خرید اکانت ChatGPT

خرید اکانت Open Ai برای ChatGPT

یکی از سرویس‌های بسیار پیشرفته هوش مصنوعی Open Ai می‌باشد که در جهت راهنمایی کاربران مختلف ایجاد شده است. با خرید اکانت Open ai از ایرانیکارت می‌توانید از ابزار ChatGPT استفاده کنید. همچنین دیگر نیازی به خرید شماره مجازی ندارید و به راحتی می‌توانید به اکانت و سرویس های Open AI دسترسی داشته باشید. کاربران Plus ChatGPT از طریق این اکانت به قابلیت‌های GPT-4 نیز دسترسی داشته باشند.

Open ai راهنمای بسیار خوبی برای نویسندگان، متخصصان و برنامه نویسان است و با استفاده از آن می‌توانید هم در وقت خود صرفه جویی کنید و هم به کار خود سرعت بخشید. این سرویس به دلیل وجود تحریم‌ها برای کاربران ایرانی در دسترس نمی‌باشد. به همین دلیل برای ساخت اکانت Open Ai و دسترسی به GPT-3.5 می‌توانید از طریق ایرانیکارت اقدام کنید. همچنین اگر می‌خواهید اکانت خود را به GPT-4 ارتقا دهید، می‌توانید با شارژ اکانت Open Ai و خرید نسخه 4 ChatGPT به قابلیت‌های بیشمار این ابزار دسترسی پیدا کنید.

برای خرید نسخه GPT-4 می‌توانید از طریق دکمه ثبت درخواست، اکانت خود را از طریق بخش پرداخت ارزی ایرانیکارت شارژ کنید. همچنین با خرید ویزا کارت مخصوص Open Ai می‌توانید خودتان برای شارژ اکانت اقدام کنید. توجه کنید این ویزا کارت، مناسب پرداخت API سایت OpenAi نیست.

قیمت فعالسازی 4 ChatGPT:

ثبت درخواست تهیه ویزا کارت

نحوه تحویل از طریق پنل
زمان تحویل 1 الی 5 ساعت کاری
نحوه پرداخت پرداخت معادل ریالی سرویس
خرید اکانت Open Ai

نحوه خرید اکانت ChatGPT

ویدئوی معرفی ایرانیکارت

کاربران می‌توانند هر زمان که مایل هستند، از طریق ایرانیکارت به خرید این اکانت اقدام کنند. اکانت Open Ai می‌تواند راهنمای شما در استفاده از خدمات و کالاهای سایت‌های دیگر باشد و خرید اکانت آن از طریق ایرانیکارت امکان پذیر است.

ثبت نام در سایت
درخواست خرید اکانت
تکمیل اطلاعات و پرداخت
خرید اکانت
پشتیبانی 24 ساعته

مزایای خرید اکانت Chatgpt

 • دسترسی به سرویس تولید عکس از متن با استفاده از هوش مصنوعی
 • استفاده از سرویس‌ها و خدمات رایگان open ai
 • قابلیت تولید متن
 • سرمایه گذاری مایکروسافت در open ai به مبلغ 1 میلیارد دلار
 • خلق تصویر از روی متن و نوشته
 • ویراش تصویر، جایگزینی عکس و ترکیب 2 تصویر با یکدیگر
 • بدون نیاز به شماره مجازی
 • دریافت اکانت اختصاصی
 • امکان شارژ و فعال‌سازی اکانت به صورت اختصاصی
مزایای خرید اکانت Chatgpt

 

قابلیت‌های اکانت Open AI

با اکانت Open AI می‌توانید از تمامی خدمات ChatGPT که مبتنی بر هوش مصنوعی است، استفاده کنید. به این صورت که این ربات زبان انسان را متوجه شده و در زمینه‌های مختلف، متون نوشتاری بسیار دقیقی تولید می‌کند. با استفاده از ChatGPT می‌توانید به خدمات ارزنده‌ای دست یابید.

پاسخ به سوالات تخصصی

اگر وارد سایتی شوید و بخواهید از خدمات آن استفاده کنید با استفاده از ChatGPT می‌توانید سوالات خود را پاسخ داده و راهنمایی کاملی دریافت کنید.

تولید محتوا و ارائه متون طولانی

ChatGPT می‌تواند برای شما تولید محتوا کرده و متون طولانی فراهم آورد. همچنین می‌تواند تصویری از یک متن را برایتان بسازد.

پشتیبانی اختصاصی و 24 ساعته

Open Ai دارای پشیتبانی 24 ساعته و اختصاصی است و در صورت به وجود آمدن مشکل، می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

ارائه راه‌حل برای مشکلات برنامه نویسی

در صورتی که برنامه نویس هستید و با مشکلی مواجه شوید، با استفاده از ChatGPT به حل و فصل آن بشتابید.

سرویس ChatGPT (چت جی پی تی) چیست؟

سرویس چت جی پی تی (ChatGPT) یک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی بوده که با خرید اکانت Open AI ارائه شده است. این سیستم بر اساس معماری GPT-3 ساخته شده و توانایی تولید متن در پاسخ به سوالات و درخواست‌های کاربران را دارد. ChatGPT به طور گسترده در ایجاد چت‌ها، پاسخ به سوالات، تولید محتوا و ارائه اطلاعات به کاربران استفاده می‌شود. چت جی پی تی برای استفاده در برنامه‌ها، سایت‌ها و به طورکلی در اپلیکیشن‌ها و خدمات مختلف، به عنوان یک عنصر هوش مصنوعی در دسترس قرار گرفته است.

چرا به اکانت chatgpt نیاز داریم؟

استفاده از اکانت ChatGPT مزایای مختلفی را به همراه دارد. در ادامه به مهم‌ترین دلایل استفاده و خرید اکانت چت جی پی تی پرداخته می‌شود:

 • شما می‌توانید با استفاده از چت جی پی تی و بیان کردن درخواست خود، کد مورد نیاز برای ایجاد یک برنامه و یا حل مسئله را دریافت کنید.
 • با اکانت ChatGPT، می‌توانید تنظیمات خود را به دقت مدیریت و تاریخچه تعاملاتتان را مشاهده کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا بهبودهای خود را در استفاده از این سرویس ردیابی کرده و از تنظیمات بهتری برخوردار شوید.
 • OpenAI ویژگی‌های جدید و پیشرفته‌تری را برای کاربران پرمیوم ارائه می‌دهد. با داشتن اکانت هوش مصنوعی، شما می‌توانید به سرعت به این ویژگی‌ها دسترسی پیدا کنید و از امکانات آن استفاده کنید.

اکانت چت جی پی تی مناسب چه کسانی است؟

از جمله افرادی که استفاده از چت جی پی تی به آن‌ها پیشنهاد می‌شود در ادامه بررسی می‌شود.

 • کسب و کارهای کوچک و متوسط که به دنبال مکالمه‌ برای پاسخگویی به سوالات مشتریان، ارائه خدمات مشتری و ارتباط با مخاطبان هستند.
 • تیم‌های پشتیبانی و خدمات مشتری که به دنبال پاسخ‌دهی سریع و ایجاد تجربه کاربری مناسب هستند، استفاده از اکانت چت جی پی تی پیشنهاد می‌شود.
 • افرادی که کار تحقیقات و آموزش را انجام می‌دهند، ChatGPT ابزاری قدرتمند است که می‌تواند به تولید محتواهای برتر و پاسخ به سوالات پیچیده کمک کند.

انواع اکانت chatgpt

ChatGPT 3.5

 ChatGPT 3.5 از روی داده‌های بسیار حجیم و متنوعی آموزش دیده و به عنوان یکی از مدل‌های پیشرو در زمینه پردازش زبان طبیعی شناخته می‌شود. این مدل با توانایی‌های بی‌نظیر در تولید متن، پاسخ به سوالات، ترجمه متن و سایر وظایف پردازش متنی، در انواع مختلف برنامه‌ها و سیستم‌ها به کار می‌رود. با این ویژگی‌های استثنایی، ChatGPT 3.5 می‌تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند برای ایجاد و تحلیل محتوا، بهبود تجربه کاربری و حل مسائل پیچیده در زمینه‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

ChatGPT 4

با خرید اکانت 4 chatgpt، شما به امکانات بیشتر و پیشرفته‌تر از این هوش مصنوعی دسترسی خواهید داشت. این مدل پس از یک مدت زمان، با افزودن یک سری پلاگین، قابلیت‌های بیشتری را فراهم کرده که شما را قادر می‌سازد از ویژگی‌های پیشرفته‌تر و متنوع‌تری بهره‌مند شوید. اکانت 4 chatgpt مجهز به خلاقیت، دقت، سرعت عمل بالا و توانایی بیشتر در حل مسائل پیچیده‌تر است که این ویژگی‌ها از آن یک ابزار قدرتمند برای انجام فعالیت‌های متنی و تصمیم‌گیری‌های هوشمند می‌سازد.

اکانت ChatGPT Team

اکانت ChatGPT Team یک نسخه ویژه از پلتفرم ChatGPT هست که برای تیم‌ها و سازمان‌ها طراحی شده است. این نسخه از ChatGPT امکانات و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که به تیم‌ها کمک می‌کند تا به طور مؤثر‌تر از تکنولوژی مکالمه‌ی مصنوعی بهره ببرند. این اکانت از قابلیت دسترسی به API نیز پشتیبانی می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد چت جی پی تی را به سیستم‌ها و برنامه‌های داخلی خود لینک کنند.

اکانت chatgpt عادی چه تفاوتی با اکانت chatgpt plus دارد؟

شما می‌توانید از اکانت رایگان چت جی پی تی استفاده کنید یا خرید اکانت chatgpt plus را انجام دهید. هر یک از این دو دارای تفاوت‌هایی با یکدیگر هستند. مهم‌ترین تفاوت اکانت چت جی پی تی عادی با چت جی پی تی پلاس در جدول زیر خلاصه شده است.

تفاوت chatgpt با chatgpt plus
درک کمتر پیام و درخواست به دلیل برخورداری از نسخه GPT 3.5تفاوت chatgpt با chatgpt plus در ک بهتر پیام به دلیل برخورداری از مدل زبان GPT-4
محدودیت حافظه 8000 کلمه دارای حافظه بیشتر؛ محدودیت مکالمه با 64 هزار کلمه
پشتیبانی از 40 زبان دنیا پشتیبانی از 50 زبان دنیا
عدم انتخاب نوع شخصیت ربات انتخاب نوع شخصیت ربات (رسمی، محاوره‌ای، شوخی و…)
امنیت کمتر نسبت به چت جی پی تی پلاس مقاوت بیشتر در برابر مجرمین سایبری

 

مقایسه اکانت chatgpt 3.5 و اکانت  chatgpt plus

اکانت ChatGPT 3.5 و اکانت ChatGPT Plus هردو نسخه‌هایی از پلتفرم گپ‌زنی ChatGPT هستند که تفاوت‌هایی میان این دو پلتفرم وجود دارد. از جمله مهم‌ترین تفاوت های اکانت chatgpt 3.5 و اکانت chatgpt plus موارد زیر است:

 • اکانت ChatGPT Plus قابلیت‌ها و توانایی‌های بیشتری مانند تولید متن بلندتر، کیفیت پاسخ‌های بهتر، دسترسی به مدل‌های بزرگ‌تر و پیشرفته‌تر و سرعت بالاتر نسبت به نسخه استاندارد ChatGPT 3.5 را دارد.
 • قیمت ChatGPT Plus نسبت به اکانت ChatGPT 3.5 بیشتر است. هزینه خرید اکانت ChatGPT Plus 20 دلار است، درصورتی‌که اکانت chatgpt 3.5 رایگان است.
 • به دلیل افزایش تعداد پارامترها، ChatGPT Plus قادر به پردازش سریع‌تر و دقیق‌تر محتوا نسبت به اکانت chatgpt 3.5 است.
 • داشتن اکانت چت جی پی تی 5 به شما فقط امکان تعامل متنی را می‌دهد، درحالی‌که اکانت ChatGPT Plus دارای امکانات چندوجهی مانند درک عکس و ویدیو می‌باشد.
 • چت‌جی‌پی‌تی پلاس برای ارائه پاسخ‌های خود از دقت بیشتری نسبت به chatgpt 3.5 برخوردار است.
 • دسترسی به DALLE3 در چت جی پی تی پلاس برای ساخت عکس‌های خارق‌العاده وجود دارد. درصورتی‌که این امکان برای اکانت رایگان چت چی پی تی فراهم نیست.

ویژگی های اکانت ChatGPT Team

اکانت ChatGPT Team یک نسخه ویژه از پلتفرم چت جی پی تی است که برای تیم‌ها و سازمان‌ها طراحی شده است. این اکانت دارای ویژگی‌ها و امکاناتی است که به تیم‌ها کمک می‌کند تا به طور مؤثر‌تر از این تکنولوژی بهره ببرند. برخی از ویژگی‌های اصلی اکانت ChatGPT Team عبارتند از:

 • مدیریت حساب‌ها و دسترسی‌ برای اعضای تیم که با اشتراک‌گذاری منابع و داده‌های مورد نیاز تیم را ساده‌تر می‌کند.
 • ChatGPT Team امکان دسترسی به رابط برنامه‌نویسی (API) را داده تا این تکنولوژی را به سیستم‌ها و برنامه‌های داخلی خود متصل کنند.
 • این اکانت قابلیت مدیریت سطوح دسترسی و کنترل به منظور محدود کردن دسترسی‌ها و تنظیمات را فراهم می‌کند.
 • ChatGPT Team از پشتیبانی ویژه برای مشتریان برخوردار است.
 • در این پلتفرم می‌توانید فضای کاری امن برای تیم داشته باشید.
 • با خرید اکانت ChatGPT Team ،GPT‌های سفارشی را با فضای کاری خود ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید.
 • به ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید دسترسی سریع‌‌تری خواهید داشت.

نکات مهم برای استفاده از اکانت ChatGPT

در زمان استفاده از چت جی پی تی به نکات زیر توجه کنید:

 • قبل از شروع استفاده ازChatGPT، اهداف و انتظارات خود را از ChatGPT را مشخص کنید.
 • مطمئن شوید که پاسخ‌های چت جی پی تی با نیازها و استانداردهای شما هماهنگی دارد.
 • دستورالعمل‌های واضح و مختصر ارائه دهید و فرمت موردنظر خود را مشخص کنید.
 • در صورتی‌که از ChatGPT برای کارهای حساس استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که امنیت اطلاعات شما حفظ می‌شود.
 • در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی، از پشتیبانی چت جی پی تی استفاده کنید تا مشکلات شما رفع شده و بهترین تجربه ممکن برای شما فراهم شود.
 • قبل از استفاده از چت جی پی تی قوانین و شرایط آن را به دقت مطالعه کنید.

قوانین استفاده از اکانت chatgpt plus

در زمان استفاده از اکانت chatgpt plus توجه به برخی از نکات ضروری است، از جمله:

 •  کاربران ملزم به استفاده منصفانه از سرویس هستند و نباید از آن برای هرگونه فعالیت غیرقانونی یا نقض حقوق دیگران استفاده کنند.
 •  OpenAI ملزم به حفظ حریم خصوصی کاربران است و از اطلاعات شخصی به دست آمده در حین استفاده از سرویس، به عنوان اطلاعات حساس مراقبت می‌کند.
 • در صورتی‌که درخواست Delete account داده باشید، این مورد شامل ضمانت و تعویض اکانت نمی‌باشد.
 • کاربران می‌بایست حقوق مربوط به تکنولوژی و محصولات OpenAI را رعایت کنند و توجه داشته باشند که استفاده از این سیستم دارای محدودیت‌های خاصی است. بنابراین قبل از استفاده از محتوای تولید شده از صحت اطلاعات و نتایج آن اطمینان حاصل کنید.

نحوه خرید اکانت chatgpt از طریق ایرانیکارت

برای خرید اکانت Open AI از طریق ایرانیکارت ابتدا در این سایت ثبت نام کرده و سپس مراحل زیر را انجام دهید:

1- وارد پنل کاربری خود شده و از منوی سمت راست روی پرداخت ارزی در سایت‌های خارجی و سپس تمامی محصولات کلیک کنید.
نحوه خرید اکانت chatgpt از طریق ایرانیکارت

2- به پایین صفحه اسکرول کرده و روی فعالسازی API در اکانت Open AI کلیک کنید.

نحوه خرید اکانت chatgpt از طریق ایرانیکارت مرحله 2

3- نام کاربری، رمز عبور، مبلغ و توضیحات را وارد کنید. سپس، شرایط و قوانین را در سمت راست صفحه مطالعه کرده و روی ثبت سفارش کلیک کنید.

نحوه خرید اکانت chatgpt از طریق ایرانیکارت مرحله 3

4- در این مرحله، پیش فاکتور را مشاهده کرده و پس از تایید قوانین سایت و انتخاب درگاه روی تایید و پرداخت کلیک کنید.

نحوه خرید اکانت chatgpt از طریق ایرانیکارت مرحله 4

5- برای اطلاع از سفارش خود، می‌توانید در قسمت داشبورد در منوی سمت راست روی پیگیری سفارشات کلیک کنید.

نحوه خرید اکانت chatgpt از طریق ایرانیکارت مرحله 5

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول کاربران

Open AI یک سرویس قدرتمند هوش مصنوعی است که می‌تواند در کارهای تخصصی و غیرتخصصی به شما کمک کند. بسته به تخصصی که دارید، می‌توانید با استفاده از open ai به بهبود، صرفه جویی در زمان و افزایش کیفیت کار خود بپردازید.

با خرید این اکانت می‌توانید از سرویس‌های Codex، DallE و ChatGPT استفاده کنید.

ثبت درخواست و خرید اکانت طی 1 الی 5 ساعت کاری انجام می‌شود.

برای ساخت اکانت Open Ai و استفاده از آن، باید برای شارژ اکانت توسط ایرانیکارت اقدام کنید.

بله، شارژ اکانت شما با پرداخت ریالی هزینه توسط خدمات پرداخت بین المللی ایرانیکارت انجام می‌شود.

بله، شما می توانید از طریق صفحه خرید api openai برای فعالسازی آن اقدام کنید.

شما هم به جمع هزاران کاربر ایرانیکارت بپیوندید

هم اکنون درخواست خرید اکانت خود را ثبت کنید!

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و اکانت دلخواه خودتو خریداری کن!
ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه
آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
خرید اکانت ChatGPT
3.5 از 2 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

 1. سلام اکانت فقط برای سایتش هست یا برنامه chatgpt در فروشگاه پلی هم میشه وارد شد ؟ برنامه خودش

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربرگرامی، با فعال کردن پلن آن، هم از سایت و هم از اپلیکیشن قابل استفاده است.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   این مورد کاملا بسته به استفاده و نیاز شما دارد .نیاز است این مورد را بررسی و سپس پرداخت آن را به ایرانیکارت بسپارید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام، الان این اکانت نسبت به اکانت رایگان چه مزیتی داره که ماهانه ۱۷۰ باید شارژ بشه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، با خرید اکانت پریمیوم CHATGPT، به امکانات بیشتری نسبت به نسخه رایگان دسترسی خواهید داشت. این امکانات شامل موارد زیر می‌شود:
   پشتیبانی از چند زبان
   سرعت بیشتر در پاسخ دادن به سوالات
   پشتیبانی از امکانات پیشرفته‌تر
   تعداد کلمات و …
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. سلام نحوه خرید برای شخص و ایمیل دیگر غیر از خودمان به چه شکل است؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی کافیست ایمیل و اطلاعات شخص مورد نظر را وارد کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. با سلام. بعد از خریداری اکانت به کمک ایرانیکارت، برای دسترسی به ChatGPT و پرسیدن سوالات از آن آیا همچنان نیاز به فیلترشکن هست؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   بله برای استفاده از ChatGPT لازم است آی پی خود را تغییر دهید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. با سلام
  ۱- برای دسترسی به api جهت استفاده از gpt3.5 و ۴ و تصویر چه مبالغی در ابتدا و همچنین چه مبلغی به عنوان شارژ ماهیانه باید پرداخت شود؟
  ۲- آیا پس از ایجاد اکانت و خرید api توسط شما امکان دسترسی به پنل توسط ما جهت استفاده از api وجود دارد؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، برای اطلاع از هزینه هر یک از سرویس‌ها، باید سایت را چک کنید. همچنین ما پرداخت را در اکانت خود شما انجام می‌دهیم و پس از پرداخت می‌توانید از آن استفاده کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. سلام و وقت بخیر. اکانت Chat GPT که قیمت اون رو ۱۵۴هزارتومان در نظر گرفتید، به صورت ماهیانه‌ست و هر ماه باید ۱۵۴هزارتومان پرداخت بشه؟ با این اکانت(۱۵۴هزارتومانی) میتونم به api دسترسی داشته باشم یا باید هزینه‌ای اضاف پرداخت کنم؟ و همینطور با خرید این اکانت (۱۵۴هزارتومانی) میتونم از DALL-E برای تولید عکس استفاده کنم یا خیر؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   با این مبلغ وقت اکانت chat GPT ورژن ۳.۵ به مدت ۱ ماه برای مشتری فعال می‌شود. در ماه‌های آینده باید هزینه اصلی اکانت را پرداخت کنید که متغیر است. برای استفاده از api و dall باید هزینه‌های جداگانه این پلن‌ها را پرداخت نمایید و روی این پلن ۱۵۴ هزار تومانی فعال نیست.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. سلام من می خوام از دال ای 2 استفاده کنم آیا باید این اشتراک را بخرم یا اشتراکی دیگر وجود دارد؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، لطفا آدرس دقیق سایت موردنظر خود را از طریق تیکت ارسال کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. سلام علیکم
  طبق آنچه در متن اصلی نوشته اید اعلام کردید که با مبلغ پول یاد شده یعنی حدود 150 هزارتومان دسترسی به جی پی تی 4 هم یکماهه می دهید و سپس در پرسش و پاسخ تصریح کرده اید ای که از نسخه پلاس پشتیبانی نمی کنید. اینها که با هم جور در نمی آیند. بالاخره آیا با خرید این اکانت دسترسی به نسخه 4 آن که همان پلاس است دارم یا خیر. ضمنا اگر دارم روزانه تا چندسوال را پاسخ میدهد؟ چون طبق اعلام خود سایت اپن ای آی، در هر ساعت فقط 25 سوال را با نسخه 4 پاسخ می دهد و سپس به نسخه 3.5 بر میگردد و پس از 3 ساعت دیگر مجددا ارتباط با نسخه 4 بر قرار می شود.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، با 150 هزار تومان فقط نسخه اولیه این برنامه از سمت ما قابل پرداخت هست و برای فعال کردن ورژن 4 یا پلاس باید 20 دلار در آن سایت پرداخت شود. امکان پرداخت آن نیز از سمت ما وجود دارد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. سلام اشتراک نامحدود هست یا یهمدت تموم ش باز باس شارژ شه

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، اعتبار اکانت open ai یک ماهه است.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • خسته نباشید….
    Open ai واسه فیلمنامه نویسی هم کاربرد داره؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام

     بله، OpenAI می‌تواند در فیلمنامه نویسی نیز کاربرد داشته باشد. با استفاده از OpenAI و مدل‌های زبانی آن مانند GPT-3، می‌توانید به عنوان یک نویسنده فیلمنامه، ایده‌ها، دیالوگ‌ها، صحنه‌ها و شخصیت‌های مختلف را تولید کنید. با این حال، باید به این نکته توجه کنید که OpenAI مدلی است که براساس الگوریتم‌های آموزش دیده توضیح می‌دهد و خروجی‌های آن بر اساس داده‌های قبلی است. این یعنی برخی از پاسخ‌ها و خروجی‌ها ممکن است نامناسب، غیرمنطقی یا ناهماهنگ با نیازهای فیلمنامه‌نویسی شما باشند. بنابراین، همچنان نیاز به بازبینی و ویرایش دارید تا محتوای مناسب و مطابق با نیازهای خود را به دست آورید.

     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. من حتی با فیلتر شکن هم نمیتونم سایت open ai رو باز کنم اکانت شما رو بخرم برام مقدور میشه یا کمک می کنید که بتونم مشگل و حل کنم ؟ یا فقط یک اکانت تحویل میشه ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام واحترام
   کاربر گرامی، شما می‌توانید خرید اکانت open ai را از طریق ایرانیکارت انجام دهید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 11. درود
  اعتبار چه قدر میده و برای هر سوال چه قدر از اعتبارمون کم میشه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، اعتبار اکانت open ai یک ماهه است و شما در طی این مدت می‌توانید هر سوالی که دارید، از ربات بپرسید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 12. سلام. امکان خرید chatgpt pkus وجود داره؟ می تونید خریدش رو برامون انجام بدید؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، بله پرداخت آن انجام می‌شود. لطفا درخواست خود را در پنل سایت ایرانیکارت ثبت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   بله با خرید اکانت open ai می‌توانید به open ai دسترسی داشته باشید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 13. با عرض سلام و احترام
  اکانت خریداری شده برای چه مدت زمانی فعال و معتبر خواهد بود؟ و اینکه آیا با خرید این اکانت، اکانت معمولی chatGPT فعال می‌شود یا اکانت chatGPT Plus ؟
  از راهنمایی شما متشکرم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   فقط اکانت معمولی chatGPT فعال می‌شود.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
     • با سلام. فرمودید اکانت یک ماهه هستش. یعنی بعد از اتمام یک ماه باید مجددا ۱۵۴ هزار تومان برای تمدید اون پرداخت کنیم؟

      آیا این نظر برایتان مفید بود؟
     • سلام و احترام
      بله با خرید اکانت ماهانه لازم است هر ماه مبلغ اکانت را پرداخت کنید.
      پایدار باشید

      آیا این نظر برایتان مفید بود؟