تحلیل تکنیکال بایننس کوین ۱۴۰۲/۰۶/۲۹،اصلاح مجدد قیمت خنثی

تحلیل تکنیکال بایننس کوین ۱۴۰۲/۰۶/۲۹،اصلاح مجدد قیمت

بایننس کوین (BNB) طی 24 ساعت گذشته با کاهش 1.02 درصدی قیمت مواجه بوده است و ارزش آن از 218.15 دلار به 215.94 دلار در 20 سپتامبر 2023 کاهش یافته است. معیارهای کلیدی پشت عملکرد بایننس  ونظرات متفاوتی در مورد سلامت اساسی توکن و مسیر بالقوه آینده این رمزارز منتشر شده است.بایننس کوین همچنان با ارزش بازار 10 ارز دیجیتال برتر است که در حال حاضر 36.08 میلیارد دلار ارزش دارد. این امر آن را پشت سر غول‌هایی مانند بیت‌کوین و اتریوم قرار می‌دهد، اما همچنان آن را در میان برجسته‌ترین دارایی‌های ارز دیجیتال در بازار قرار می‌دهد. ارزش بازار بالای بایننس کوین نشان دهنده موقعیت قوی و پذیرش آن در بین کاربران ارزهای دیجیتال است.در 24 ساعت گذشته، بایننس کوین 335.10 میلیون دلار حجم معاملات داشته است. اگرچه کمتر از 1 میلیارد دلاری بیش از حجم روزانه بایننس کوین در طول بی سابقه خود در ماه مه 2021 بود، اما همچنان نشان دهنده علاقه و نقدینگی قابل توجه سرمایه گذاران است. تجارت فعال برای ارزهای دیجیتال ضروری است تا کشف دقیق قیمت بر اساس پویایی عرضه و تقاضا را کشف کنند.

با توجه به عملکرد قیمت بایننس کوین، این توکن در 24 ساعت گذشته 1.02 درصد کاهش یافته است. با این حال، کوچک‌نمایی تصویر دقیق تری را ارائه می‌کند. در طول 7 روز گذشته، BNB در واقع 1.77 درصد افزایش یافته است که نوسانات دارایی را نشان می دهد، اما همچنین توانایی آن را برای بازیابی زمین های از دست رفته نشان می دهد. در مقایسه با یک ماه پیش، بایننس کوین اندکی 0.39% کاهش یافته است که نشان دهنده تجمیع در حدود 200 دلار به عنوان سطح حمایت بالقوه است.

نگران کننده ترین معیار، کاهش قابل توجه 35.31 درصدی بایننس کوین در 6 ماه گذشته است. مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال، بایننس کوین در سال 2022 شاهد کاهش قیمت در میان نوسانات گسترده بازار بود که ناشی از عدم اطمینان اقتصاد کلان، تورم و افزایش نرخ بهره بود. با این حال، به‌عنوان 10 ارز دیجیتال برتر با پایه‌های بنیادی قوی، به نظر می‌رسد که بایننس کوین موقعیت خوبی برای کنار زدن شرایط نزولی دارد.

تحلیل تایم فریم ۴ ساعته
شاخص قدرت نسبی (RSI) روند نوسانی که توسط بایننس کوین تجربه می شود را برجسته می کند. در نمودار 12 ساعته، این اندیکاتور به طور منظم بین فشار خرید و فروش تغییر می کند، زیرا بایننس کوین در سطح قیمت فشرده معامله می شود.

باتوجه به اصلاح مجدد قیمت از سطح 220 دلار و تاثیر گذاری مقاومت (220 تا 225 دلار) گاوها و خرس‌ها، می‌تواند در کوتاه‌مدت به دامنه نوسان قیمت‌های بایننس کوین ادامه دهند.بر اساس حرکت اندیکاتور  On Balance Volume (OBV)، دو سناریو ممکن است در روزهای آینده اجرا شود. در سناریوی اول ممکن است گاوها تلاش کنند تا فروشندگان کوتاه مدت را با وقفه مجددا به سطح ۲۲۰ دلار برسانند و از سوی دیگر، یک اصلاح نزولی دیگر می‌تواند باعث شود که فروشندگان برای سومین بار سطح حمایت 213 دلار را با احتمال شکست به سطح حمایت207 دلار (بازه زمانی هفتگی) دوباره آزمایش کنند.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید