های دیجیتال می باشد و تمرکز ویژه ای بر بانکداری بلاک چین دارد.

نیکلاس مارکسر، رئیس بانکداری بلاک چین در بانک فریک اظهار داشت:

“با گسترش دامنه محصولات به Cardano، Polkadot و Tezos، ما به مشتریان خود فرصت بیشتری برای تنوع بخشیدن به سبدهای خود ارائه می دهیم. ما خوشحالیم که می‌توانیم این ارزهای دیجیتال جذاب را ارائه دهیم.»

خبر بعدی نیز همکاری دانشگاه ملی سنگاپور با شرکت های واسط بنیاد تزوس می باشد.

TZ APAC که یک شرکت واسط و  نهاد پیشرو در پذیرش بلاک چین ، مستقر در آسیا  می باشد که از اکوسیستم تزوس پشتیبانی می کند، همکاری با دانشکده محاسبات دانشگاه ملی سنگاپور (NUS Computing) را برای راه اندازی مرکز پرورش تعالی محاسباتی اعلام کرده است.

طی چند سال گذشته، سنگاپور خود را به عنوان مقصدی پیشرو برای شرکت های فناوری در صنایع پیشرو معرفی کرده است و این همکاری با توجه به اینکه آموزش به عنوان یک اولویت کلیدی در اکوسیستم تزوس است آغاز شده است.

تحلیل تکنیکالتزوس (22 اردیبهشت)

 با ریزش ناگهانی قیمت در چند روز گذشته ، تزوس ناحیه حمایتی خود را به سرعت از دست داد و پس از برخورد با محدوده دوم حمایت  ۲.۲ دلار شاهد برگشت قیمت این رمز ارز بوده ایم.

در حال حاضر نیز اندیکاتور RSI مجددا در محدوده اشباع فروش خود قرار گرفته است.

و همچنین اندیکاتور macd نیز در روند نزولی خود قرار دارد ، این روند نزولی پس از برخورد قیمت با محدوده مقاومتی ۴ دلار آغاز شده است و تا به امروز سیگنال بازگشتی را در تایم فریم روزانه شاهد نیستیم.

در صورت ادامه روند ریزشی و تثبیت قیمت زیر این محدوده ، حمایت ۱.۲ دلاری بعدی معتبر خواهد بود.

تحلیل تکنیکال تزوس 22 اردیبهشت

تایم فریم ۴ ساعته تحلیل تزوس

در این تایم فریم تمامی اندیکاتور ها و اسیلاتور ها روند نزولی را دارا می باشند، اندیکاتور Macd روند پس از برخورد به محدوده حمایتی 2.5 دلار ، روند نزولی خود را آغاز کرده است و همچنین اندیکاتور RSI کاملا وارد محدوده اشباع فروش شده است.

تایم فریم ۴ ساعته تحلیل ارز دیجیتال تزوس

سناریو های پیش رو :

دو نقطه حمایتی بر روی قیمت تزوس وجود دارد ، 1.8 دلار و  1.5 دلار و ۱.۲ دلار  ، در صورت ریزش مجدد بازار احتمال بسیار زیاد این قیمت را رمز ارز تزوس خواهد دید.

تا زمان به ثبات رسیدن قیمت بیت کوین و وجود ترس بر معاملات بازار امکان ریزش شدید وجود خواهد داشت.

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال فروش قوی را به ما نشان می‌دهند.

خلاصه تحلیل فنی تزوس 22 اردیبهشت

شاخص‌های فنی تزوس 22 اردیبهشت

تحلیل گر: علی فرهانی

تزوس Tezos خود را به عنوان اولین پلتفرم خوداصلاحگر بین ارزهای دیجیتال معرفی کرده است. پلتفرم قراردادهای هوشمند تزوس مشابه اتریوم است و امکان ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز را می‌دهد، با این تفاوت که از الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند. شرکت‌کنندگان در بلاک چین تزوس یا همان سهام‌داران، می‌توانند بر روی تغییراتی که می‌خواهند رای دهند تا درباره طرح‌های پیشنهادی یک توافق جمعی در شبکه حاصل شود.

تحلیل فاندامنتال تزوس

در حال حاضر، صرافی‌ها و پلتفرم‌های دیجیتال بسیاری به کاربران اجازه می‌دهند تا با حداقل هزینه، از منافع سهام‌گذاری بهره‌مند شوند. یکی از این رمز ارز‌های مشهور برای سهام‌گذاری تزوس می‌باشد. نرخ سود سالیانه حدود 5.5 درصد می‌تواند برای شروع سهام‌گذاری کاملاً منطقی به نظر برسد.

علاوه بر این، قیمت فعلی تزوس در بازار 3.8 دلار در ازای هر واحد است و هیچ حداقل دوره سهام‌گذاری یا قفل‌شدگی برای سهام‌گذاران تعیین نکرده است. این مزایا در کنار هم می‌توانند تزوس را به یکی از انتخاب‌های بالقوه تازه‌واردان در صنعت سهام‌گذاری تبدیل کنند.

همچنین بلاک چین اثبات سهام Tezos یک ارتقاء بزرگ را فعال کرده است و الگوریتم اجماع خود را در نهمین ارتقاء پروتکل تغییر داده است. بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، این ارتقا با اسم رمز Ithaca 2 است و جایگزین الگوریتم اجماع فعلی، معروف به Emmy شده است.

تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم روزانه

تزوس در سالی که گذشت توانست بیشترین قیمت تاریخی خود را در قیمت 9.1 دلاری تجربه کند و همزمان باریزش بازار در حال حاضر در اصلاح 70 درصدی خود به سر می‌برد که بر عقیده تحلیلگران قیمت بسیار ارزنده‌ای برای این رمز ارز محسوب می‌شود به این دلیل نزدیک به محدوده حمایتی 2.5 دلاری خود می‌باشد.

تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه، اندیکاتور RSI در محدوده عدد 32 یک حمایت استاتیک را تشکیل داده و مانع از نزدیک شدن بیشتر به محدوده اشباع فروش شده است اما در اندیکاتور MACD شاهد یک روند نزولی پر قدرت هستیم که امکان ریزش بیشتر را محتمل می‌داند.

تحلیل تکنیکال تزوس با اندیکاتورهای macd و rsi

تایم فریم 4 ساعته

در این تایم فریم همزمان با برخورد قیمت با محدوده 2.5 دلار، شاهد تغییر روند در اندیکاتور MACD هستیم، در این اندیکاتور خط مکدی درحالا تلاش برای تثبیت بالای خط سیگنال (خط نارنجی) می‌باشد.

تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم 4 ساعته

در صورتی که تزوس بتواند ازبالای سه اندیکاتور میانگین متحرک نمایی یا EMA خودش را ثابت کند و روند این اندیکاتور را تغییر دهد، احتمال رشد قیمتی تا محدوده مقاومتی معتبر 3.2 دلاری برای این رمز ارز وجود دارد.

تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم 4 ساعته با macd و rsi

اما در صورت ریزش بیشتر بیت کوین و دیگر آلت کوین، احتمال از دست رفتن حمایت 2.5 دلاری وجود دارد و حمایت معتبر بعدی محدوده 2.2 دلار می‌باشد.

سناریوهای قیمتی پیش روی تزوس

سناریو محتمل بعدی برای تزوس نیز نوسان قیمتی در محدوده 3.2 دلار و 2.5 می‌باشد که موقعیت مناسبی را برای نوسان گیران این رمز ارز فراهم می‌کند.

سناریوهای تکنیکالی تزوس

در قسمت آخر نیز خلاصه تحلیل فنی تزوس را بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها را مشاهده می‌کنیم که تقریبا همه آن‌ها سیگنال فروش  را به ما نشان می‌دهند.

تحلیل تزوس با استفاده از میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها

تحلیل تروس با استفاده از شاخص های فنی

تحلیلگر: علی فرهانی

163 بازدید
تحلیل تکنیکال تزوس
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید