قیمت الروند به دلار

35.45 8.17%

قیمت الروند به تومان

2,113,060 تومان
نماد EGLD
رتبه بازار #87
معاملات روزانه 20,047,177
ارزش بازار الروند 959,088,176.04
تغییرات 1 روزه 8.17%
کوین در گردش 27,051,598.00 (86%)
بالاترین قیمت دیروز 2,092,694 تومان
پایین‌ترین قیمت دیروز 1,946,772 تومان
سهم بازار
کارمزد ثابت بر خلاف سایر صرافی ها، کارمزد برای خرید و فروش هر میزان رمزارز، بسته به حجم معامله بین ۰.۲۹ تا ۰.۳۹ درصد است.

تغییرات قیمت الروند

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
-0.53% 8.17% -10.81% -8.71% -17.38% -49.58%

معرفی ارز دیجیتال الروند

توکنومیک

در حال حاضر ۲۳۸۸۶۳۳۹ واحد EGLD در گردش است. الروند با سقف عرضه ۳۱۴۱۵۹۲۶ توکن راه‌اندازی شد. عرضه در گردش الروند از طریق کاهش تدریجی نرخ تورم، پاداش‌هایی را برای ده سال اول پروژه فراهم می‌کند. با این حال، کارمزدها نیز برای ارائه پاداش‌های سهام استفاده می‌شوند و با افزایش مجموع کارمزدها، تورم کاهش می‌یابد. در صورتی که میزان کارمزدهای تولید شده از حداقل پاداش‌های تضمین شده بیشتر شود، تورم به صفر می‌رسد. این زمینه را برای تبدیل به یک سیستم پولی ضد تورم ایجاد می‌کند. تعداد واحدهای EGLD در گردش، ضرب در قیمت فعلی EGLD برابر با ارزش بازار آن است. ارزش بازار، رتبه EGLD را در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال تعیین می‌کند و همچنین سهم و تسلط آن در بازار را تعیین می‌کند.

شاردینگ یک تکنیک مقیاس‌پذیری بلاک چین است که شبکه را به قطعات یا بخش‌هایی تقسیم می‌کند تا به گره‌ها اجازه دهد تنها بخشی از تراکنش‌های شبکه را پردازش کنند. اشتراک‌گذاری حالت تطبیقی الروند، سه نوع اشتراک‌گذاری را ترکیب می‌کند: اشتراک‌گذاری شبکه، اشتراک‌گذاری تراکنش و اشتراک‌گذاری وضعیت برای دستیابی به ظرفیت کامل. در نهایت این فناوری شبکه را کارآمدتر و سازگارتر می‌کند. به طور کلی، هدف الروند از استفاده شاردینگ، افزایش توان عملیاتی خود و کاهش هزینه‌ها است بدون اینکه تمرکززدایی یا امنیت را فدا کند.

الروند در حال حاضر با رقبایی مانند اتریوم و زیلیکا که پروژه‌هایی تثبیت شده قوی هستند، رو به رو است. اتریوم فناوری است که خانه پول دیجیتال، پرداخت‌های جهانی و برنامه‌های کاربردی است. اتریوم، راه‌های جدید جسورانه برای توسعه دهندگان جهت کسب درآمد آنلاین و موارد دیگر ایجاد کرده است. زیلیکا نیز از یک پلتفرم بلاک چین روان، سریع و مقرون به صرفه برای تسریع و تغییر زیرساخت‌های دیجیتال در تمام جوامع و صنایع جهانی استفاده می‌کند.

ارزهای دیجیتال ترند

Seele-N
SEELE
901.84%
0.0002169
Carry
CRE
259.98%
0.00432
BovineVerse Token
BVT
242.60%
0.0424
MobiFi
MoFi
82.76%
0.00564
Waltonchain
WTC
69.46%
0.00900
HXAcoin
HXA
59.00%
0.00001357
Pando Token
PTX
45.10%
0.0002901
Platypus Finance
PTP
41.12%
0.00948

قیمت لحظه‌ای رمزارز الروند

قیمت لحظه‌ای رمزارز الروند بر اساس دلار و تومان به صورت زنده در این صفحه قابل مشاهده هست. همچنین نمودار و ابزاری نیز جهت بررسی سوابق قیمتی و تبدیل راحت قیمت الروند به تومان یا دلار قرار داده شده است.

خرید و فروش ارز دیجیتال الروند در صرافی ایرانیکارت

خرید و فروش ارز دیجیتال الروند در صرافی ایرانیکارت

چنانچه به سرمایه‌گذاری یا خرید و فروش ارز دیجیتال الروند علاقه دارید، بهتر است معامله خود را در صرافی انجام دهید که هم خدمات خوبی ارائه می‌دهد و هم مقرون به صرفه‌تر است. صرافی ایرانیکارت یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که مواردی مانند پشتیبانی ۲۴ ساعته، خرید و فروش فوری و از همه مهم‌تر کارمزد صفر را ارائه می‌دهد. زمانی که در معاملات خود نیازی به پرداخت کارمزد به پلتفرم نداشته باشید، تا حد زیادی در هزینه‌های تراکنش خود صرفه جویی کرده و این گزینه صرافی ایرانیکارت را به یک پلتفرم مناسب برای خرید و فروش ارز دیجیتال الروند تبدیل می‌کند.

ارز دیجیتال الروند چیست؟

الروند هم یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین و هم یک ارز دیجیتال با نماد EGLD است که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد. جالب است بدانید الروند به خاطر شخصیتی در ارباب حلقه‌ها به این اسم نامگذاری شده است. مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال، عرضه EGLD محدود است، به این معنا که تنها ۲۰ میلیون واحد الروند وجود خواهد داشت.
بلاک چین الروند از پروتکل اثبات سهام (SPoS) استفاده می‌کند که با تکیه بر مشارکت چند اعتبار سنج، تراکنش‌ها را به صورت موازی پردازش می‌کند. ارز دیجیتال الروند، نقش کلیدی در حفظ شبکه آن ایفا می‌کند و می‌تواند برای پاداش دادن به مشارکت کنندگان شبکه و اجرای قراردادهای هوشمند استفاده شود.

الروند چگونه کار می‌کند؟

الروند یک نرم‌افزار پیچیده برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز و توسعه ارزهای دیجیتال است که توسط قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌شود. جهت مقیاس‌پذیری شبکه برای توسعه‌دهندگان و کاربران، الروند از فناوری شاردینگ استفاده می‌کند، شاردینگ تابعی است که زیرساخت شبکه را برای پشتیبانی از تعداد زیاد برنامه‌ها و تراکنش‌ها در دفتر کل تقسیم می‌کند. شاردینگ با تقسیم شبکه به بخش‌های کوچک‌تر انجام می‌شود تا گره‌ها بتوانند بخش‌هایی از تراکنش‌ها را یکی یکی حل کنند تا از ازدحام جلوگیری شود و مقیاس‌پذیری فعال شود.
الروند از مکانیزم اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند. توسعه دهندگان می‌توانند از الروند برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز، استفاده کنند. همچنین کاربران می‌توانند قراردادهای هوشمند را با چندین زبان برنامه‌نویسی از جمله C، C++ و Rust اجرا کنند. گره‌ها شبکه را برای پشتیبانی از تراکنش‌ها و ایمن‌سازی پلتفرم اجرا می‌کنند. مکانیسم اجماع اثبات سهام، گره‌هایی را که شبکه را اجرا می‌کنند، همگام می‌کند تا همه بخش‌هایی که با تقسیم‌بندی از هم جدا شده‌اند را به هم متصل کنند.

ویژگی‌های رمزارز الروند

ویژگی‌های رمزارز الروند

  • الروند از جهت پردازش سریع و ارزان تراکنش‌ها شناخته شده است. قراردادهای هوشمند در پلتفرم الروند، بلاک چین را قادر می‌سازد تا ۲۶۳۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش کند و هر شش ثانیه یک بلاک جدید از تراکنش‌ها به بلاک چین الروند اضافه می‌شود. کارمزد هر تراکنش ۰.۰۰۱ دلار است.
  • بلاک چین الروند از فناوری‌ استفاده می‌کند که آن را اشتراک‌گذاری تطبیقی می‌نامد تا شبکه خود را بسیار مقیاس‌پذیر و مقرون به صرفه کند. الروند در حال حاضر با استفاده از ۳۲۰۰ گره اعتبارسنج اجرا می‌شود.
  • سرعت و هزینه کم شبکه الروند، این بلاک چین را برای نهادهای تجاری بزرگ و بسیاری از پروژه‌های مالی غیرمتمرکز بسیار جذاب می‌کند. در مقایسه با اتریوم، الروند انرژی کمتری مصرف می‌کند در حالی که تراکنش‌ها را سریع‌تر و با هزینه‌های بسیار کمتری پردازش می‌کند.

آینده ارز دیجیتال الروند چگونه است؟

الروند با فناوری خود که باعث کاهش اتلاف انرژی و پردازش تراکنش‌های بسیار به کمک شاردینگ می‌شود، رقیب سرسخت اتریوم و زیلیکا است. هدف نهایی پروژه شبکه الروند، ایجاد یک اکوسیستم مبتنی بر اینترنت با گسترش عملکرد جهانی است. مواردی مانند کیف پول‌های تلفن همراه، ادغام کیف پول سخت افزاری، پیام‌رسانی P2P ایمن، تعویض توکن و… موجب پیشرفت بیشتر این پروژه شده است.
استارتاپ‌ها و هم سیستم‌های کسب و کار بزرگ از شبکه الروند به عنوان پلتفرم توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کنند که این خود نوید یک آینده درخشان را برای الروند دارد.

بهترین کیف پول‌ها برای نگهداری الروند

پس از خرید برای نگهداری ارز دیجیتال الروند به یک کیف پول دیجیتالی امن نیاز دارید که از این توکن پشتیبانی کند. چندین انتخاب می‌توانید داشته باشید که عبارتند از:
کیف پول نرم افزاری: کیف پول‌های نرم افزاری برای نگهداری مقادیر کم و معاملات کوتاه مدت مناسب اند. برای الروند می‌توانید از کیف پول رسمی آن به همین اسم استفاده کنید. سایر کیف پول‌های نرم افزاری که از الروند پشتیبانی می‌کنند شامل MetaMask، Trust Wallet و Math Wallet است.
کیف پول سخت افزاری: کیف پول‌های سخت افزاری امنیت بیشتری داشته و برای نگهداری طولانی مدت مناسب اند. کیف پول سخت افزاری Ledger و Trezor هر دو از توکن الروند پشتیبانی می‌کنند.

ویژگی‌‌های رمز ارز الروند

  • عرضه محدود کوین
  • پردازش سریع تراکنش ها
  • کارمزد کم شبکه
  • پشتیبانی از قرارداد هوشمند
  • پشتیبانی شبکه از برنامه های غیرمتمرکز
  • خاصیت غیر تورمی


اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت ارز دیجیتال بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده

ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول خرید و فروش الروند

در وبسایت ایرانیکارت قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال الروند قابل مشاهده است.

بله الروند هزینه کارمزد کمتر و سرعت تراکنش بیشتری نسبت به اتریوم دارد.

با توجه به ویژگی‌های کاربردی که ارائه می‌دهد، می‌تواند یک گزینه سرمایه‌گذاری جذاب باشد.

ایرانیکارت از خرید و فروش ارز الروند پشتیبانی می‌کند.

شما می‌توانید حداقل ۱۵ دلار الروند از صرافی ایرانیکارت خریداری کنید.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟