پرداخت هزینه لاج (Lodge) استرالیا (Australia)

در چند سال اخیر کشور استرالیا به یکی از مقاصد ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شده است.

این مساله به دلیل رفاه بالا، موقعیت‌های کاری و تحصیلی خوب بوده است. هم اکنون بسیاری از افرادی که در جستجوی مهاجرت به سایر کشورها هستند، استرالیا را به عنوان یک گزینه مناسب ارزیابی می‌کنند. برای دریافت ویزای استرالیا لازم است مدارک شما به سایت دولت استرالیا ارسال گردد تا ارزیابی (اسسمنت) شود که اصطلاحا به آن لاج می‌گویند. با راهنمای وب سایت ایرانیکارت در این زمینه، همراه ما باشید.

اگر نیاز به پرداخت هزینه لاج استرالیا دارید ابتدا ثبت نام کنید و سپس آنلاین درخواست دهید.

ثبت درخواست
انجام طی ۱ الی ۵ ساعت کاری
پرداخت هزینه لاج (Lodge) استرالیا (Australia)

لاج (Lodge) استرالیا به دو صورت امکان پذیر است

Online Lodge

لاج آنلاین

Paper-Based/Offline Lodge

لاج آفلاین یا کاغذی

لاج استرالیا- آنلاین یا آفلاین؟

تفاوت‌های لاج آنلاین و آفلاین

  • لاج آنلاین:

در لاج آنلاین فرم‌های حاوی اطلاعات ثبت نامی در وب سایت اداره مهاجرت استرالیا به صورت آنلاین تکمیل می‌شود. پس از پرداخت هزینه لاج تمامی مدارک و اسناد مورد نیاز که قبلا به وسیله متقاضی اسکن شده، آپلود می‌شود. پرداخت در این روش به صورت آنلاین و آنی و با استفاده از دبیت/مستر کارت است.

  • لاج آفلاین:

اما در لاج آفلاین نسخه الکترونیکی تمامی فرم های ثبت نامی از سایت اداره مهاجرت دانلود، پرینت و تکمیل می‌شود. سپس به همراه مدارک مورد نیاز برای سفارت استرالیا به صورت پستی ارسال می‌گردد تا در دست بررسی قرار گیرد. در این روش جهت پرداخت، متقاضی باید یک دبیت کارت سفارش دهد. سپس اطلاعات آن شامل شماره 16 رقمی، کد امنیتی CVV2 و تاریخ انقضای کارت را در فرم مخصوص پرداخت قید نماید.

  • مزایای آنلاین

این فرایند در هر دو حالت آنلاین و آفلاین، از نظر هزینه و مدارک مورد نیاز مشابه است. با این حال مزایای قابل ملاحظه‌ای در لاج آنلاین وجود دارد که برتری بیشتری به آن می دهد. در لاج آنلاین تنها در صورت تکمیل صفحه فعلی می‌توانید مراحل لاج را ادامه دهید.

  • اطمینان از کامل بودن مدارک:

همچنین فرآیند ثبت نام به صورت اتوماتیک مرحله به مرحله کنترل می‌شود. از این رو اگر نقص مدارک داشته باشید، در زمان ثبت نام متوجه آن شده و می‌توانید نسبت به رفع آن اقدام نمایید. در حالیکه در ثبت نام آفلاین مدارک ارسال و بعد از گذشت مدتی بررسی می‌شوند. سپس در صورت وجود نقص در مدارک به شما اطلاع داده می‌شود.

  • کوتاه تر بودن زمان فرایند آنلاین:

لازم به ذکر است که فاصله دریافت تا بررسی مدارک توسط سفارت در لاج آنلاین به مراتب کوتاه‌تر است. لذا در لاج آنلاین فرایند سریع‌تر بوده و زمان کمتری صرف خواهد شد.

پرداخت هزینه سفارت استرالیا دارید؟

اگر می‌خواهید هزینه‌های مربوط به سفارت خود را پرداخت کنید، ثبت نام کرده، و سپس درخواست خود را ثبت کنید.

ثبت درخواست

سوالات متداول

این هزینه با دلار استرالیا محاسبه و پرداخت می‌شود.

بله، شما می‌توانید توسط تمامی ارزها این مبلغ را پرداخت نمایید.

ایرانیکارت بابت این خدمت تنها ۵ درصد کارمزد دریافت می‌کند. علاوه بر آن هزینه‌ی تبدیل دلار امریکا به دلار استرالیا نیز ۴.۵ درصد هزینه دارد.

برای این پرداخت تنها به اطلاعات یوزر و پسورد حساب کاربری شما نیاز است.

ایرانیکارت این خدمت را طی ۱ الی ۵ ساعت کاری برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
امتیازی ثبت نشده است