تحلیل تکنیکال دوج کوین ۱۴۰۲/۰۶/۲۸، دست یابی به تارگت نزولی و تغییر فاز صعودی خنثی

تحلیل تکنیکال دوج کوین ۱۴۰۲/۰۶/۲۸، دست یابی به تارگت نزولی و تغییر فاز صعودی

طبق آخرین تحولات بازار پر نوسان رمزارز طی چند روز گذشته، قیمت دوج کوین طی 24 ساعت گذشته با 0.43 درصد افزایش اندک به 0.06269 دلار رسیده است. این پس از یک هفته نسبتاً راکد برای ارز دیجیتال الهام گرفته از میم، با افزایش قیمت‌ها تنها 1.60 درصد در 7 روز گذشته رخ می‌دهد. با این حال، بزرگ‌نمایی نشان می‌دهد که دوج کوین همچنان در یک روند نزولی قرار دارد، با کاهش 1.10 درصدی قیمت در ماه گذشته و کاهش قابل توجهی 16.05 درصدی در 6 ماه گذشته.

علیرغم نوسانات اخیر این رمزارز محبوب ایلان ماسک، دوج کوین همچنان دارای ارزش بازار بزرگ 8.82 میلیارد دلاری است. این امر آن را هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار می کند. طی 24 ساعت گذشته، 168.58 میلیون دلار دوج  در صرافی ها معامله شده است.

دوج کوین کاهش نوسانات را تجربه می کند

اولین نکته این است که نوسانات برای این رمزارز پر طرفدار کاهش یافته است، با نوسانات متوسط قیمت در هفته گذشته در مقایسه با نوسانات عمده که معمولاً در دارایی مشاهده می شود. تغییر 24 ساعته فقط 0.25٪ افزایش یا کاهش داشته است. این به ادغام حول سطح قیمت فعلی 0.06 دلار اشاره دارد.نوسانات کمتر می تواند نشان دهنده شروع روند بلندمدت جدید باشد. اگر قیمت‌ها در اینجا تثبیت شوند، دوج کوین  می‌تواند شاهد معکوس شدن روند نزولی بلندمدت خود باشد که از اوج بازار صعودی سال 2021 برقرار بوده است. با این حال، اگر کاهش علاقه به دارایی را نشان دهد، ادامه کاهش حجم معاملات ممکن است یک سیگنال نزولی باشد.


تحلیل تایم فریم ۴ ساعته

قیمت دوج کوین پس از برخورد به  مقاومت را در 0.063  دلار تغییر فاز نزولی خود را آغاز کرده ست و آن را به یک مقاومت فوری و مانعی برای سودهای بالقوه تا 0.1 دلار خواهد دید. به نظر می رسد که گاوها با فشار برای بهبودی عمدی هستند، به خصوص با توجه به اینکه  دوج  اکنون بالاتر از دو میانگین متحرک کلیدی قرار دارد. در اندیکاتور RSI نیز شاهد تغییر روند و اصلاح فاز فعلی به سمت سطح حمایتی ۵۰ خواهیم بود، در صورت ادامه روند فعلی احتمال تلاقی خطوط سیگنال و مکدی در اندیکاتور MACD و تثبیت روند اصلاحی بالا خواهد بود.اما بر اساس محبوب ترین اندیکاتورهای فنی مانند میانگین متحرک، نوسانگرها و محورهای دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته سیگنال صعودی و در تایم فریم روزانه سیگنال خنثی مشاهده می شود.

به طور خلاصه، در حالی که دوج کوین نشانه هایی از پایین آمدن نزدیک به قیمت های سطوح حمایتی را نشان می دهد، روند پیش روی قیمت همچنان چالش برانگیز است و اگرچه زمان‌بندی تغییر فاز بعدی نامشخص است، اما چندین کاتالیزور بالقوه می‌توانند منجر به رالی بعدی دوج کوین صعودی شود.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید