پرداخت انجمن مهندسان ایالت ساسکاچوان کانادا

پرداخت هزینه حق عضویت انجمن مهندسان ایالت ساسکاچوان کانادا APEGS

تاییدیه APEGS مخفف (Association of Professional Engineers and Geoscientists of Saskatchewan) است. تمامی افرادی که در رشته مهندسی و زمین‌شناسی تحصیل و کار کرده‌اند و قصد مهاجرت به ساسکاچوان را دارند، باید جهت کسب مجوز member-in-training برای ثبت نام در SINP اقدام نمایند. برای پرداخت هزینه حق عضویت انجمن مهندسان ایالت ساسکاچوان کانادا APEGS می‌توانید از طریق ایرانیکارت اقدام کنید.

در واقع APEGS ساختاری برای اعطای مدرک و تعیین صلاحیت مهندسان و زمین‌شناسانی است که می‌خواهند  به استان ساسکاچوان کانادا مهاجرت کنند. APEGS دارای استانداردهای بالایی برای پذیرش، آموزش و کار در این حرفه دارد و اجازه نمی‌دهد افراد صرفا با داشتن مدارک تحصیلی در حوزه مهندسی و زمین‌شناسی مشغول به کار شوند.

جهت عضویت در APEGS مانند بسیاری از انجمن‌های بین‌المللی دیگر باید هزینه‌هایی را بابت عضویت در انجمن و تمدید آن، پرداخت کنید. پرداخت این هزینه‌ها تنها از طریق کارت اعتباری بین‌المللی انجام‌پذیر است.

اگر نیاز به ثبت درخواست APEGS و پرداخت هزینه را دارید، می‌توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت بهره‌مند شوید. برای پرداخت هزینه حق عضویت انجمن مهندسان ایالت ساسکاچوان کانادا APEGS روی دکمه ثبت درخواست کلیک کنید.

نوع ارز و مبلغ موردنظر خود را وارد کنید.

ثبت درخواست  خدمات مرتبط

حق عضویت انجمن مهندسان ایالت ساسکاچوان کانادا APEGS
پرداخت هزینه ارزشیابی مدارک
اخذ تاییدیه سوابق تحصیلی
اخذ تاییدیه سوابق کاری
پرداخت در ۱ الی ۵ ساعت کاری
مناسب‌ترین کارمزد

مراحل ثبت درخواست هزینه عضویت انجمن مهندسان ایالت ساسکاچوان کانادا

ویدئوی معرفی ایرانیکارت
ایجاد حساب کاربری در سایت APEGS
پس از ساخت حساب کاربری در سایت APEGS، درخواست ارزیابی مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را ثبت کرده و مدارک و اطلاعات مورد نیاز را برای موسسه مربوطه ارسال کنید.
احراز هویت در ایرانیکارت
شما هم به ایرانیکارت بپیوندید. برای استفاده از خدمات بین‌المللی نظیر پرداخت ارزی در بسترهای خارجی، در سایت ایرانیکارت ثبت نام کرده و مراحل احراز هویت خود را تکمیل کنید.
ثبت درخواست پرداخت هزینه
پس از ثبت نام، در پنل کاربری خود می‌توانید از تمامی سرویس‌های ایرانیکارت استفاده کنید. برای پرداخت هزینه، درخواست خود را ثبت کرده و پس از ارسال اطلاعات، معادل ریالی هزینه را پرداخت کنید.
پرداخت هزینه توسط ایرانیکارت
پس از تکمیل مراحل پیشین، تمامی روند پرداخت هزینه عضویت انجمن مهندسان ایالت ساسکاچوان کانادا توسط ایرانیکارت در سریعترین زمان پرداخت شده و اطلاعات آن در اختیار شما قرار می‌گیرد.

درخواست پرداخت هزینه حق عضویت خود را ثبت کنید!

پرداخت هزینه عضویت انجمن مهندسان ساسکاچوان کانادا در کوتاه‌ترین زمان

هزینه سرویس بر اساس شرایط سایت apegs.ca معین خواهد شد.

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول کاربران

APEGS چهار نوع عضویت را به مهندسان و زمین‌شناسان ارائه می‌دهد:

 • اعضای در حال آموزش (member-in-training)
 • اعضای حرفه‌ای (Professional Member)
 • اعضای مجاز برای کار در رشته مهندسی یا علوم زمین شناسی
 • اعضای دائمی (Life Members)

جهت ثبت درخواست APEGS ابتدا وارد سایت apegs.ca شوید و سپس زمینه تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب اپلیکیشن، مراحل ساخت اکانت در سایت APEGS را مطالعه کنید و در آخر هزینه عضویت را از طریق کارت اعتباری بین‌المللی مانند مسترکارت پرداخت کنید.

هزینه ثبت درخواست APEGS بسته به اپلیکیشنی که از آن استفاده می‌کنید، متفاوت است. جهت اطلاع از هزینه‌ها به صورت دقیق و به‌روز می‌توانید به صفحه مشاهده هزینه ها و زمان اپلیکیشن در سایت APEGS مراجعه کنید.

بعد از اینکه اپلیکیشن شما پذیرفته شد، تنها 6 هفته فرصت دارید تا هزینه عضویت سالانه و هزینه مدارک‌های خود را بپردازید. برای این‌کار می‌توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت بهره‌مند شوید.

مدارک مورد نیاز APEGS شامل تاییدیه مدرک و ریز نمرات و همچنین سابقه کاری فرد متقاضی می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که تایید APEGS پروسه زمان‌بری خواهد بود.

موارد مورد نیاز برای عضویت انجمن مهندسان ایالت ساسکاچوان کانادا APEGS

جهت عضویت حرفه‌ای (Professional Membership) و یا همان عضویت مجاز برای کار در رشته مهندسی و علوم زمین شناسی (Engineering Licensee or Geoscience Licensee) حداقل به 5 سال سابقه کار نیاز دارید.

مراحل ایجاد عضویت حرفه ای APEGS

دو مرحله برای عضویت حرفه‌ای وجود دارد که عبارتند از:

 1. لازم است دارای عضویت در حال آموزش (Member-In-Training) باشید و موارد دانشگاهی مورد نیاز را فراهم کنید.
 2. قبل از دریافت عضویت حرفه‌ای، باید 4 مورد دیگر خواسته شده توسط APEGS را برآورده کنید.

همچنین اگر می‌خواهید عضویت مجاز برای کار در رشته مهندسی و یا علوم زمین‌شناسی را دریافت کنید، باید موارد زیر را داشته باشید:

 1. سابقه کاری
 2. تسلط به زبان انگلیسی
 3. مدارک دانشگاهی
 4. آزمون آزمایشی تخصص (Practice Exam)
موارد مورد نیاز برای عضویت انجمن مهندسان ایالت ساسکاچوان کانادا APEGS
میلیون کاربر فعال
+۲۵۰۰
شرکت‌ها و مشتریان بزرگ
+۱۴
سال سابقه
+۲۰۰
سایر خدمات

نکات مهم درباره عضویت در APEGS

لازم است در خصوص عضویت در APEGS دو نکته زیر را بدانید:

 • مبلغ قابل پرداخت جهت عضویت در APEGS بسته به اپلیکیشن، متفاوت است.
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه شرایط و قوانین APEGS می‌توانید به وب‌سایت ca مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اولیه در APEGS

مدارک اولیه جهت ثبت نام در APEGS عبارتند از

 • ارائه رزومه
 • ارائه مدرک شناسایی به همراه ترجمه
 • ارزیابی مدارک تحصیلی توسط WES
 • تکمیل فرم درخواست APEGS Member-in-Training

علاوه بر این مدارک ممکن استAPEGS  موارد دیگری مانند فرم ارزیابی مدارک تحصیلی، شرح واحدهای درسی و ارزیابی شخصی را از فرد متقاضی درخواست کند.

انواع عضویت در APEGS

APEGS چهار نوع عضویت را به افراد متقاضی کار در رشته مهندسی و علوم زمین‌شناسی اختصاص داده است که شما بعد از دریافت عضویت می‌توانید رای بدهید، داوطلبانه فعالیت کنید و از سایر مزیت‌های عضویت در APEGS استفاده کنید. در اینجا انواع اپلیکیشن‌های عضویت در APEGS را بررسی می‌کنیم.

اعضای در حال آموزش (member-in-training)

به تمامی افرادی که باید یک دوره کارآموزی را بگذرانند، اعضای در حال آموزش گفته می‌شود. مهندسان یا زمین‌شناسانی که در این دوره شرکت می‌کنند، حتما باید موارد دانشگاهی لازم جهت عضویت در APEGS از جمله دریافت تایید مستقیم فارغ‌التحصیلی را داشته باشند.

البته اعضای در حال آموزش سابقه کاری ندارند و در آزمون تخصص (Professional Practice Exam) و یا سایر آزمون‌های مشابه دیگر شرکت نکرده‌اند.

همچنین یک عضو در حال آموزش مستقیما تحت نظارت اعضای حرفه‌ای که مسئولیت او را بر عهده دارند، قرار می‌گیرد.

اعضای حرفه‌ای (Professional Member)

اعضای حرفه‌ای به افرادی گفته می‌شود که دارای تمامی موارد مورد نیاز جهت عضویت حرفه‌ای در APEGS هستند و مسئولیت کارهای خود را به عهده دارند. این مهندسان یا زمین‌شناسان تنها می‌توانند در زمینه‌هایی که مهارت کافی را دارند، مشغول به کار شوند.

اعضای مجاز برای کار در رشته مهندسی یا علوم زمین شناسی

اگر فردی نمی‌تواند موارد دانشگاهی عادی برای کار در حوزه مهندسی یا زمین‌شناسی را برآورده کند ولی ترکیب تحصیلات و تجربه کاری او نشان می‌دهد که توانایی کار در زمینه خاصی را دارد، عضو مجاز کار در خصوص رشته زمین‌شناسی و مهندسی (Engineering Licensee or Geoscience Licensee) محسوب می‌شود.

مهندسان و زمین‌شناسان مجاز برای کار از تمامی امتیازات اعضای حرفه‌ای بهره مند هستند و تنها محدودیت این افراد در خصوص زمینه کاری است. زمینه کاری اعضای مجاز برای کار براساس توانایی و مهارت‌های اعضا، تعیین می‌شود تا به تایید APEGS برسد.

همچنین اگر این افراد بخواهند پس از کسب سابقه کاری حوزه خود را تغییر دهند، باید دوباره جهت اپلای اقدام کنند و گزارش کار 5 ساله خود را برای تایید ارسال نمایند.

اعضای دائمی (Life Members)

اعضای دائمی شامل تمام کسانی می‌شود که 65سال و یا بیش از آن سن دارند و بازنشسته به شمار می‌روند. این افراد لازم نیست هزینه عضویت سالانه و یا هزینه ماهانه مجوز عضویت را پرداخت نمایند.

با مقالات ایرانیکارت بیشتر آشنا شوید.

مقالات پیشنهادی

شغل های پر درآمد در کانادا کدامند؟
مسافرت و مهاجرت

شغل های پر درآمد در کانادا کدامند؟

انگیزه بسیاری از افراد برای مهاجرت به کانادا، پیدا کردن یک شغل مناسب با درآمد بالا است. اما زمانی که صحبت از شغل های پر درآمد در کانادا می شود،…
روش های پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های کانادا
مسافرت و مهاجرت

روش های پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های کانادا

این روزها بازار مهاجرت و اپلای کردن به کشورهای خارجی بسیار پرطرفدار شده است. یکی از این کشورها کشور کانادا می باشد. دانشگاه های کانادا در رشته های مختلف رتبه…
معرفی و آشنایی با دانشگاه آلبرتا کانادا ( University of Alberta ) برای تحصیل
مسافرت و مهاجرت

معرفی و آشنایی با دانشگاه آلبرتا کانادا ( University of Alberta ) برای تحصیل

در میان دانشگاه‌های معتبر کانادا چهار دانشگاه هستند که در رتبه‌بندی‌های معتبر جهانی جزو 100 دانشگاه برتر جهان هستند. این دانشگاه‌ها به ترتیب دانشگاه تورنتو، دانشگاه مک‌گیل، دانشگاه بریتیش‌کلومبیا و…
شما هم به جمع هزاران کاربر ایرانیکارت بپیوندید

هم‌اکنون هزینه حق عضویت خود را پرداخت کنید.

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام کن و هزینه حق عضویت خودتو پرداخت کن!
ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه
آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید