ویزا کارت

ویزاکارت (Visa Card)،  مجموعه‌ای از کارت‌ها شامل کارت‌های اعتباری (Credit Cards)، نقدی (Debit Cards) و پیش پرداخت (Prepaid Cards) می‌باشد که طیف وسیعی از خدمات پرداخت ارزی را در سراسر جهان به کاربران خود ارائه می‌دهد. ویزا کارت ها در دو نوع مجازی و فیزیکی بوده که هریک از آن‌ها با ویژگی‌ها و امکانات مختلف متناسب با نیاز کاربران و با هدف انجام پرداخت‌های بین‌المللی در تمامی کشورها مانند دریافت و ارسال پول، خرید از سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین جهانی و … طراحی شده‌اند.

ویزا کارت‌ها در دو نوع فیزیکی و مجازی صادر می‌شوند. در نوع فیزیکی شما یک کارت پلاستیکی که روی آن شماره ۱۶ رقمی، تاریخ انقضا (Expiration Date) و کد سه رقمی CVV2 درج شده است، دریافت می‌کنید.

ویزا کارت‌های مجازی (Virtual Visa Card) دارای کارت پلاستیکی نیستند، بلکه فقط مجموعه‌ای از اطلاعات کارت شامل شماره ۱۶ رقمی کارت، تاریخ انقضا (Expiration Date) و کد سه رقمی CVV2 می‌باشند که تنها کاربرد آن‌ها انجام پرداخت‌های آنلاین در وب‌سایت‌های اینترنتی یا Application‌ها می‌باشد

ویزا کارت

ویزا کارت مجازی

برای مشاهده جزئیات بیشتر و ثبت سفارش ویزا کارت مجازی روی آن کلیک کنید!

انواع ویزاکارت‌ فیزیکی

برای مشاهده جزئیات بیشتر و ثبت سفارش هر یک از ویزا کارت های فیزیکی روی آن کلیک کنید!
برای مشاهده تمامی ویزا کارت های فیزیکی کلیک کنید.

ویزاکارت‌‎های فیزیکی

مزایای داشتن ویزا کارت

تمامی پرداخت‌های بین‌المللی
با داشتن ویزا کارت یا مستر کارت می‌توانید تمامی پرداخت‌های بین المللی از جمله آزمون‌های زبان، خرید‌های اینترنتی و دیگر پرداخت‌ها را به آسانی انجام دهید.
خرید آنلاین در سایت‌های خارجی
با داشتن ویزا کارت یا مستر کارت می‌توانید به راحتی به‌صورت آنلاین و سریع از سایت‌ها و فروشگاه‌های مختلف آنلاین خرید کنید.
برداشت از دستگاه‌های خودپرداز
با داشتن ویزا کارت یا مستر کارت می‌توانید در سفرهای خارجی بدون نیاز به همراه داشتن پول نقد، از دستگاه‌های عابربانک پول برداشت کنید.
ویزا کارت
5 از 1 رای ثبت شده