نقد کردن پرفکت مانی

نقد کردن درآمد ارزی پرفکت مانی

پرفکت مانی مانند دیگر سیستم‌های انتقال مالی مانند پی پال، وب مانی و اسکریل شرایط داد و ستد در سطح بین‌المللی را فراهم کرده است. با سرویس نقد کردن دلار پرفکت مانی، می‌توانید درآمدهای ارزی خود را به ریال تبدیل کنید و به حساب بانکی خود در ایران انتقال دهید.

نقد کردن پرفکت‌ مانی بسیار ساده است. برای این منظور تنها کافیست کیف پول خود را در اختیار فرستنده ارز قرار دهید تا ارز مورد نظر را برای شما ارسال کند. بعد از طریق واسطه‌های معتبر مانند ایرانیکارت می‌توانید معادل ریالی وجه را دریافت نمایید. جهت نقد کردن perfect money، درخواست خود را در سایت ایرانیکارت ثبت کنید.

نکته: در صورتیکه حساب perfect money ندارید و خواهان نقد کردن درآمد ارزی خود از طریق این شبکه هستید، روی دکمه”‌ثبت درخواست” کلیک کنید.
اما اگر قصد نقد کردن حساب perfect money شخصی خود را دارید، باید از طریق سرویس فروش پرفکت‌مانی ایرانیکارت اقدام کنید.

ثبت درخواستسوالات متداول 

نقد کردن پرفکت مانی

مراحل ثبت درخواست انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی

ویدیوی معرفی ایرانیکارت
ثبت نام در سایت ایرانیکارت
ابتدا در پنل ایرانیکارت ثبت نام کنید.
ثبت درخواست
درخواست نقد کردن موجودی پرفکت مانی خود را ثبت کنید.
تکمیل اطلاعات مورد نیاز
اطلاعات لازم را ثبت کرده و روش دریافت وجه را انتخاب کنید.
نقد کردن موجودی پرفکت مانی
در سریع‌ترین زمان ممکن موجودی حساب perfect money نقد خواهد شد.

هم‌اکنون درآمد حاصل از پرفکت مانی خود را نقد کنید.

نقد کردن موجودی پرفکت مانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن

برای برداشت از حساب پرفکت مانی خود از طریق راهی سریع و ایمن از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

روش های نقد کردن پرفکت مانی

نقد کردن موجودی حساب‌ و کیف پول‌های بین المللی از چالش‌های اصلی کاربران ایرانی برای دریافت درآمد ارزی خود است. نقد کردن این نوع حساب‌ها در ایران، از طریق دو راه انجام می‌شود:

نقد کردن حساب پرفکت مانی شخصی

افرادی‌که دارای حساب perfect money شخصی هستند، برای نقد کردن موجودی حساب خود می‌توانند از راه انتقال حساب به حساب استفاده کرده و موجودی خود را نقد و در بانک ایران دریافت کنند.

نقد کردن موجودی پرفکت مانی با ایرانیکارت

درصورتی که حساب perfect money شخصی ندارید، اما خواهان دریافت درآمد ارزی خود از این شبکه مالی هستید، به راحتی می‌توانید از حساب پرفکت مانی ایرانیکارت استفاده کرده و معادل ریالی درآمد ارزی خود را دریافت نمایید.

روش های نقد کردن پرفکت مانی

کاربرد و مزایای نقد کردن دلار پرفکت مانی

شما با استفاده از سیستم پرفکت مانی می‌توانید ارزهای جهانی را به آسانی دریافت و ذخیره کنید. همچنین بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی دارای درگاه پرفکت مانی برای پرداخت هستند. به این ترتیب شما می‌توانید تجربه خرید راحت‌تری را به خود هدیه دهید و دردسری بابت پرداخت‌های بین المللی نداشته باشید.

یکی دیگر از قابلیت‌های این سیستم، تبدیل ارز پرفکت مانی به ارز سایر سیستم‌های مالی مانند پی پال است و اگر چنانچه صاحب حساب پی پال هستید، به کمک آن می‌توانید ارز پرفکت مانی خود را خریداری کنید.

نکات نقد کردن پرفکت مانی

می‌خواهید بدانید برای تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال به چه نکاتی باید توجه کنید؟ این سوال خوبی است که هرکسی باید برای نقد پرفکت مانی از خود بپرسد.

همانطور که می‌دانید برای نقد کردن perfect money باید در یک شرکت واسطه‌ی معتبر مانند ایرانیکارت ثبت نام کنید. اعتماد بدون تحقیق به صرافی‌هایی که خدمات نقد پرفکت مانی را ارائه می‌دهند، با ریسک زیادی همراه است. به همین دلیل باید به مجوزهای قانونی و اعتبار شرکت واسطه دقت کنید تا در نقد کردن دلار پرفکت‌مانی با مشکلی روبه رو نشوید.

از طرف دیگر صرافی‌های مختلف با توجه به سیاست‌های خود، نرخ تبدیل ارز را متفاوت در نظر می‌گیرند. مطمئن باشید در صورت استفاده از خدمات نقد کردن perfect money در ایرانیکارت، بهترین و منصفانه‌ترین قیمت را دریافت خواهید کرد.

تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال و تومان

در شرایطی که کاربران برای نقد کردن درآمد ارزی خود با مشکلات زیادی روبه رو هستند، سیستم ارزی perfect money مانند یک فرشته نجات به کمک شما می‌آید. استفاده از پرفکت مانی اصلا پیچیده نیست! ایرانیکات امکان تبدیل پرفکت مانی به ریال را بسیار ساده و آسان کرده است.

برای این کار کاربر باید درخواست خود را در ایرانیکارت ثبت نماید. در این صورت شما دلار پرفکت مانی خود را به ما می‌فروشید و معادل ریالی آن را دریافت خواهید کرد.

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید.

سوالات متداول کاربران

برای تبدیل پرفکت مانی به تومان تنها کافیست درخواست خود را در سایت ایرانیکارت ثبت نمایید تا بعد از بررسی و تایید نهایی، معادل ریالی درآمد ارزی خود را دریافت کنید.

تسویه ریالی ۱ الی ۲ روز کاری پس از اینکه مبلغ وارد حساب مجموعه شد انجام می‌شود و با نرخ همان روز محاسبه خواهد شد. لازم به ذکر است ملاک تاریخی می‌باشد که مبلغ به حساب مجموعه کامل واریز شده است.

برای نقد کردن پرفکت‌مانی کارمزدی دریافت نمی‌شود و با نرخ روز دلار و یورو با شما تسویه حساب انجام می‌گردد.

نقد کردن موجودی perfect money در ایرانیکارت با ارز دلار و یورو انجام می‌شود.

برای نقد شدن موجودی perfect money درخواست خود را در پنل ایرانیکارت ثبت کرده و پس از تکمیل اطلاعات، در مدت معلوم، وجه مورد نظر به حساب شما واریز می‌گردد.

شما هم به جمع هزاران کاربر ایرانیکارت بپیوندید.

درخواست خود را برای نقد کردن پرفکت مانی ثبت کنید.

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام کن و درآمد ارزی خودتو نقد کن!
ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه
آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید