تحلیل تکنیکال شیبا اینو ۱۴۰۲/۰۶/۲۸، ادامه اصلاح قیمت خنثی

تحلیل تکنیکال شیبا اینو ۱۴۰۲/۰۶/۲۸، ادامه اصلاح قیمت

قیمت شیبا اینو طی 24 ساعت گذشته با 0.41 درصد افزایش به 0.00000739 دلار رسیده است. در حالی که حرکت قیمت قابل توجهی نیست، تجزیه و تحلیل معیارهای کلیدی پشت این تغییر می تواند بینش ارزشمندی را برای معامله گران و سرمایه گذاران ارائه دهد.

در بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال، حتی نوسانات جزئی قیمت می تواند نشان دهنده روندهای گسترده تر باشد. عملکرد شیبا اینو به عنوان یکی از 20 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار، تصویری از وضعیت کلی اقتصاد کریپتو ارائه می دهد.

عوامل افزایش قیمت جزئی

شیبا اینو با حجم معاملات 24 ساعته 60.85 میلیون دلاری، شاهد علاقه و فعالیت مناسبی در میان معامله گران بود. حجم معاملات نشان‌دهنده فشار خرید و فروش سالم پشت تغییر قیمت است.در یک ساعت گذشته، قیمت شیبا اینو اندکی 0.20 درصد افزایش یافت و به شیب تدریجی خود ادامه داد. این در حالی است که طی 7 روز گذشته، شیبا اینو 1.49 درصد افزایش یافته و روند نزولی قبلی خود را معکوس کرده است.با این حال، بزرگنمایی بیشتر تصویر متفاوتی را ترسیم می کند. طی ماه گذشته، SHIB به عنوان بخشی از کاهش گسترده‌تر کریپتو، 13.02 درصد کاهش یافته است. و در طول 6 ماه گذشته، این توکن 32.57 درصد از بالاترین رکورد تاریخ خود یعنی 0.00003791 دلار که در اکتبر 2021 تنظیم شده بود، سقوط کرده است.

افزایش 24 ساعته اخیر را باید در زمینه بزرگتر شیبا در نظر گرفت که همچنان در تلاش برای بازیابی شتاب قبلی خود است. با این حال، این واقعیت که شیبا اینو در هفته گذشته شروع به معکوس کردن مسیر نزولی خود کرده است، نشانه ای محتاطانه خوش بینانه است.
همچنیندر حالی که فرآیند Shibarium در حال افزایش است و تعداد کل تراکنش ها به 3,000,000 می رسد، طی 24 ساعت گذشته، 72,819,987 سکه شیبا اینو به کیف پول های غیرقابل مصرف ارسال شده است و نرخ سوخت SHIB 138.67 درصد افزایش یافته است. هفته گذشته، ارتش شیبا اینو موفق شد 530 میلیون سکه میم شیبا اینو را بسوزاند.

تحلیل تایم فریم ۴ ساعته 

اگر قیمت شیبا اینو به زیر سطح حمایت 0.00000715 دلار سقوط کند، می تواند مثلث نزولی را تأیید کند و به طور بالقوه شیبا را به سمت پایین ترین سطح سالانه خود یعنی 0.000006 دلار سوق دهد. شکستن این سطح می‌تواند این رمزارز را وارد فاز اصلاحی جدید کند و کاهش بی‌سابقه ای را رقم بزند.در این تایم فریم اندیکاتور RSI در حال اصلاح مجدد روند صعودی خود می باشد و احتمال شکست سطح ۵۰ برای این اندیکاتور بسیار بالا خواهد بود،در اندیکاتور MACD نیز با وجود ادامه فاز صعودی، احتمال تلاقی مجدد در خطوط سیگنال و مکدی بسیار بالا خواهد بود ، در صورت وقوع این اتفاق کاهش مجدد تایید خواهد شد،بر اساس محبوب ترین شاخص های فنی، مانند میانگین متحرک، نوسان سازها و محورهای شیبا اینو در تایم فریم ۴ ساعته سیگنال صعودی و در تایم فریم روزانه سیگنال خرید مشاهده خواهد شد

 

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید