نقد کردن درامد ارزی سایت Fiverr

نقد کردن درآمد ارزی Fiverr در ایران

نقد کردن درامد ارزی سایت fiverr یک سرویس اختصاصی برای فریلنسرها و کاربرانی است که از طریق این سایت کسب درآمد دارند.

وبسایت Fiverr یک پلتفرم معتبر بین‌المللی است که فرصت‌های شغلی زیادی از جمله طراحی گرافیک، تولید محتوا، ترجمه، برنامه‌نویسی و بسیاری موارد دیگر را برای افرادی که قصد دارند کسب درآمد دلاری داشته باشند فراهم کرده و همچنین به کارفرما اجازه می‌دهد تا به‌راحتی با فریلنسرها ارتباط برقرار کنند و پروژه‌های خود را به‌صورت آنلاین انجام دهند.

ازآنجایی‌که برداشت پول از فایور Fiverr به‌حساب ارزی، کارت‌های اعتباری بین‌المللی، پی پال و سایر شبکه‌های مالی نیاز دارد، برای دریافت درآمد ارزی خود می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

برای دریافت درامد ارزی سایت فایور از طریق ایرانیکارت، روی دکمه ثبت درخواست کلیک کنید.

ثبت درخواستخدمات مرتبط 

نقد کردن درامد ارزی سایت fiverr
مشاوره رایگان
کسب درآمد دلاری
نقد کردن درآمد ارزی
پرداخت در سریع‌ترین زمان ممکن
مناسب‌ترین کارمزد

مراحل نقدکردن درآمد دلاری سایت fiverr

ویدئوی معرفی ایرانیکارت
ثبت نام در سایت ایرانیکارت
شما هم به ایرانیکارت بپیوندید. برای استفاده از خدمات نقد کردن درآمد ارزی ایرانیکارت مراحل احراز هویت خود را تکمیل کنید.
ثبت درخواست نقد کردن درآمد
درخواست نقد کردن درآمد خود را از طریق پنل کاربری که در مرحله قبل ایجاد کرده‌اید، ثبت نمایید.
تکمیل اطلاعات درخواست خود
اطلاعات موردنیاز را جهت بررسی و نقد کردن درآمد سایت fiverr وارد کنید.
دریافت درآمد نقد شده!
ایرانیکارت درآمد ارزی شما را از طریق ایمن‌ترین روش‌ها نقد کرده و برای شما واریز می‌کند.

هم‌‌اکنون درخواست نقد کردن درآمد سایت fiverr را ثبت کنید!

نقد کردن درآمد ارزی fiverr در کوتاه‌ترین زمان

کسب درآمد دلاری از طریق مشارکت در پروژه‌ها و فرصت‌های شغلی خارجی در سایت فایور

نحوه نقد کردن درامد سایت fiverr با ایرانیکارت

ایرانیکارت چگونه درآمد سایت fiverr را نقد می‌کند؟

برای نقد کردن درآمد ارزی سایت Fiverr از طریق ایرانیکارت، می‌توانید یکی از راه‌های پی پال، پایونیر، اسکریل و حواله بانکی را انتخاب کنید. برای این کار، تنها کافیست در پنل ایرانیکارت ثبت نام کرده و از قسمت نقد کردن درآمدهای ارزی، سایت منبع درآمد، مبلغ و سایر اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و یا با ارسال تیکت از قسمت پشتیبانی و تیکت به بخش نقد کردن درآمد ارزی درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان مجموعه پس از بررسی درخواست، حساب بانکی و یا کیف پول متناسب با سایت Fiverr را جهت برداشت برای شما ارسال خواهند کرد.
پس از دریافت اطلاعات حساب، لازم است تا به حساب کاربری خود در سایت Fiverr مراجعه کرده و در قسمت برداشت، اطلاعات ارائه شده توسط ایرانیکارت را وارد کنید؛ پس از تکمیل برداشت، باید رسید تراکنش را از طریق تیکت برای مجموعه ارسال نمایید.
پس از بررسی تراکنش و دریافت وجه به حساب مجموعه، معادل ریالی مبلغ به شماره حسابی که در اکانت کاربری خود در پنل ایرانیکارت وارد کرده‌اید، واریز خواهد شد. توجه کنید که، نقد کردن درآمد ارزی سایت‌های خارجی در ایرانیکارت از طریق کیف پول‌های الکترونیک کارمزدی نداشته و از طریق حساب بانکی با کارمزد 6% انجام شده و تسویه آن 1 الی 2 روزکاری پس از دریافت وجه خواهد بود.

نحوه نقد کردن سایت fiverr با ایرانیکارت
میلیون کاربر فعال
+۲۵۰۰
شرکت‌ها و مشتریان بزرگ
+۱۴
سال سابقه
+۲۰۰
سایر خدمات

سیستم پرداخت Fiverr چگونه کار میکند؟

در Fiverr ابتدا فریلنسرها خدمات خود را با جزئیات و قیمت‌گذاری مشخص ثبت می‌کنند. کارفرما خدمات موردنظر خود را از بین پیشنهادهای موجود انتخاب و سفارش می‌دهد. هنگام سفارش، کارفرما باید هزینه کامل خدمات را به Fiverr پرداخت می‌کند.

Fiverr مبلغ پرداختی کارفرما را به‌عنوان واسطه نگه می‌دارد تا زمانی که کار به طور کامل تحویل داده شود و کارفرما آن را تأیید کند. پس از تأیید تحویل توسط کارفرما، Fiverr  مبلغ را به‌حساب فریلنسر انتقال می‌دهد. این مبلغ ابتدا در حالت در انتظار قرار می‌گیرد و بعد از ۱۴ روز قابل‌برداشت است. Fiverr به‌ازای هر تراکنش، کارمزدی از فریلنسر کسر می‌کند که معمولاً ۲۰ درصد از مبلغ کل سفارش است. این فرایند به‌گونه‌ای طراحی شده است که هم مشتری و هم فریلنسر از امنیت و اعتماد به سیستم پرداخت بهره‌مند شوند.

راه های برداشت پول از Fiverr

برداشت پول از Fiverr شامل چند روش مختلف است که کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. در زیر به توضیح این روش‌ها می‌پردازیم:

  • پی پال (PayPal)

یکی از روش‌های رایج و محبوب برای برداشت پول از Fiverr استفاده از حساب PayPal است. کاربران می‌توانند حساب PayPal خود را به‌حساب Fiverr متصل کنند و پول خود را به‌راحتی برداشت کنند. برداشت از طریق PayPal معمولاً سریع و امن است و به‌صورت لحظه‌ای انجام می‌شود.

  • Fiverr Revenue Card (Payoneer)

Fiverr  یک کارت‌بانکی به نام Fiverr Revenue Card ارائه می‌دهد که توسط Payoneer مدیریت می‌شود. کاربران می‌توانند پول خود را به این کارت منتقل کرده و از طریق آن پول خود را برداشت کنند. این کارت به کاربران اجازه می‌دهد تا پول خود را از دستگاه‌های ATM برداشت کرده یا به‌حساب بانکی محلی خود انتقال دهند.

  • انتقال مستقیم به‌حساب بانکی (Direct Deposit)

این روش برای کاربران ایالات متحده و برخی از کشورها در دسترس است. کاربران می‌توانند پول خود را مستقیماً به‌حساب بانکی خود انتقال دهند. این روش معمولاً کمی زمان‌بر است و ممکن است چند روز طول بکشد تا پول به‌حساب بانکی واریز شود.

  • انتقال بانکی (Bank Transfer)

کاربران بین‌المللی می‌توانند از طریق انتقال بانکی پول خود را برداشت کنند. این روش ممکن است هزینه‌بر باشد و معمولاً زمان بیشتری برای انتقال نیاز دارد.

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول کاربران

بله، فریلنسرهای ایرانی می‌توانند با مشارکت در پروژه‌های خارجی در سایت Fiverr درآمد دلاری داشته و از طریق خدمات نقد کردن درآمد ارزی ایرانیکارت درآمد دلاری خود را نقد کنند.

در حال حاضر، ساده‌ترین روش نقد کردن درآمد دلاری فایور برای کاربران ایرانی، استفاده از خدمات ارزی ایرانیکارت است. این سرویس به دلیل عدم نیاز به حساب‌های بین‌المللی مانند پی‌پال یا وب‌مانی و همچنین سهولت استفاده از آن، برای ایرانیان مناسب و قابل دسترس است.

کارمزد نقد کردن درامد ارزی و حواله بانکی برای تمامی حساب‌ها ۶ درصد است.

برای این منظور باید در پنل، کاربر سطح ۲ باشید. برای احراز هویت سطح ۲ به ارسال کارت بانکی و کارت ملی نیاز است. در ادامه اطلاعات شما در سایت Fiverr برای دریافت درامد خواسته خواهد شد.

تسویه ریالی ۱ الی ۲ روز کاری پس از اینکه مبلغ وارد حساب مجموعه ایرانیکارت شد، انجام می‌شود و با نرخ همان روز محاسبه خواهد شد. لازم به ذکر است ملاک تاریخی است که مبلغ به حساب مجموعه کامل واریز شده است.

برای نقدکردن درآمد ارزی خود می‌توانید یکی از روش‌های پی پال، پایونیر و حواله بانکی را انتخاب کنید.

کارمزد برای برداشت پول از fiverr حدود ۶ درصد است.

نقدکردن درآمد ارزی سایت فایور ۱ الی ۲ روزکاری پس از دریافت وجه خواهد بود.

Fiverr به‌ازای هر تراکنش، معمولاً ۲۰ درصد دریافت می‌کند.

پس از تأیید کار توسط کارفرما، مبلغ به‌حساب فریلنسر انتقال داده می‌شود؛ اما بعد از ۱۴ روز قابل‌برداشت است.

درآمد در Fiverr ممکن است از چند دلار تا چند صدهزار دلار در سال باشد، بستگی به مهارت‌ها، تخصص و زمانی که به پروژه‌ها اختصاص می‌دهید دارد.

با مقالات ایرانیکارت بیشتر آشنا شوید.

مقالات پیشنهادی

کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1403)
دانستنی های درآمد ارزی و فریلنسری

کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1403)

افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد…
انواع روش های کسب درآمد رایگان به صورت آنلاین
دانستنی های درآمد ارزی و فریلنسری

انواع روش های کسب درآمد رایگان به صورت آنلاین

آیا به دنبال راهی می‌گردید که شما را به کسب درآمد رایگان برساند؟ در این دنیای دیجیتال پر از فرصت، امکان دارد شما هم بتوانید به شکلی هوشمندانه و بدون…
معرفی بهترین پلتفرم های کسب درامد با دیدن تبلیغات
دانستنی های درآمد ارزی و فریلنسری

معرفی بهترین پلتفرم های کسب درامد با دیدن تبلیغات

اگر شما هم از دیدن تبلیغاتی که در وسط بازی، فیلم، کلیپ و … پخش می‌شوند خسته شده‌اید و گاهی به خاطر این تبلیغ‌ها از ادامه دیدن فیلم یا انجام…
چگونه از بازی آنلاین کسب درآمد کنیم؟
بازی ها

چگونه از بازی آنلاین کسب درآمد کنیم؟

حتما شما هم این روزها، زیاد شنیده‌اید که بسیاری از افراد فقط با بازی کردن درآمدهای زیادی کسب می‌کنند. این به خصوص برای افرادی که به بازی و گیم‌های آنلاین…
شما هم به جمع هزاران کاربر ایرانیکارت بپیوندید

همین‌حالا درآمد سایت fiverr را نقد کنید.

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام کن و درآمد ارزی خودتو نقد کن!
ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه
آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید