021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

بهترین سایت خرید بیت کوین

26 اردیبهشت 1400 ارز های دیجیتال

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به کدام سایت مراجعه کنیم که خیالمان از بابت امنیت و هزینه آن راحت باشد؟ بهترین سایت خرید و فروش بیت کوین کدام است؟ برای خرید و فروش این ارز دیجیتال جذاب به چه مدارکی نیاز دارم؟ با ایرانیکارت همراه باشید تا با هم پاسخ سوالات بالا را بیابیم.

بهترین سایت خرید بیت کوین

به گمان خیلی از افراد تنها مدارک شناسایی و نحوه واریز و برداشت است که در هنگام خرید ارزهای دیجیتال اهمیت دارند. اما مهمترین نکته قبل از خرید هرگونه ارز دیجیتال داشتن دانش و آگاهی درباره ماهیت این ارزهاست. پیشنهاد می کنیم با مطالعه بیت کوین چیست به یک شناخت اولیه درباره این ارزها برسید. پس از آن بهتر است که صرافی های معتبر خرید ارزهای دیجیتال را بشناسید. بهترین سایت خرید بیت کوین زمانی می تواند بهترین باشد که دارای ویژگی های زیر باشد:

  • پشتیبانی

سرعت پشتیبانی و پاسخگویی مناسب باشد. در هر زمانی مشکلی داشته باشید و یا سوالی بتوانید به سادگی از کارشناسان بپرسید.

  • امنیت

مهم ترین ویژگی که یک سایت خرید بیت کوین باید داشته باشد امنیت است. امنیت یک سایت را می توان از رضایت کاربرانش و قدمت آن تشخیص داد.

  • شارژ کردن حساب

شارژ کردن صرافی ها در ایران به سادگی خرید اینترنتی انجام می شود. اگر شما قصد خرید بیت کوین از صرافی های خارجی را داشته باشید نیاز دارید که راه هایی مثل پی پال، ویزا کارت و مستر کارت را انتخاب کنید. درواقع روش شارژ کردن حساب شما به سیستم پرداختی که آن صرافی در نظر گرفته است برمی گردد. اما از آنجایی که اکثر صرافی ها مثل بایننس Binance ایران را در لیست تحریم هایشان قرار دادند نمی توان به صورت مستقیم در آن واریز و برداشت انجام داد و به همین دلیل بسیاری از کاربران راه های متفاوتی برای شارژ حساب بایننس خود پیدا کرده اند.

بهترین سایت خرید و فروش بیت کوین

مزایای خرید بیت کوین چیست؟

اما فارغ از معرفی روش های خرید بیت کوین و سایت های خرید ارزهای دیجیتال، دلایل یک فرد برای سرمایه گذاری روی بیت کوین چیست؟ مهم ترین گزینه این که امن است. از این بابت که احتمال سرقت در آن وجود ندارد. الگوریتم و پروتکل های رمزنگاری شده بیت کوین به هیچ فردی اجازه دستکاری حساب دیگری را نمی دهد. تراکنش ها با اسامی مستعار و بدون شناسایی هویت افراد صورت می گیرد. بدون واسطه همه معاملات انجام می شود و بیت کوین مستقیما بین دریافت کننده و فرستنده رد و بدل می شود. نقد پذیری بالایی دارد چرا که همیشه برای این ارز جذاب خریدار و فروشنده وجود دارد. یک نقل و انتقال بین المللی که با کارمزد کم می تواند گزینه جذابی برای همه باشد. شما می توانید یک میلیون دلار پول را با کارمزد کمتر از پنج دلار انتقال دهید. و اینکه با توجه به حجم محدود موجودی این ارز ارزش بیت کوین رو به رشد است و هر سال قطعا گران تر خواهد شد پس افراد می توانند سرمایه های نقدی خود را تبدیل به بیت کوین کرده و با خیال راحت شاهد افزایش ارزش آن باشند.

بیشتر بخوانیم: آموزش کامل صرافی کوکوین

نکته مهم: به خاطر داشته باشید خرید بیت کوین پایان راه نیست. شما باید کیف پول امن و مناسبی برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود داشته باشید. اگر قصد خرید ارزهای دیجیتال از ایرانیکارت را دارید و یا خرید خود را انجام داده اید و به دنبال خرید کیف پول اصل و مطمئنی هستید می توانید از طریق لینک های زیر سفارش خود را ثبت کنید.

 

در این نوشته به معرفی ویژگی های بهترین سایت خرید بیت کوین پرداختیم و دیدیم نحوه خرید بیت کوین در ایران چگونه است. در نهایت باید گفت انتخاب بهترین سایت خرید و فروش بیت کوین بستگی دارد که استراتژی سرمایه گذاری شما چیست و آیا می خواهید از صرافی داخلی استفاده کنید با خارجی. هرگونه سوالی درباره خرید و فروش ارزهای دیجیتال و یا نحوه خرید آن داشتید می توانید از کارشناسان ایرانیکارت بپرسید.

368 بازدید
بهترین سایت خرید بیت کوین
برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به کدام سایت مراجعه کنیم که خیالمان از بابت امنیت و هزینه...
5 از 4 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید